Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresfakti
  Publicēts: 2009-02-20  09:49:00 / Pašvaldība
 
 Ziņot redakcijai  

 

Vakar sociālo, izglītības un kultūras komitejas sēdes laikā deputāti Ilga Vecziediņa un Arvis Auziņš apgalvoja, ka A.Auziņa pirmā iesnieguma skatīšana nav notikusi.

Turpinot publikāciju ciklu par estrādes saimnieka Arvja Auziņa mēģinājumu iegūt vairāk nekā 100 tūkstošus latu no Ogres novada domes pasākumu rīkošanai estrādē, „Ogres fakti” norāda uz meliem, kurus vakar sēdes laikā desmitiem iedzīvotāju klātbūtnē atklāti izteica pats A.Auziņš un Jaunā laika deputāte I.Vecziediņa.

„Iesākumā bija iesniegums par to, ka es vēlos dzirdēt paskaidrojumus, bet dome divas reizes noraidīja manu iesniegumu un nelika dienas kārtībā,” vakar apgalvoja A.Auziņš. Savukārt I.Vecziediņa izteicās, ka „5.februārī Auziņa kungs bija iedevis šo iesniegumu, lai skatītu, iedevis finanšu komitejas priekšsēdētājs, tas ir mūsu domes priekšsēdētājs, bet jautājums jau netika skatīts, nezināmu apsvērumu dēļ, nebija iespējams.”

„Ogres fakti” jau ziņoja, ka 5.februārī A.Auziņš (nevis domes priekšsēdētājs E.Bartkevičs) vērsās pie deputātiem ar iesniegumu, kurā lūgts izvērtēt kultūras centra darbu. Jautājums tika iekļauts dienas kārtībā un izskatīts, dodot vārdu A.Auziņam un sākot diskusijas par kultūras centra darbu. Diskusijas noslēdzās ar lēmumu jautājuma izskatīšanu turpināt nākamajā komiteju sēdē - pēc divām nedēļām, pieaicinot kultūras centra direktori. 5.februāra sēdes gaitu „Ogres fakti” atspoguļoja publikācijā neilgi pēc sēdes.

Nesagaidot nākamo komiteju sēdi, A.Auziņš 12.februārī nāca klajā ar jaunu iesniegumu – par L.Zadvinskas atbrīvošanu no ieņemamā amata, par šādiem plāniem iepriekš nebrīdinot pašu L.Zadvinsku un neuzaicinot viņu uz sēdi. Šoreiz nepieciešamais deputātu atbalsts, lai jautājumu izskatītu ārpus kārtas, netika iegūts.

Gan 5., gan 12.februārī A.Auziņš par saviem iesniegumiem deputātus informēja jau pēc sēdes sākuma, pieprasot tos iekļaut kā ārkārtas jautājumus, pretēji nolikumam, kas paredz, ka jautājums jāiekļauj 3 dienas pirms sēdes sākuma. Lai iekļautu jautājumu ārpus kārtas, nepieciešams 2/3 deputātu balsis. Saņemot nepieciešamo deputātu atbalstu, 5.februārī jautājums tika iekļauts dienas kārtībā, bet 12.februārī, nesaņemot nepieciešamo deputātu atbalstu – netika.

Abos gadījumos I.Vecziediņa atbalstīja jautājuma iekļaušanu ārpus kārtas, kaut arī iepriekš daudzkārt iebildusi pret praksi iekļaut jautājumus, ar kuriem deputāti iepriekš nav iepazīstināti. Vakar, ieraudzījusi lielo kultūras dzīves pārstāvju skaitu, kas bija ieradušies, lai atbalstītu L.Zadvinsku, I.Vecziediņa atzina: „Mums te tā izskatās, ka it kā ir jātaisnojas tiem cilvēkiem," un norādīja, ka balsojusi par jautājuma iekļaušanu ārpus kārtas, "lai pievērstu sabiedrības uzmanību, cik nelikumīgi ir strādājusi šī domes vadība."

Notikušais fiksēts arī domes protokolos un audio ierakstos, klātesoša A.Auziņa 5.februāra jautājuma izskatīšanā bija arī I.Vecziediņa. Kas licis viņai aizmirst notikušo faktu? Vai ir atjaunota agrākā savienība, lai, tāpat kā pagājušajā gadā, mēģinātu iecelt I.Vecziediņu par Ogres novada domes priekšsēdētāju? To ceram noskaidrot turpmākajā notikumu gaitā.

I.Vecziediņa nepaskaidroja, kā iespējams panākt likumību, atbalstot jautājuma iekļaušanu par direktores atlaišanu ārpus kārtas un bez viņas pašas klātbūtnes? Vai Jaunais laiks mēģina īstenot iepriekš pašu sludinātos principus, tos pārkāpjot?

Vakar pēc daudzu kultūras darbinieku iesaistīšanās, iesniegums par L.Zadvinskas atbrīvošanu no ieņemamā amata neguva nepieciešamo deputātu atbalstu (par vakardienas sēdes gaitu tiek gatavota plašāka publikācija).

I.Vecziediņas publiskajā telpā apšaubījusi šīs publikācijas atbilstību faktiem un lūgusi "atsaukt nepatieso informāciju." Atbildot viņas izteikumiem, pievienojam audioierakstus no attiecīgajām domes sēdēm -

Šeit var noklausīties ceturtdienas (19.februāra) domes sēdes fragmentu, kurā I.Vecziediņa apgalvo, ka A.Auziņa ierosinātais jautājums 5.februārī nav skatīts:

Šeit var noklausīties fragmentu no 5.februāra finanšu komitejas sēdes. Fragmentā dzirdams, kā finanšu komitejas sēdes noslēgumā sākas attiecīgā jautājuma izskatīšana, tāpat dzirdama I.Vedziediņas balss (tātad deputāte bija klātesoša jautājuma skatīšanā):
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1.  2.  3.  4.  5.  6. 

kauns 
2009-03-02  11:49:52
NEKAUNĪGĀ MELE, LIEKULE UN POPULISTE.

Lektors 
2009-02-28  09:14:44
Ir trīs absolūtas patiesības: 1) Zeme ir plakana, 2) Cūkas māk lidot, 3) JL un Vecziediņa nemelo

pareizais  
2009-02-26  14:59:53
Tīnis pareiza pateica -ja melo deputāts un vinu pieķer ,tad viņam jaattaisnojas ,un viss notiek politikas vārdā.Šoreiz tika atmaskota Vecziediņas kundze,un par to liecina nepārprotami Audio brīnišķīgie ieraksti

Tīnim 
2009-02-25  13:51:37
Tīnis ar slimām smadzenēm, pie tam ar šizofrēnijas sindromu.

Ašais 
2009-02-25  11:09:59
Kas Ogrē ieperinājies zem Bartkeviča spārna, tiem neklājās slikti. Nauda tiek iedalīta , neprātīgas summas, zemes pleķi par sviestmaizi uzdāvināti. Pārējie tiek kājām mīdīti. Ko piemin Vilcānu, tas ar siltuma zaglīgajiem tarifiem jums vilnu ar visu ādu jau ir norāvis. Vienīgais labums, ka normāli saprotoši cilvēki šo portālu nelasa. Bet tie, kas Bartkeviču vēl nav atkoduši uz priekšu!!!

Tinis 
2009-02-25  08:14:18
Meli -tas deputātam nozīmē ka taisa politiku -piekrītu iepriekš rakstītājam ,ka Vecziediņa taisa Lielo Politiku.Intrigante un mele,Šizofrēnija.

viedais 
2009-02-25  07:57:00
pareizi Vilcāns kādreiz teica, ka ar JL "labajiem" nodomiem ceļš bruģēts uz...

Ella 
2009-02-25  07:52:56
vecziediņa un JL māk tikai bļaut un saukt citu par nemākuļiem, taču pati ogres labā nav izdarijusi neko labu - izņemot melus

staļins 
2009-02-24  14:36:36
nu meli jau vienmēr nāk par labu ;-)

Zinošais 
2009-02-24  10:41:44
To ko patreiz dara JL, nāks tikai par labu iedzīvotājiem.

Ku ku 
2009-02-24  10:27:40
Tā sieviete ir MELE, ierakstā skaidri var dzirdēt viņas melus. Nožēlojami.

atbalstītājam 
2009-02-24  07:47:50
to kā viņa melo vari paklausīties ierakstos. Tiešām skumji, ka JL sagājis uz vienu roku ar Kārkliņu&Co , piekrītu iepriekšējam komentētājam ka no tā esat tikai zaudējuši. Cilvēki jums ticēja, ATTOPIETIES!

Jaunajam laikam 
2009-02-23  23:34:36
Kārkliņš ar Tukišu uz pārrunām izsaucis Bartkēviču un grib uzstādīt savus noteikumus! Ja Bartkēvičs būs paklausīgs, tad budžetu nebloķēs, ja nē - tad kopā ar JL visus izčakarēs! Pārrunas būs rīt! Jau otro reizi Kārkliņš pārmet jauno laiku! Tikai muļķis var divreiz uzkāpt uz viena grābekļa! Kārkliņ pārstāj maukoties! Kauns jaunlaicēniem un ko jūs ieguvāt, tikai sasmērējāties! Cik reizes jūs ir jāpārmet lai saprastu, ka Kārkliņš ir kaka?

Atbalstītājs 
2009-02-23  21:35:26
Neredzu , kur būtu tie Ilgas meli? Nesaprotu, kāds sakars Vecziediņai ar Kārkliņu un Auziņu? Cik saprotu šie kungi ir koalīcijā ar Bartkeviču un izsaimnieko Ogri gadu gadiem. Vai komentētājs par to nav informēts, pēdējais laiks uzzināt un tad komentēt.

atbalstītājam 
2009-02-23  20:22:58
vai jūs atbalstāt arī Ilgas melus? un maukošanos ar kārkliņu un auziņu? nu bet protams, to labo darbu dēļ...

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības