Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresfakti
  Publicēts: 2009-02-19  18:18:00 / Kārtība
 
 Ziņot redakcijai  

Kā jau „Ogres fakti” prognozēja, šodien Ogres novada domes deputāti izskatīja pašvaldības policijas priekšnieka Māra Preimaņa 2.februāra iesniegumu ar lūgumu no 2.marta atbrīvot viņu no policijas priekšnieka amata, pamatojoties uz Darba likuma 100.pantu (darbinieka uzteikums).

Par pašvaldības policijas priekšnieka vietas izpildītāju plānots apstiprināt tagadējo vietnieku Ēriku Diču.

Sevišķu kritiku par pašvaldības policijas darbu paudis deputāts Gunārs Kārkliņš. Deputāts Pēteris Dimants šodien vaicāja vai tā ir patiesība, ka šim deputātam pašvaldības policija iepriekš izteikusi mutisku brīdinājumu par nenopļautu zāli īpašumā Ciemupē, par ko G.Kārkliņš ļoti apvainojies. P.Dimants pauda bažas, vai G.Kārkliņš neizdara spiedienu par M.Preimaņa atbrīvošanu no ieņemamā amata savu personīgo ambīciju apmierināšanai.

„Ja tas tā ir, tad es uzskatu, ka tas nav pieļaujams, jo policists ir pildījis savu darbu,” uzskata P.Dimants. Viņš norāda, ka pēc sarunas ar pašvaldības policistiem pārliecinājies, ka policijas personāls atbalsta M.Preimani kā priekšnieku. „Tāpēc gribu saprast, kādu motīvu vadīts jūs rakstāt šo iesniegumu?” teic P.Dimants.

„Tas varētu būt viens no iemesliem,” atzina M.Preimanis, “Taču kad tuvojas vēlēšanas, tad ir jātaisa kaut kādas maiņas, vismaz Ogrē tāda tradīcija ir. Šobrīd vēlēšanas ir ļoti tuvu un tiek meklēts kāds kašķis. Kādai partijai jādod ceļš, lai tā varētu ielikt savu kandidātu un strādāt,” skaidro M.Preimanis paužot nevēlēšanos plēsties par šāda veida jautājumiem.

„Runājot par Ciemupi, es tur nopļāvu un sakārtoju savus īpašumus,” P.Dimanta izteikumiem atbild G.Kārkliņš, „Bet mani mazliet izbrīna tas, ka es vienīgais esmu no tiem, kuriem to piespieda darīt.” G.Kārkliņš arī atzīst, ka izdara spiedienu attiecībā uz pašvaldības policiju, lai tā „kā citās pilsētās kārtīgi strādā.”

„Es gribu, lai viņi strādā, lai viņi patrulētu uz pārejām, lai mums regulāri nesabrauktu bērnus,” norāda G.Kārkliņš, kaut arī līdz šim regulāra bērnu sabraukšana Ogres pilsētā nav novērota. Viņš arī pārmet domes priekšsēdētājam Edvīnam Bartkevičam, ka, pretēji G.Kārkliņa vēlmēm, pašvaldības policijas darbinieki joprojām nav redzami dežūrējot pusstundu no rīta pie gājēju pārejas iepretim mūzikas skolai (1.vidusskolā mācās G.Kārkliņa radiniece, ko viņš, kā pats atzīst, personīgi ved uz skolu). Deputāte Vita Pūķe skaidro, ka šobrīd dežūras pie konkrētās gājēju pārejas nenotiek, jo skolā ir projektu nedēļa, kuras laikā bērni rīta stundās pāreju šķērso retāk. Nākamajā nedēļā, kad atsāksies mācību darbs ierastajā režīmā, tiks nodrošinātas policijas dežūras līdz 9 no rīta.

„Pie mums ir tāda tendence – uzaicināt šeit un knābāt,” deputātiem domes sēžu zālē aizrādīja M.Preimanis, paskaidrojot, ka pašvaldības policistu skaits pilsētā ir ierobežots un nevar nolikt pa policistam pie katras pārbrauktuves.

Savukārt pašvaldības policijas darbinieks Ainārs Bleija vaicāja, kādēļ G.Kārkliņš tik ļoti satraucas par gājēju pāreju pie 1.vidusskolas, bet nevis par gājēju pārejām pie Ogres ģimnāzijas, Jaunogres vidusskolas un citām mācību iestādēm?
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

Krista 
2009-02-22  14:10:27
Bērzkalnu atpakaļ par priekšnieku !!!

Burbulis 
2009-02-21  18:33:04
Tieši tā, jābeidz regulāri sabraukt mazus bērnus! Tas ir tik šausmīgi! Kaut kāda mežoņu pilsētele!!! Esmu šokā, dzirdot, kas notiek ar Ogri!

? 
2009-02-20  11:40:36
Pastāstiem man nejēgam ko nozīmē vārdiņš DENDENCE virsrakstā? Tas nozīmē ka raksts ir par rodoDENDru?

Pats  
2009-02-20  10:05:23
Un pareizi dara ka nenem so smirdoso naudu,vini varetu ,tas vina delens izprovicēt ,un pienemot naudinu. tiklu lielakas ziepēs.

policistam 
2009-02-20  10:01:50
Bet kapec policisti par to kluse un neatbalsta savu prieksnieku kaut vai ar piketu un faktiem ,un neatklaj Karklina butību.

Policists 
2009-02-20  09:43:49
Pašvaldības policijā bija tāds gadījums, ka viens Juris no treknās partijas izbraukāja zaļo zonu pašvaldības policisti viņu apstādināja un noštrāfēja. Pašvaldības policistiem tika piedāvāta nauda, kad viņi to neņēma tika draudēts zvanīts Preimanim! Pēc tam tikai uzzinājām ka esam arī pāras rezes noštrāfējuši šī lecīgā deputāta dēlēnu mazo Andrīti un tas arī kungiem nau paticis!

uham 
2009-02-20  09:22:47
Pastastiet vairak par to braukasanu pa zalo zonu.Atveriet acis ar faktiem,kaut ka neticās ,ka sis solidais cilveks ,kurs cinas -pats nezin ar ko spejigs vel bojat Ogres zaļo zonu.Un Preimanim jaklusē.

uh 
2009-02-19  22:37:37
un tā braukāšana pa gājēju celiņiem un zaļo zonu . vai tad deputātiem ir kāda privilēģija ,ka to var atļauties

vita 
2009-02-19  19:13:19
Uaicināt un knābāt - tas ļoti raksturīgi šai domei. Atceros, kā noknābāja jauko 1.vidusskolas direktoru Anti. Kā Kārkliņš prata knābāt! Un Dimantiņš arī, tikai tagad nodarbojas ar populismu, jo tuvojas vēlēšanas. Kaut ātrāk tās pienāktu!!!!!!

Gribulis  
2009-02-19  18:58:06
Karklins gandriz 4 gadus neko nav darijis kā deputats ,tagad peksni atmodies,laikam tuvojās vēlēšanas.

Dots 
2009-02-19  18:54:24
G.Karklina k-gs ,JUms bija jārāda priekzime plaujot zali savā ipasuma, bet Jus uzbrukāt un nomelnojat M.Preimana k-gu . Jus iedomajaties ka esat Deputats ,tad esat neaizskarams.Pēc velēsanam Jus nekas nebusiet un tad vieglak dzivot klus

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības