Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2011-12-29  14:58:00 / Pašvaldība
 
 Ziņot redakcijai  

Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības nolikumu Ogres novada domes deputāti katra mēneša otrajā ceturtdienā pulcējas komiteju sēdēs un katra mēneša trešajā ceturtdienā – domes sēdēs.

Ogres novada domē ir izveidotas trīs pastāvīgās komitejas: finanšu  komiteja, kuru vada domes priekšsēdētājs Edvīns Bartkevičs; tautsaimniecības komiteja – komitejas priekšsēdētājs Andrejs Ceplītis; sociālo lietu komiteja – komitejas priekšsēdētājs Raimonds Javoišs.

Deputāti ir strādājuši saskaņā ar nolikumu, noteiktajās dienās pulcējoties gan komiteju, gan domes sēdēs. Ir notikušas 13 tautsaimniecības komitejas sēdes, 14 finanšu komitejas sēdes un 12 sociālo lietu komitejas sēdes.

Decembrī kārtējo tautsaimniecības komitejas sēdi nācās sasaukt atkārtoti, jo pirmajā reizē uz sēdi ieradušos deputātu skaits nebija pietiekams, lai lemtu par izskatīšanai iesniegtajiem lēmumprojektiem.

Gada laikā ir notikušas 12  kārtējās un 4 ārkārtas domes sēdes.

No 17 novada domes deputātiem visās domes sēdēs piedalījušies 7 deputāti: Edvīns Bartkevičs, Vita Pūķe,  Raimonds Javoišs,  Ludmila Sokolova, Dzintra Mozule, Jānis Petrovičs, Ligita Zadvinska, Lidija Strelkova.

Dažādu iemeslu dēļ (atvaļinājums, slimība, komandējums u.c.) vairāki deputāti domes sēdēs nav piedalījušies. Ludvigs Tribockis nav apmeklējis 8 domes sēdes, no tām 6 pēc kārtas, Māris Siliņš kavējis 5, Egils Helmanis un  Andrejs Ceplītis  4, Vladimirs Paškovičs un Ilga Vecziediņa 3, Sarmīte Kirhnere un Rolands Millers  2, Dainis Širovs – 1 domes sēdi.


Gada laikā novada domes deputāti pieņēmuši 507 lēmumus, t.sk. 31 par saistošo noteikumu apstiprināšanu. No domē apstiprinātajiem saistošajiem noteikumiem spēkā stājušies 27, par pārējiem dome vēl nav saņēmusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) atzinumu. Saskaņā ar VARAM atzinumu ir jāveic izmaiņas saistošajos noteikumos Nr. 27/2011 „Par kompensācijām vecākiem (aizbildņiem), kuru bērni netiek nodrošināti ar vietām Ogres novada pašvaldības izglītības iestādēs pirmsskolas izglītības programmas apguvei”, izmaiņas paredzēts izdarīt kārtējā domes sēdē janvārī.

Nākamajā gadā pirmā komiteju sēde notiks 12. janvārī,  savukārt domes sēde – 19. janvārī.

Kā informē novada pašvaldības lietvedības nodaļas vadītāja Kristīna Apine, no 1. janvāra līdz 29. decembrim pašvaldības administrācijā ir reģistrēti  5855 ienākošie dokumenti (fizisku un juridisku personu iesniegumi, atbildes uz Ogres novada pašvaldības iesniegumiem u.c.). Pēc saņemto iesniegumu izskatīšanas pašvaldība ir rīkojusies atbilstoši normatīvo aktu prasībām, ja nepieciešams, pieņemot domes lēmumus konkrētā jautājumā, attiecīgi sagatavojusi atbildes  un sniegusi prasīto informāciju.

Ogres novada pašvaldības administrācija ar 1221 iesniegumu ir vērsusies pie citām institūcijām un ar 708 iesniegumiem – pie fiziskām personām.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

Helmii 
2011-12-30  10:25:25
Izrādās, ka Helmanis pats arī nav diez ko nasks domes sēžu apmeklētājs

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības