Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

"Ogres Vēstis Visiem"
  Publicēts: 2011-07-22  12:35:00 / Kārtība
 
 Ziņot redakcijai  

13.jūlijā konstatēts: no kādas privātmājas Ogrē, Rožu ielā, nozagts zāles pļāvējs. Saņemta arī informācija, ka 7.jūlijā, brīvi piekļūstot, kādās mājās nozagts motorzāģis «HUSQVARNA». Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1958.gadā dzimušo A. Uzsākts kriminālprocess.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne stāsta, ka pēdējā laikā ir pieaudzis ar teritorijas apkopi saistīta inventāra zādzību skaits. «Bieži vien mēdz būt tā, ka, beidzot darbu, saimnieki tehniku, piemēram, zāles pļāvēju atstāj nepieskatītu ārpus telpām. Diemžēl šo situāciju nereti izmanto zagļi. Vēlos aicināt dārza tehnikas, kā arī velosipēdu īpašniekus pierakstīt savu mantu identifikācijas numurus, kas zādzības gadījumā ļautu vieglāk atrast un identificēt nozagto mantu, kā arī pierādīt savas īpašumtiesības,» saka I.Meikšāne.

 
Paliek bez maka un tālruņa
13.jūlijā 1985.gadā dzimušais K. Ogrē konstatēja, ka viņam no somas nozagts maks, kurā bija Ieslodzījumu vietu pārvaldes darbinieka apliecība. Šajā pašā dienā konstatēts, ka Ogrē, Meža prospektā, 1985.gadā dzimušajam I. nozagts mobilais tālrunis. Bet 14.jūlijā 1958.gadā dzimušais autobusa šoferis J. konstatēja, ka viņam maršruta autobusā Rīga – Ogre nozagta soma ar mantām. Savukārt 1994.gadā dzimušajai I. maks ar naudu un kredītkartēm pazuda veikala tualetē Lielvārdē, Lāčplēša ielā.

 
Nodara miesas bojājumus
Saņemta informācija, ka 24.aprīlī Ikšķilē, Peldu ielā, 1973.gadā dzimušajam A. 1956.gadā dzimušais A. nodarījis miesas bojājumus. Uzsākta administratīvā lietvedība.

 
Atrod mirušu
13.jūlijā graudu kaltē Birzgalē atrasts miris 1948.gadā dzimušais E., kurš no dzīves šķīries labprātīgi. Uzsākts kriminālprocess.

 
Sabojā fasādi
Saņemta informācija, ka 5.jūnijā konstatēts: nodarīti bojājumi Ogres Kultūras centra sienām. Uzsākts kriminālprocess.

 
Apzog dzīvokli, nozog mantas un piekabi
13.jūlijā konstatēts, ka Ogrē, Tīnūžu ielā, izdarīta zādzība no kāda dzīvokļa, kur nozagts dators, monitors un magnetola ar CD pleijeru, pastiprinātājs un USB atmiņu karte. Bet 14.jūlijā konstatēts: no kādas dzīvojamās mājas un tās pagalma Suntažu pagastā nozagtas dažādas mantas un dzīvojamā piekabe. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

 
Indējas ar medikamentiem
14.jūlijā Ogres slimnīcā Ogrē, Slimnīcas ielā, nogādāta 1972.gadā dzimusī S., kura mēģinājusi labprātīgi šķirties no dzīves, saindējoties ar medikamentiem.

 
Iespējams, veiktas krāpnieciskas darbības
Saņemta informācija, ka 1956.gadā dzimusī V., iespējams, Jumpravā, Vidus ielā, laikā no 1999.gada 1.decembra līdz 2010.gada 14.septembrim veikusi krāpnieciskas darbības pret 1957.gadā dzimušo Ē. Uzsākts kriminālprocess.

 
Nogādā slimnīcā
14.jūlijā no kādām mājām Birzgales pagastā ar ķermeņa un galvas sasitumiem, kā arī smadzeņu satricinājumu nogādāta 1986.gadā dzimusī L. Uzsākta administratīvā lietvedība. Šajā pašā dienā Ogres slimnīcā ar miesas bojājumiem no kādām mājām Lielvārdē, Dārza ielā, nogādāts 1951.gadā dzimušais O. Bet 17.jūlijā no Madlienas pagasta Ogres slimnīcā ar kājas ārējā kaula lūzumu, galvas sasitumu un alkohola reibumā nogādāts 1989.gadā dzimušais D. Šajā pašā dienā no autoceļa Avotiņi – Ezerēni Taurupes pagastā Ogres slimnīcā ar krūšu kurvja sasitumu, labās puses atslēgas kaula lūzumu, galvas sasitumu un alkohola reibumā nogādāts 1952.gadā dzimušais V. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

 
Nedod ceļu
14.jūlijā 1956.gadā dzimusī A. Ikšķilē vadīja automašīnu un, izbraucot uz ceļa Rīga – Jaunciems, notika sadursme ar automašīnu «VOLVO», kura brauca pa galveno ceļu. Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

 
Paliek bez velosipēda
Saņemta informācija, ka 3.jūlijā konstatēts: Ikšķilē, Lakstīgalu ielā, nozagts velosipēds «FLASH BIKE».

 
Nozog laternu un kanalizācijas vākus
Saņemta informācija, ka 3.jūnijā konstatēts: Suntažu pagastā, uz autoceļa Rīga – Ērgļi, nozagta luksofora laterna. Uzsākts kriminālprocess. Bet 15.jūlijā konstatēts, ka Tīnūžu pagastā nozagti kanalizācijas vāki. Policijas darbinieki lūdz atsaukties visus, kas saistībā ar minētajām zādzībām var sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju. Lūgums zvanīt: 65002400.

 
Iespējams, aizskar godu un draud
Saņemta informācija, ka Ē. kādās mājās Jumpravā, iespējams, aizskāris 1985.gadā dzimušās E. godu un cieņu, kā arī izteicis draudus. Uzsākts kriminālprocess.

 
Lūdz mainīt drošības līdzekli
13.jūlijā 1988.gadā dzimusī I. Ogrē, Brīvības ielā, pārkāpa drošības līdzekļa «nodošana policijas uzraudzībā» ierobežojumus, tāpēc procesa virzītājam nosūtīts iesniegums par drošības līdzekļa mainīšanu uz apcietinājumu. Minētā informācija pievienota agrāk uzsāktajam kriminālprocesam.

 
Aizbrauc no negadījuma vietas
16.jūlijā pagaidām nenoskaidrots vadītājs Ogrē, Kalna prospektā, vadīja automašīnu «OPEL OMEGA», veica kreiso pagriezienu un pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ izraisīja sadursmi ar tajā pašā virzienā braucošo automašīnu «CITROEN C4», kuru vadīja 1982.gadā dzimusī N. Automašīnas «OPEL OMEGA» vadītājs pameta negadījuma vietu, nesagaidot policijas ierašanos. Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

 
Izšauj no gāzes pistoles
16.jūlijā 1984.gadā dzimušais S. pie veikala Suntažu pagastā, mērķējot zemē, izšāva no gāzes pistoles. Uzsākta administratīvā lietvedība.

 
Kafejnīcā uzmācas sievietei
17.jūlijā kādā kafejnīcā Madlienā A. uzmācās 1988.gadā dzimušajai I., aizskarot viņu ar rokām. Uzsākta administratīvā lietvedība.

 
Izsit stiklu
17.jūlijā konstatēts, ka Ķegumā, Stacijas laukumā, izsists veikala loga stikls.

 
Atrod lādiņus
17.jūlijā, veicot meža sakopšanas darbus Meņģeles pagastā, atrasti vairāki nesprāguši kara laika lādiņi. Par minēto atradumu informēti Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas vienības speciālisti.

 
Nelikumīgi iegūst īpašumtiesības
Saņemta informācija, ka 2009.gada 9.jūlijā 1969.gadā dzimusī A., iespējams, nelikumīgi ieguvusi īpašuma tiesības uz dārza māju Tīnūžu pagastā.

 
Izkrāpj naudu
Saņemta informācija, ka pagaidām nenoskaidrota persona 6.jūlijā Ogrē, Lauberes ielā, 1977.gadā dzimušajam S. izkrāpusi 100 latu. Uzsākts kriminālprocess.

 
Veic komercdarbību bez atļaujas
Uzsākta administratīvā lietvedība, jo 6.jūnijā 1957.gadā dzimušais A. Ķegumā, Uzvaras ielā, nodarbojies ar komercdarbību bez reģistrācijas vai speciālas atļaujas.

 
Patvaļīgi izcērt kokus
Saņemta informācija, ka 5.maijā Jumpravas pagastā konstatēta patvaļīga koku ciršana meža 482. kvartāla 1. un 10.nogabalā. A/S «Latvijas valsts meži» nodarīts vairāk kā 450 latu liels materiālais zaudējums. Uzsākts kriminālprocess. Saņemta arī informācija, ka 25.maijā konstatēts: pie kādām mājām Meņģeles pagastā, iespējams, nelikumīgi izcirsti koki.

 
Nogādā slimnīcā
18.jūlijā no Rūpnieku ielas Ogrē Ogres slimnīcā ar ribu lūzumu un alkohola reibumā nogādāts 1961.gadā dzimušais P. Šajā pašā dienā ar sistu brūci galvas matainajā daļā, smadzeņu sasitumu un alkohola reibumā no kāda dzīvokļa Ozolu ielā Lauberē Ogres slimnīcā nogādāts 1959.gadā dzimušais V. Abos gadījumos policija noskaidro notikušā apstākļus.

 
Nozog kabeli
Saņemta informācija, ka 26.jūnijā pie kādām mājām Tīnūžu pagastā nozagts SIA «LATTELECOM» kabelis. Uzsākts kriminālprocess.

 
Izsit loga stiklu
18.jūlijā konstatēts: kādai mājai Taurupes pagastā izsists loga stikls. Uzsākts kriminālprocess.

 
Aizķer augstsprieguma līniju
19.jūlijā 1950.gadā dzimušais J. Ogres novadā, autoceļa Tīnūži – Koknese 30.kilometrā, ar automašīnu «SCANIA» veica izkraušanas darbus un ar piekabi aizķēra augstsprieguma līniju, radot tai bojājumus. Cieta arī piekabe.

 
Nozog bišu stropus ar medu
Saņemta informācija, ka 10.jūlijā konstatēts: Krapes pagastā nozagti divi 1956.gadā dzimušajai L. piederoši bišu stropi ar medu. Cietušajai nodarīts 680 latu liels materiālais zaudējums.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības