Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Ogres novada domes preses dienests
  Publicēts: 2011-03-10  12:20:00 / Pašvaldība
 
 Ziņot redakcijai  

Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis ceļu uzturētājiem uzdevis līdz 14. martam veikt satiksmei bīstamo bedru remontu Ogres pilsētas ielās.

Turklāt PA “Mālkalne” līdz 2011. gada 14. martam uzstādīs nepieciešamas ceļa zīmes Nr. 112 “Bīstams ceļš” ar papildplāksnītēm Nr.803 “Darbības zona” Skolas ielā, J. Čakstes prospektā, Strēlnieku prospektā, Brīvības ielā, Tīnūžu ielā, Turkalnes ielā, Akmeņu ielā, Upes prospektā, Kalna prospektā, Rīgas ielā, Zilokalnu prospektā un nepieciešamajās vietās arī zīmi Nr. 323 “Maksimālā ātruma ierobežojums”.

Ogres pilsētā, Brīvības ielā, turpinās Kohēzijas fonda finansētie būvdarbi Ogres ūdenssaimniecības attīstības projekta II kārta. Būvdarbu vietās izveidojušos bedru remontdarbus ar šķembām veic firma AS “BMGS”. Šādi bedru aizpildīšanas darbi turpināsies līdz būvdarbu nobeigumam. AS “BMGS” Ārējo sakaru nodaļas vadītājs Jevgēnijs Doronkins informē, ka projekta ietvaros plānotos rakšanas darbus Brīvības ielā firma plāno pabeigt tuvāko trīs nedēļu laikā, līdz 1. jūlijam – raktās vietas arī noasfaltēt.

Ogres novada pašvaldības komunālo jautājumu inženieris Jānis Daukšts informē, ka šobrīd ceļu uzturētājs, SIA “Ceļdaris”, veic satiksmei bīstamo bedrīšu (bedres, kas dziļākas par 5 cm un lielākas par 0,1 m2) remontdarbus Brīvības un Tīnūžu ielās, Vidus, Kalna, Upes un Mālkalnes prospektā.

J.Daukšts skaidro, ka satiksmei bīstamo bedrīšu remonts šobrīd tiek veikts ar auksto asfaltbetonu un tā izmaksas abiem ceļu uzturētājiem (Ogres pilsētā ceļu uzturēšanas darbi uzticēti SIA “Ceļdaris” (2. zona, Jaunogres un centra rajons starp dzelzceļu un Ogres upi) un VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (1. zona, teritorija no dzelzceļa uz Daugavas pusi līdz Ogres upei un no Ogres upes krasta Pārogres teritorija)) publiskā iepirkuma rezultātā atšķiras – SIA “Ceļdaris” – Ls 23.60 par m2, “Latvijas autoceļu uzturētājs” – Ls 18.30 par m2. Kad sniegs būs nokusis un brauktuves temperatūra sasniegs vismaz plus 5 grādus, satiksmei bīstamās bedrītes varēs remontēt ar karsto asfaltbetonu, kura izmaksas ir zemākas, turklāt tas ir daudz izturīgāks, līdz ar to arī ilgāk kalpo. Karstā asfaltbetona cena SIA “Ceļdaris” ir Ls 17.53 par m2 (veicot bedrīšu remontu ar pilno tehnoloģiju, kad bedre pirms tam tiek izfrēzēta) un Ls 13.48 par m2 ar nepilno tehnoloģiju. VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” – Ls 19.37 (pilna tehnoloģija) un Ls 14.86 par m2 nepilnā tehnoloģija.

Februārī pilsētas ielās veikti ikdienas uzturēšanu darbi (remontētas satiksmei bīstamās bedrītes 100 m2 apmērā, veikta ceļu tīrīšana un kaisīšana, rievošana, ceļa brauktuves daļas paplašināšana C uzturēšanas kategorijas ielām). Šo darbu apmaksai  pašvaldība iztērējusi Ls 24 000.

SIA “Ceļdaris” valdes priekšsēdētājs Pēteris Bužers informē, ka, iestājoties siltākiem laika apstākļiem, darbi atsākušies Mednieku ielā, kur darbu operatīvākai veikšanai piesaistīts arī papildu jauns uzņēmējs.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

BR 
2011-03-11  05:48:03
Kas tad tos kvadeātmetrus nosaka?Pieraksta cik uziet un iznāk ka gandrīz atremontēta vesela iela ,bet bedres otrā dienā atkal parādās

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības