Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresfakti
  Publicēts: 2010-12-02  13:35:00 / Sabiedrība
 
 Ziņot redakcijai  

Viens no mazākajiem ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem bijušajā Ogres rajonā I.K. "Gamma-A" gluži kā mazs cinītis veļ lielu vezumu. Uzņēmums jau 17 gadus turpina strādāt un baudīt klientu uzticību arī Ogres novada izglītības iestādēs.

I.K. "Gamma-A" dibināts 1993.gada augustā. Sākumā atklāta kafejnīca Lielvārdē, pirms desmit gadiem sākuši ēdināt Ogres ģimnāzijas audzēkņus (te uzņēmuma pārziņā ir gan ēdnīca, gan  kafejnīca), bet bērnudārzā “Sprīdītis” strādā jau trīs gadus. Bērnudārza audzēkņus I.K. "Gamma-A" ēdina par Ls 1.70 dienā. Šādu cenu izdodas nodrošināt, pateicoties rūpīgiem iepirkumiem, iegādājoties produktus arī no vietējām zemnieku saimniecībām, turklāt netiek izmantoti saldēti, bet vienīgi svaigi produkti.

I.K. "Gamma-A" šobrīd ēdina arī  Ogres pamatskolas, Lielvārdes mūzikas skolas audzēkņus, pedagogus un apmeklētājus, Lielvārdes sporta halles sportistus. I.K. “Gamma-A” sadarbībā ar kādu Rīgas firmu ēdina dažādu semināru dalībniekus. Uzņēmumam Lielvārdē pieder arī neliels jaukto preču veikals. Iedibināta arī sadarbība ar jaunsargiem, kurus I.K. “Gamma-A” baro izbraukumos.

I.K. "Gamma-A" direktore Ņina Āriņa savu uzņēmumu uzskata par nelielu un teic, ka visu panākumu un "izdzīvošanas" atslēga šajos grūtajos laikos meklējama kolektīvā. 15 darbinieku lielo komandu Ņ.Āriņa raksturo kā saliedētu un nemainīgu – daudzi te strādā jau desmit gadus. Darbinieki ir uzņēmuma pamatvērtība. “Ir ļoti grūti, jo lielie nāk iekšā. Viss atkarīgs no kolektīva – ne no manis, bet no viņiem,” atzīst Ņ.Āriņa. Uzņēmumā ir arī spēcīgas tradīcijas – ik pavasari kolektīvs dodas izbraucienos ar laivām, kopīgas Ziemassvētku, Jaunā gada un jubileju svinības, kopīgi tiek apmeklētas teātra izrādes.

Ogres ģimnāzijas sociālais pedagogs Ilze Voiciša I.K. “Gamma-A” raksturo ar vārdiem:
"Ļoti labi baro. Ēdienu kvalitāte ļoti augstvērtīga un arī izvēle. Cenas ir ļoti pieņemamas, es paēdu, augstākais, par latu. SIA "Gamma-A" nāk pretī tām trūkumā nonākušām ģimenēm, kurām sociālais dienests dažādu iemeslu dēļ brīvpusdienas nepiešķir. Ņemot vērā situāciju un pazīstot bērnus, ēdnīcas vadītāja šos bērnus, šobrīd kopumā piecus, pabaro par uzņēmuma līdzekļiem."

Ar I.K. “Gamma-A” pakalpojumiem apmierināti arī bērnu vecāki, bet gadījumos, kad viņiem rodas jautājumi par ēdienu kvalitāti, atbilde ir viena - atnāciet paši un paēdiet, stāsta I.Voiciša. Vairāki vēcāki, kas šo iespēju izmantojuši, pārliecinājušies par I.K. “Gamma-A” pakalpojumu augsto līmeni.

Savukārt Ogres pamatskolas direktore Māra Banka atzīst:
"Esam ļoti apmierināti ar firmas sniegtajiem pakalpojumiem, jo ēdiens ir gan ļoti kvalitatīvi sagatavots, gan arī veselīgs, pilnvērtīgs. Skola kopā ar firmu ir pieteikusies projektam skolas auglis - no 15.janvāra līdz 15.februārim par Eiropas naudu visiem bērniem nodrošināsim svaigus augļus un dārzeņus, kas tiks piegādāti no zemnieku saimniecības "Galiņi"."

Savukārt bērnudārza “Sprīdītis” vecākā medmāsa Svetlana Rancāne stāsta:
“Ēdināšanas kvalitāti bērnudārzā vērtējam kā ļoti labu. Uzņēmums ir ļoti atsaucīgs, atbalsta mūsu pasākumus, piemēram, vasarās, kad dodamies dažādās ekskursijās, sagatavo ēdienu līdzņemšanai. Tiek izmantoti ļoti kvalitatīvi produkti, kas tiek iegādāti no vietējiem zemniekiem. Ir ļoti sadarbība ar vecākiem, ļoti individuāla pieeja, it īpaši pielāgojot ēdienkarti tiem bērniem, kuriem jāievēro dažādas diētas. Kopā ar I.K. “Gamma-A” nākam pretī tiem vecākiem, kas nevar samaksāt, slēdzam vienošanās par ēdienreizēm. Ja bērns ēd tikai pusdienas, tas maksā 95 santīmus. Ēdienkarti sastādam kopā ar pavāru. Cenšamies, lai tā būtu dažāda, lai būtu gan augļi, gan salāti. Mācām ēst arī tādus ēdienus, ko mājās parasti negatavo. Arī vecāki atsaucas ļoti labi, jo bērns pārnāk mājās labi paēdis.”
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

lita 
2010-12-13  08:40:33
lūdzu nodrošiniet iespēju samaksāt par pusdienām ar pārskaitījumu, lūduz ielieciet rekvizītus, uz kuriem ir pārskaitāma naudiņa! PALDIES!

Voldemārs Laimnesis 
2010-12-12  21:40:25
īstena pavāra moto -NASRAT...

daudzpunkts 
2010-12-03  22:58:50
Ja ir labi, tad prieks par to,ka manā mīļajā Alma Mater - Lielvārdē viss notiek, varbūt, ir labi, maksā lēti, viss garšīgi mums Ogrē nebūt tā nav, pašvaldība nekādi negrib organizēt ēdināšu , vispirms, pi-b, tad arī skolās, labāk atļaut visu pašvaldības rokās, atkal nebūs tā, jo iot... tas interese sava,,,

xxxx 
2010-12-03  21:31:53
Lielvārdes vidusskolas ēdnīcā var paēst par 0.85 ( otrais, salāti ,sula un arī saldais). Lūk tā ir cena skolai. ļoti garšīgi, kā gatavots mājās. SUPER.

daudzpunkts 
2010-12-03  21:15:04
Piekrītu par slimnīcas ēdienu!:Iesaku apsekot pagastu mācību iestādes un nobaudīt tur gatavoto, ceru, ka tur nebūs asociācijas ar Ogres slimnīcu, bet slimnīcu pieminē, ka stratēģiski ir opareizi - visu apsaimniekošanu sev, tad izmaksas lētākas, ne velti Širovs par pašu +raj.pad. naudu jaunu korpusu uzbūvēja, nu jā, beigās 1,3 mlj EUR dabuja, par ko žetosns..., ir, ir skolās tā ēdināšana pagastos lētāka, domāju arī labāka, pārliecinies pats(-i). Ar cieņu...

lika 
2010-12-03  20:58:39
Nu gan tu salīdzināji ,slimnīcu(kuras ēdienu pat suns neēd)ar mācību iestāžu gatavoto ēdienu.

garšīgi 
2010-12-03  20:56:51
Pati ēdu šīs firmas gatavoto ēdienu un esmu ļoti apmierināta...par tiem matiem runājot-vai tik nav gluži kā tajā teicienā par skaidu vai baļķi acī...

daudzpunkts 
2010-12-03  17:01:59
jebkurā gadījumā nebūs tik labi un LĒTI, kā ir tad, ja pašvaldība maksā algas pavāriem un paši uztur skolas virtuvi, kā, pien., Ogresgalā, re kur Ogres slimnīcas šefs Širovs stāstīja, ka slimnīcā paši gatavos, veļu mazgā un vēl IEGĀDĀJUŠIES TRAKTORU, lai varētu LĒTĀK apkopt apkārtni ETC darbus, bet mums skolās un P/i - b/d visādi fazeri un gammas, kas a priori būs dārgāk + otkati = tādi pašvaldības politika...

skolnieks 
2010-12-03  09:12:36
Un kā tad iedomājies lai tās rindas nebūtu. Taču nevar visiem uzreiz. Labi ka var izvēlēties, bet ja būtu jau visiem uz galda tad nevarētu

bijušais ģimnāzijas skolnieks 
2010-12-03  09:12:09
Dīvaina reklāma! Acīmredzot sašķobījušās uzņēmuma pozīcijas!!! Ja kvalitatīvs ēdiens skaitās pilns ar matiem un visu ko citu, tad nav ko piebilst! Rindas garas, ēdnīca smird un normāls ēdiens tiek izķerts acumirklī.

sarmīte 
2010-12-03  08:58:13
Jā pamatskolā par to garo rindu taisnība. Bērns reizēm mājās sūdzās. Toties ēdiens, gan garšīgs. Sirds mikerīga, ka bērns ir skolā paēdis. Paldies "Gamma -A"

konkurentam 
2010-12-03  07:27:24
neskaud, bet saņemies. Labi ka var uzzināt par vēl kādu un ka tu neesi ne vienīgais, ne labākais...

konkurents 
2010-12-02  22:53:15
Interesanti, kāpēc šai firmai tik šika bezmaksas (?)reklāma? Vai tad vienīgā, kas labi baro? Aizdomīgi izskatās...

es 
2010-12-02  21:20:06
Viss jau ir jauki, tikai Ogres pamatskolas vadībai vajadzētu padomāt, vai visi bērni vienlaicīgi var izstāvēt rindu. Būtu nepieciešams padomāt par organizāciju, jo ne visi bērni var izstāvēt rindu un paspēt paēsts .

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības