Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresfakti
  Publicēts: 2010-05-25  17:18:00 / Pašvaldība
 
 Ziņot redakcijai  

Apmēram uz nedēļu pārtraukti Mednieku prospekta rekonstrukcijas darbi pēc vecā ūdensvada plīsuma, smagās tehnikas izraisīto vibrāciju iespaidā.

Ogres novada domes būvinspektors Ēriks Viļums skaidro, ka ūdensvads plīsis vairākās vietās un nu jāmeklē papildus līdzekļi tā salabošanai. Šobrīd darbi Meža prospektā jau atsākušies. Domē izskatīta arī zvērināta advokāta Igora Zvirbuļa sūdzība par ielas rekonstrukciju. Advokātam radušās pretenzijas gan pret plīsušo ūdensvadu un, viņaprāt, nepareizi novietotajām informatīvajām plāksnēm.

Ē.Viļums norāda, ka informatīvās plāksnes uzstādītas saskaņā ar normatīvajiem aktiem - tuvākā uzstādīta Loka ielas rajonā, kas iezīmē lielāka ūdensvada un kanalizācijas tīklu rekonstrukcijas posma apkārtni, ietverot arī Mednieku ielu. Viņš gan atzīst, ka normatīvos aktus varētu uzlabot, paredzot, ka informatīvās plāksnes jāuzstāda biežāk.

Kaut arī un domes amatpersonu nolaidība šoreiz nav konstatēta un vecā ūdensvada plīsumu neviens nevarēja paredzēt, Mednieku ielas iedzīvotājiem nācies piedzīvot neērtības. Tās var piemeklēt vēl līdz oktobrim, kad ielu plānots pabeigt.

Ogres novada domes preses dienests informē, ka šogad Ogrē paredzēts rekonstruēt Mednieku ielu posmā no Mežā prospekta līdz Brīvības ielai. Darbus veic SIA „Ceļdaris”.

Kā informē SIA „Ceļdaris” tehniskais direktors Pēteris Bužers, ir uzsākti sagatavošanas darbi - izcirsti koki (saskaņā ar projektu), turpinās to izvešana, pie bērnudārza „Sprīdītis” pārvietots žogs.

Šajā ielas posmā notiek arī Kohēzijas fonda projekta “Ogres ūdenssaimniecības attīstības projekta 2. kārta” darbi. Tie gan uz kādu laiku bija apstādināti sakarā ar sūdzību, ko ministrija atzina par nepamatotu, taču tagad ir atsākušies. Iespējams, jūnija vidū tos pabeigs. „Lai gan Kohēzijas fonda projekta darbu ielas rekonstrukciju nevaram veikt atbilstoši ieplānotajam darbu grafikam, domāju, ka varēsim noteiktajā laikā pabeigt visus projektā paredzētos darbus,” atzīst P.Bužers. 

Kā jau agrāk informēts, būvvalde ir izsniegusi būvatļauju Mednieku ielas posma rekonstrukcijai, taču būvatļauja neattiecas uz Andai Tribockai piederošo zemes gabalu Mednieku ielā 11A, jo īpašniece ir atteikusies šo ielas rekonstrukcijas vajadzībām nepieciešamo zemesgabalu (aptuveni 230 kvadrātmetru platībā) pārdot pašvaldībai.

Šodien būvvaldes un attīstības nodaļas speciālisti tikās ar Mednieku ielas rekonstrukcijas projekta autori Laumu Straumi, lai apspriestu iespējamās izmaiņas tehniskajā projektā. Ja pašvaldībai tomēr neizdosies ar zemes gabala īpašnieci vienoties par zemes atsavināšanu, tad tiks veiktas attiecīgas izmaiņas projektā. Kā atzīst būvvaldes vadītāja Maija Rinka, šis nav labākais veids, kā izkļūt no sarežģītās situācijas, taču risinājums jāatrod, lai projektu varētu realizēt.

Ielas rekonstrukcijas projektu pēc Ogres novada pašvaldības pasūtījuma ir izstrādājusi akciju sabiedrība“Ceļu inženieri”, būvprojekts saskaņots Ogres būvvaldē 2009.gada 10.februārī.

Mednieku ielas posma rekonstrukcijas darbu kopējās izmaksas ir Ls 294 243 (ar PVN). Darbu koptāmē ietilpst ielas apgaismojuma izbūves, luksofora pārbūves, ārējo ūdensapgādes un lietus notekūdeņu kanalizācijas tīklu izbūves, ielas rekonsturkcijas darbu izmaksas. Projektu finansē Eiropas Reģionu attīstības fonds.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

Voldemārs Laimnesis 
2010-05-25  22:50:43
nu bomba

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības