Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresfakti
  Publicēts: 2010-03-16  10:32:00 / Kārtība
 
 Ziņot redakcijai  

Ogres novada pašvaldības policija strādā ierastajā ritmā, pildot tai uzticētos pienākumus sabiedriskās kārtības nodrošināšanā.

Pašvaldības policija pagājušonedēļ saņēmuis 48 izsaukumus, konstatējusi 76 likumpārkāpumus un novērsusi 45 likumpārkāpumus, kā arī veicinājusi 3 noziegumu atklāšanu.

Aizturētas un uz Valsts policijas Ogres iecirkni nogādātas 17 personas, atskurbtuvē ievietotas 3 personas.

Pašvaldības policijas darbinieki sastādījuši 26 administratīvā pārkāpuma protokolus, 5 personām izteikuši mutisku aizrādījumu.

Par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu sastādīti 6 administratīvā pārkāpuma paziņojumi.

Soda nauda šajā laika posmā iekasēta 30 latu apmērā.

Īslaicīgas uzturēšanās telpās (patversmē) Ogrē, Mālkalnes prospektā 30 uzturējušies 44 cilvēki.

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa pantiem konstatēti 16 administratīvie pārkāpumi, attiecīgi sastādot pārkāpuma protokolus:
2 – par smēķēšanas ierobežojumu neievērošanu,
2 – par gājēju un pasažieru izdarītu pārkāpumu,
5 - par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošu vielu lietošanu sabiedriskās vietās vai par atrašanos sabiedriskās vietās reibuma stāvoklī,
4 – par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošu vielu lietošanu sabiedriskās vietās vai par atrašanos sabiedriskās vietās reibuma stāvoklī, ja tas izdarīts atkārtoti gada laikā pēc administratīvā soda uzlikšanas,
1 – par dzīvnieku turēšanas noteikumu neievērošanu,
1 – par sīko huligānismu,
1 – par ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas darbinieka likumīgai prasībai.
 
Par smēķēšanas ierobežojumu neievērošanu 2 personām pārkāpuma vietā izrakstīta naudas soda kvīts. Par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpšanu vienai personai izteikst aizrādījums.
 
Par Ogres novada domes saistošo noteikumu Nr. 12 „Saistošie noteikumi par ēku un būvju uzturēšanu Ogres novadā” neievērošanu 3 protokoli sastādīti automašīnu īpašniekiem vai vadītājiem par teritorijas nesakopšanu ap novietoto automašīnu.
 
Pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis atkārtoti atgādina Ogres novada saistošo noteikumu Nr.12, 8. punktu: transportlīdzekļa īpašniekam jānodrošina teritorijas sakopšana 1 metra platā joslā ap auto, ja tas novietots stāvēšanai ilgāk par 3 diennaktīm. Sods par šādu pārkāpumu ir vai nu izteikts brīdinājums vai naudas sods - fiziskām personām līdz 250 latiem, juridiskām personām līdz 1000 latiem. 
 
Reālā situācija liecina, ka automašīnu īpašnieku un vadītāji neapzinās, ka nedrīkst atstāt savus transportlīdzekļus, kur pagadās, tādājēdi radot neērtības un sarežģījumus citiem, piemēram, „ātrajai palīdzībai”, atkritumu apsaimniekotājiem, citiem iedzīvotājiem.
 
Ziema šogad stingri  turas savās pozīcijās, sniega daudz ne tikai uz zemes, bet arī uz jumtiem. U.Ulmanis aicina namīpašniekus no ēku jumtiem notīrīt sniegu un laikus novākt lāstekas – lai netiktu apdraudēta cilvēku drošība.
 
Policijas rūpju lokā šobrīd ir arī gatavošanās iespējamajiem plūdiem.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības