Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Ogres novada domes preses dienests
  Publicēts: 2010-02-08  09:48:00 / Kārtība
 
 Ziņot redakcijai  

Laika posmā no 29. janvāra līdz 4. februārim pašvaldības policijas saņēmusi 39 izsaukumus, kas ir par 3 vairāk kā iepriekš. Konstatēti 76 pārkāpumi (pirms tam – 40).
 
Pašvaldības policija aizturējusi un uz Valsts policijas Ogres iecirkni nogādājusi 12 personas – par divām vairāk nekā iepriekšējā atskaites periodā. Atskurbtuvē ievietotas 4 personas (pirms tam – 5)
 
Pēc Ogres sociālā dienesta darbinieku lūguma pašvaldības policijas ir apsekojusi 5 augsta riska ģimenes.
 
Pašvaldības policijas darbinieki novērsuši 62 likumpārkāpumus, 7 personām izteikti mutiski aizrādījumi,  30  personām sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli. Par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu sastādīti 15 administratīvā pārkāpuma paziņojumi.
 
Soda nauda šajā laika posmā iekasēta 15 latu apmērā.
 
Patversmes (Ogrē, Mālkalnes prospektā 30) pakalpojumus izmantojušas 37 personas.
 
Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa konstatēti 24 administratīvie pārkāpumi (iepriekš – 12). Par sīko huligānismu šajā periodā sodītas 2 personas, 2 protokoli par suņu turēšanas noteikumu neievērošanu. Arī par smēķēšanas ierobežojumu neievērošanu konstatēti 2 pārkāpumi, 3 personas par šo pārkāpumu saņēmušas aizrādījumus. Par gājēju un pasažieru izdarītajiem pārkāpumiem sastādīti 6 protokoli. 2 protokoli sastādīti par rīkojuma ceļa zīmju prasību pārkāpumiem.
 
 
Pēc Latvijas Administratīvo pārkāpuma kodeksa 171.01 panta – par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošu vielu lietošanu sabiedriskās vietās vai par atrašanos sabiedriskās vietās reibuma stāvoklī - policijas darbinieki sastādījuši 3 protokolus, savukārt 4 protokolus – par tādu pat pārkāpumu, bet izdarītu atkārtoti gada laikā.
 
Par dzīvošanu bez pases vai bez deklarētas dzīvesvietas sastādīti 2 protokoli.
 
Saskaņā ar Ogres novada saistošajiem noteikumiem Nr. 5 “Par sabiedrisko kārtību Ogres novadā” konstatēti 3 administratīvie pārkāpumi – 2 par trokšņošanu, kas traucē iedzīvotāju mieru laikā no pl. 23 līdz 6 (2 personas saņēmušas aizrādījumu par šo pārkāpumu) un 1 par alus lietošanu sabiedriskās vietās, kā arī alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošu vielu lietošanu dzīvojamo ēku koplietošanas telpās un sabiedriskajā transportā vai atrašanos reibuma stāvoklī šajās vietās.
 
Saskaņā ar Ogres novada saistošiem noteikumiem Nr.12 “Par ēku un būvju uzturēšanu Ogres novadā” konstatēti 3 administratīvie pārkāpumi, izteikti 2 brīdinājumi. Viens protokols sastādīts pēc noteikumu 2.1.6. punkta, kas paredz, ka nekustamo īpašumu īpašniekiem savu īpašumu robežās jānodrošina atkritumu izvešana, noslēdzot līgumu ar specializētiem uzņēmumiem, 1 – par 2.8. punkta pārkāpumu, kas paredz, ka automašīnu īpašniekiem, vadītājiem jānodrošina sava transporta līdzekļa stāvvietas un apkārtējās teritorijas 1 m platā joslā sakopšana, ja transporta līdzeklis vairāk nekā 3 diennaktis tiek turēts uz ielas, pagalmā vai cita teritorijā, kā arī garāžai piegulošās teritorijas un tās pievedceļa sakopšana. Par šo pašu pārkāpumu izteikts viens brīdinājums.
 
Viens administratīvais pārkāpums konstatēts par saistošo noteikumu Nr.12 2.12.5. punkta neievērošanu, kas paredz, ka Ogres novada teritorijā aizliegts glabāt taru, malku, būvmateriālus, metāllūžņus un citus priekšmetus uz ietvēm, kā arī citās koplietošanas telpās.
 
Viens brīdinājums par šo noteikumu 2.12.7. punkta pārkāpumu, kas paredz, ka Ogres novada teritorijā aizliegts novietot automašīnas tuvāk par 10 metriem no atkritumu konteineriem un atkritumu vadiem.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības