Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

www.ogre.lv
  Publicēts: 2008-10-03  18:32:00 / Izglītība
 
 Ziņot redakcijai  

Starptautiskās Skolotāju dienas priekšvakarā, 3. oktobrī, Ogres novada dome rīkoja tradicionālo pasākumu izglītības iestāžu pedagogiem.
Domes priekšsēdētājs Edvīns Bartkevičs sveica visus pedagogus svētkos un pateicās viņiem par ikdienā veikto darbu, bērniem doto mīlestību, gudrību un ticību.
Ik gadus savu balvu novada skolotājiem piešķir AS „HANSABANKA” (tagad Swedbanka). Šoreiz to saņēma Jaunogres vidusskolas metemātikas skolotāja Argentīna Grigorjana - par ļoti augstiem audzēkņu sasniegumiem matemātikas olimpiādēs valsts mērogā un matemātikas popularizēšanā skolēnu vidū.
Ogres mūzikas skolas direktors Guntis Pļavnieks saņēma novada domes Atzinības rakstu un balvu par mūža ieguldījumu bērnu un jainiešu audzināšanā un izglītošanā, mūzikas skolas darba pilnveidošanā – viņš sāka vadīt šo skolu pirms 30 gadiem. Savukārt Ogresgala pamatskolas direktori Skaidrīti Butāni dome ar Atzinības rakstu un balvu sveica par radošu darbu un ieguldījumu vides izglītību – tieši Skolotāju dienas pasākuma dienā, 3. oktobrī, pie Ogresgala pamatskolas mastā atkārtoti tika uzvilkts Zaļais karogs.
Domes prieksēdētājs Edvīns Bartkevičs un viņa vietniece Vita Pūķe pasniedza domes Atzinības rakstus un naudas balvas daudziem novada vispārizglītojošo skolu, profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestāžu un pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem. Ar novada domes Atzinības raktiem tika apbalvoti arī vairāki profesionālo izglītības iestāžu pedagogi.
Ogresgala pamatskola
ANITA GUTĀNE - par radošu darbu vides izglītībā un ieguldījumu skolas sagatavošanā akreditācijai;
IRĒNA OSTAŠA - par panākumiem skolēnu sagatavošanā Ogres rajona skolēnu dziesmu svētkiem un radošu mācību procesa organizēšanu;
VITA PORIETE - par veiksmīgu skolas padomes vadīšanu un ieguldījumu skolas sagatavošanā akreditācijai.
Ogres pamatskola
ILONA ARNĪTE, LAILA DAUDZIŅA – par veiksmīgu un radošu darbu skolas darba pilnveidē, mācību procesa kvalitatīīvā nodrošināšanā, panākumiem skolēnu izglītošanā;
SANDRA KALNIŅA, ROLANDS PAULIŅŠ – par skolēnu sagatavošanu rajona olimpiādēm un radošu pedagoģisko darbību.
Ogres 1. vidusskola
DACE KĀBELE - par ieguldījumu bērnu un jauniešu pilsoniskajā audzināšanā, kultūrvēsturisku tradīciju saglabāšanā;
GITA BRODZINSKA - par mērķtiecīgu un kvalitatīvu mācību un audzināšanas darba organizēšanu;
INGA LEIZANDERE - par radošu darbu ar skolēniem;
LIGITA MEDVEDEVA - par radošu un kvalitatīvu mācību un ārpusstundu darbu;
INETA TAMANE - par profesionālu skolas vadīšanu un pozitīvām pārmaiņām skolā.
Ogres ģimnāzija
GUNDEGA VEKMANE - par Ogres ģimnāzijas un sava darba popularizēšanu, darbojoties nacionālajos un starptautiskajos konkursos un projektos;
LĪGA LĪBMANE - par radošumu, spēju degt pašai un aizdedzināt citus Ogres ģimnāzijas pedagogus interešu izglītībā
VIJA RUBĪNA - par darba sparu, radošumu un vēlmi savas zināšanas dot Ogres ģimnāzijas audzēkņiem;
VELGA KALNIŅA - par darba sparu, radošumu un vēlmi savas zināšanas dot Ogres ģimnāzijas audzēkņiem.
Jaunogres vidusskola
ANNA ŠAKUROVA - par radošu un kvalitatīvu mazākumtautību sākumskolas programmas realizāciju;
LUDMILA KARASJOVA - par radošu darbu mazākumtautību izglītības programmas raelizācijā un panākumiem skolēnu sagatavošanā matemātikas olimpiādēm un eksāmeniem;
STAĻINA PANKOVA - par augstiem rezultātiem mācību darbā un skolēnu izglītošanā, jauniešu sasniegumiem angļu valodas apguvē;
ĒRIKA MURAVJOVA - par veiksmīgu un radošu darbu ar skolēnu vecākiem, sagatavojot jauniešus dzīvei.
Ogres vakara vidusskola
AIJA VITKA, IRĒNA TRAPŠA, SKAIDRĪTE BLŪZMANE - par ilggadēju un veiksmīgu darbu jaunatnes izglītošanā un audzināšanā.
Ogres basketbola skola
Treneris PĒTERIS OZOLIŅŠ - par labiem panākumiem, sagatavojot komandu čempionātiem Latvijā un Eiropā.
Ogres Bērnu un jauniešu centrs
GITA LĪKUMA - par radošu darbu un labiem panākumiem ādas plastikas un stikla apgleznošanas pulciņa vadīšanā;
AIVARS LŪSIS - par radošu darbu un labiem panākumiem populārās mīzikas studijas vadīšanā.
Ogres mūzikas skola
GUNTA GOIŽEVSKA, IVETA SPROĢE, IRĒNA IGNATĀNE – par ieguldījumu bērnu un janiešuizglītošanā un audzināšanā, mūzikas skolas darba pilnveidošanā;
Ogres mākslas skola
LILIJA KARLOVA - par ieguldījumu jaunatnes estētiskajā audzināšanā un izglītošanā un aktīvu sabiedrisko darbību skolā;
IEVA LĀCE - par ieguldījumu jaunatnes estētiskajā audzināšanā un izglītošanā.
PII “Ābelīte”
SANDA BEĻINSKA, VITA GREBZDE, TATJANA BĒRZIŅA - par goprātīgu un radošu darbu bērnu audzināšanā;
ANITA OZOLIŅA - par mūža ieguldījumu bērnu audzināšanā.
PII“Cīrulītis”
DIĀNA BLEIJA - par apzinīgu un veiksmīgu pedagoģisko darbību;
STEFĀNIJA KLĒTNIECE, LILIJA GUTĀNE, MUDRĪTE BIEZIŅA – par ilggadēju un prasmīgu pedagoģisko darbību.
PII “Zelta sietiņš”
Skolotājas JOLANTA BELEVIČA, LIENE MAGONE, LĪVIJA BĀRBALE, ANNA NAGLE - par sirsnību un iejūtību darbā ar bērniem, radošu un apzinīgu savu pienākumu veikšanu.
PII “Saulīte”
ANITA OZOLIŅA, JEĻENA ISAKOVA, DIĀNA ELKSNĪTE, GUNA KAUFMANE – par apzinīgu un godprātīgu darbu, profesionālo meistarību un labu sadarbību ar vecākiem.
PII “Strautiņš”
SARMĪTE KANČA – par sirsnību un iejūtību darbā ar bērniem, labu sadarbību ar vecākiem;
ALLA GOLUBEVA – par aktīvu materiālās bāzes veidošanu, sadarbību ar kolēģiem;
MAIJA KUZŅECOVA – par apzinīgu pedagoģisko darbu, aktīvu piedalīšanos PII pasākumos;
SILVIJA BRUNIŅA – par labu sadarbību ar pedagogiem, apzinīgu savu pienākumu izpildi.
PII “Sprīdītis”
LARISA UČELNIECE, AĻONA ANTONOVA, DACE LEJA, JANĪNA KĻAVIŅA – par labu darbu, ieguldījumu bērnu audzināšanā, izglītošanā un aprūpē.
PII “Dzīpariņš”
ELVĪRA BROKA, KARMENA ALEKSANDROVIČA, INTA REINIECE, SKAIDRĪTE PAPIŅA (skolotāja palīdze) – par ilggadēju, labu, radošu, rūpīgu un ar lielu atbildības sajūtu veikto darbu bērnu audzināšanā, izglītošanā un aprūpē, sekmīgā sagatavošanā skolai.
Ogres Profesionālās vidusskola
DAIGA ZVIRBULE - par ieguldījumu sekretāra profesijas popularizēšanā jauniešu vidū un kvalitatīvu jauno speciālistu sagatavošanu;
SIGITA JASINSKA - par ieguldījumu skolas darba kvalitātes pilnveidošanā, piesaistot Eiropas Savienības fondu līdzekļus un veicot pedagoģisko darbu;
DINA TUMOVA - par ieguldījumu atsaucības, savstarpējās sapratnes un cieņas ieaudzināšanu jauniešos.
Ogres Amatniecības visdusskola
LILITA BATARAGA - par labiem audzēkņu sasniegumiem sportā un daudzpusīgu sporta pasākumu organizēšanu skolā;
MONIKA PIVARE - par ilgadēju darbu skolā un godprātīgu attieksmi, vadot un pilnveidojot skolas bibliotēku;
ANNA VEIPA - par ieguldīto darbu konditorejas mācību darbnīcas izveidē, topošajiem konditoriem dāvāto sirdssiltumu.
Ogres Meža tehnikums
RIHARDS TONTEGODE, ROBERTS GULĀNS - par apzinīgu un godprātīgu darbu, profesionālo meistarību jauno speciālistu sagatavošanā;
MARIJA OZOLA - par ilggdēju apzinīgu un godprātīgu darbu, profesionālo meistarību jauno speciālistu sagatavošanā.
Skolotāju dienā Ogres novada skolu ļaudis ar koncertu sveica grupa “EOLIKA”.




Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31





© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības