Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

SIA “Ogres Namsaimnieks”
  Publicēts: 2020-08-25  10:52:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

 

Sākot ar rēķinu par šī gada septembri, SIA “Ogres Namsaimnieks” komunālo pakalpojumu rēķinos vairs netiks iekļauti izdevumi par lielgabarīta atkritumu izvešanu un utilizēšanu. To izvešana no 1. septembra būs jānodrošina katram individuāli.

SIA “Ogres Namsaimnieks” vairs nenodrošinās centralizētu lielgabarīta atkritumu izvešanas pakalpojumu no daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmiem, un tas attiecīgi samazinās komunālos maksājumus pie nosacījuma, ka iedzīvotāji ievēros noteikto kārtību.

Līdz šim pastāvošā kārtība nebija finansiāli taisnīga pret tiem dzīvokļu īpašniekiem, kuri paši lielgabarīta atkritumus nerada, kā arī pret tiem, pie kuru dzīvojamām mājām to izdevīgās atrašanās vietas dēļ savus lielgabarīta atkritumus mēdz atstāt citu dzīvojamo māju iedzīvotāji un privātmāju īpašnieki, ignorējot atkritumu apsaimniekošanas noteikumus.

Jāņem vērā! Iedzīvotājiem jābūt atbildīgiem un pašiem jānodod utilizēšanai lielgabarīta atkritumi. Tomēr, ja kāds negodprātīgi novietos savus lielgabarīta atkritumus dzīvojamās mājas iekšpagalmā, tad izmaksas tiks attiecinātas uz visu dzīvojamo māju!

Par pārkāpējiem aicina ziņot pašvaldības policijai

SIA “Ogres Namsaimnieks” apzinās, ka daļa iedzīvotāju nemainīs savus paradumus un pēc 1. septembra turpinās novietot lielgabarīta atkritumus iekšpagalmos, tāpēc aicina ikvienu fiksēt pārkāpuma faktu fotogrāfijā vai video un ziņot Ogres novada pašvaldības policijai:

izmantojot mobilās lietotnes “Ogres novadnieks” sadaļu “Ziņo Pašvaldības policijai” (autorizējoties ar Ogres novadnieka karti vai internetbanku). Ziņojumam iespējams pievienot fotogrāfiju vai video materiālu;

rakstot Ogres novada pašvaldības policijai e-pastu uz ppolicija@ogresnovads.lv;

zvanot (darba laikā) Ogres novada pašvaldības policijai uz tālruņa numuru 65047100.

Par atkritumu apsaimniekošanas noteikumu pārkāpšanu saskaņā ar Atkritumu apsaimniekošanas likuma 43. panta otro daļu fiziskai personai var tikt piemērots brīdinājums vai naudas sods no 70 līdz 1000 EUR.

Kā Ogres dzīvojamo māju iedzīvotāji varēs atbrīvoties no lielgabarīta atkritumiem?

No lielgabarīta atkritumiem iedzīvotāji var atbrīvoties pašu spēkiem vai izmantojot pakalpojumus:

pasūtīt lielgabarīta atkritumu konteineru SIA “Ķilupe” (maksas pakalpojums), zvanot uz tālruņa numuriem 65071282, 29241492 vai rakstot uz kilupe@gmail.com;

pašiem nogādāt sašķirotā veidā uz SIA “Ķilupe” šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumu Akmeņu ielā 43b, Ogrē, darba dienās no plkst. 10.00 līdz 19.00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00; 

pašiem nogādāt un par maksu nodot atkritumus SIA “Getliņi EKO” atkritumu poligonā “Getliņi” Kaudzīšu ielā 57, Rumbulā, Stopiņu novadā. SIA “Getliņi EKO”, tālr. 67317800 (vairāk informācijas ŠEIT);

pasūtīt izvešanu SIA “Ogres Namsaimnieks” (tikai nelielos apjomos).

Lielgabarīta atkritumus nelielos apjomos (līdz sešiem kubikmetriem) piedāvās izvest arī SIA “Ogres Namsaimnieks”. Pakalpojumā ietilpst lielgabarīta atkritumu iznešana no dzīvokļa, transportēšana, izkraušana lielgabarīta atkritumu konteinerā Zilokalnu prospektā 12, Ogrē, utilizācija un darbaspēka izmaksas. Pakalpojuma cena – sākot no 39,44 eiro (ieskaitot PVN) par kubikmetru (cena var mainīties atkarībā no izvesto atkritumu daudzuma un patērētā darba resursa). Pasūtīt lielgabarīta atkritumu izvešanu un precizēt izmaksas katrā konkrētā gadījumā varēs, darba laikā zvanot SIA “Ogres Namsaimnieks” Teritorijas uzkopšanas nodaļai uz tālruņa numuru 27027724 vai 65055404.

Jāņem vērā! Būvgružus iespējams nodot, pasūtot tiem atsevišķu konteineru vai pašiem nogādājot poligonā “Getliņi”. Vairāk par būvgružiem un to apsaimniekošanu ŠEIT

Kādus šķirotos atkritumus var nodot SIA “Ķilupe” šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā?

Iemācoties pareizi šķirot atkritumus, saudzējam dabu, kā arī varam ietaupīt, jo vairumu šķiroto atkritumu iespējams nodot bez maksas!

SIA “Ķilupe” šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā PAR MAKSU var nodot:

vieglo automašīnu riepas. Maksa par vienas riepas nodošanu 2 eiro (ieskaitot PVN).

Vairāk informācijas par iespējām BEZ MAKSAS nodot šķirotos atkritumus ŠEIT.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības