Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2020-03-21  23:52:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Izvietošanai daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kāpņu telpās ir sagatavoti koplietošanas telpu sanitārās kopšanas grafiki, kuros norādīti sētnieku darba pienākumi un to izpildes regularitāte, informē SIA “Ogres Namsaimnieks” Teritorijas uzkopšanas nodaļas vadītāja Līga Puriņa.

Viņa norāda, ka līdz šim šāds grafiks iedzīvotājiem nebija pieejams, bet nu tiem ir iespēja pašiem sekot sētnieka darba pienākumu izpildei. Šāds solis sperts, reaģējot uz vairāku iedzīvotāju pausto interesi par sētnieku darba pienākumiem un to veikšanas biežumu. Grafiki izlikti visās SIA “Ogres Namsaimnieks” pārvaldīšanā esošo dzīvojamo māju kāpņu telpās, kurās tas bijis iespējams. “Daļā dzīvojamo māju sanitārās kopšanas grafiki šobrīd nav izlikti, jo tajās nav ziņojumu dēļa. Tie drīzumā tiks izvietoti,” skaidro L. Puriņa.

Saskaņā ar grafiku sētniekam savi pienākumi jāveic sešas dienas nedēļā, izņemot svētdienu. Katru dienu jāveic dzīvojamajai mājai piesaistītās teritorijas kopšana, pirmdienās, trešdienās un piektdienās – kāpņu telpu slaucīšana un atkritumu savākšana, otrdienās – koplietošanas telpu horizontālo un vertikālo virsmu (sienu, durvju, palodžu, margu, lifta kabīnes sienu, pasta kastīšu, elektroskaitītāju skapju) mitrā uzkopšana, metāla režģu un bedres laukumu pie kāpņu telpu ieejas durvīm tīrīšana. Katru trešo nedēļu jāveic kāpņu telpu (kāpņu laukumu, trepju, palīgtelpu) un atkritumu vada iekraušanas kameru sienu un vāku mazgāšana. Savukārt aprīlī/maijā un augustā/septembrī jāveic sienu krāsotās daļas mazgāšana, apgaismes ķermeņu mitrā kopšana un koplietošanas telpu logu mazgāšana.

Teritorijas uzkopšanas nodaļas vadītāja arī informē, ka ir veikta visu atkritumu konteineru marķēšana, norādot dzīvojamās mājas adresi, lai ir redzams, kuras dzīvojamās mājas iedzīvotāji drīkst izmest sadzīves atkritumus šajā konteinerā. “Šobrīd, kad Ogres novada pašvaldības policija aktīvi veic monitoringu un kontroli, lai izskaustu patvaļīgu sadzīves atkritumu izmešanu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmos esošajos konteineros, pieķertie pārkāpēji norādījuši, ka uz konteineriem nav norādes, ka tos drīkst izmantot tikai konkrētās dzīvojamās mājas iedzīvotāji. Šobrīd šī situācija ir atrisināta,” norāda L. Puriņa. Atkritumu konteineru piederība jāievēro arī sētniekiem, piemēram, izmetot attiecīgās dzīvojamās mājas piesaistītajā teritorijā savāktos atkritumus. Atkritumu konteineru piederība jāievēro visiem pilsētas iedzīvotājiem un viesiem. Arī nelielus sadzīves atkritumus nav ļauts izmest citas dzīvojamās mājas sadzīves atkritumu konteinerā. “Kopš sākām risināt atkritumu problēmas daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmos kopā ar Ogres novada pašvaldību un pašvaldības policiju, situācija ir uzlabojusies,” atzīst L. Puriņa.

Ja iedzīvotājiem rodas neskaidrības par viņu dzīvojamā mājā veicamajiem sanitārās uzkopšanas darbiem vai tiek pamanītas ar tiem saistītas problēmas, SIA “Ogres Namsaimnieks” aicina sazināties ar Teritorijas uzkopšanas nodaļu, zvanot uz tālruņa numuriem 65055404 vai 25405309.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

tas ae@cc.lv 
2020-03-26  11:39:33
Puria aizliedz atkritumus mest atkritumu konteineros ha ha ha

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības