Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Ogresnovads.lv
  Publicēts: 2019-12-06  17:49:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

6.decembrī Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē profesionālajos svētkos tika sveikti Ogres novada pašvaldības policijas darbinieki. Vairāki no viņiem saņēma arī Pateicības rakstus par teicamu dienesta pienākumu pildīšanu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā Ogres novadā.

Klātesošos svētkos sveica Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš, uzsverot, ka policijas darbinieku ieguldījums novada drošībā ir nenovērtējams. “Kaut arī teritoriālās reformas rezultātā novada teritorijas robežas paplašināsies, es ticu un zinu, ka jūs spēsiet savu darbu veikt tikpat kvalitatīvi un godprātīgi,” atzīmēja G. Sīviņš. 

Visiem paldies par darbu teica Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis: “Iepriekšējais gads bija darbīgs, bet bez īpašiem incidentiem, kas liecina par policijas saliedēto darbu. Jau vairākus gadus administratīvi sodāmu pārkāpumu statistika liecina, ka tai ir stabila tendence uz samazināšanos. Arī šis gads nav izņēmums, kas parāda, ka pašvaldības policija spēj kontrolēt situāciju un uzturēt kārtību novadā.” Viņš uzsvēra sadarbības nozīmi starp dažādam iestādēm un struktūrvienībām, īpašu paldies sakot Valsts policijai, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam un Zemessardzes 54. inženiertehniskajam bataljonam.

“Nākošgad mums būs vairāki izaicinājumi, kas saistīti ar jauna administratīvā procesa ieviešanu un darba organizācijas maiņu paredzētās teritoriālās reformas dēļ, tāpēc vēl jo vairāk jābūt saliedētākiem, morālnoturīgākiem un pacietīgākiem. Tikai paši radot pozitīvu piemēru, varam prasīt, lai pārējie ievēro kārtības normas. Tikai strādājot vienotā komandā, varam padarīt vairāk un padarītais darbs būs uzskatāmāks un kvalitatīvāks,” norādīja policijas priekšnieks. Viņš arī atzīmēja trīs svarīgas lietas policijas darbā - pirmkārt, neskatoties uz nākamajiem izaicinājumiem, policijas darbiniekiem jābūt gataviem pārkārtot savu darbu pēc nepieciešamības, pielāgoties situācijai, darbs jāpilda precīzi un kvalitatīvi, jābūt pašiniciatīviem un ar labām, profesionālām zināšanām. Otrkārt, jābūt labai sadarbībai ar citām institūcijām un struktūrām, treškārt - jābūt mijiedarbībā ar iedzīvotājiem un jāgūst vadības atbalsts. Tikai visu šo darbību kopums ir pamats labiem darba rezultātiem. Policijas priekšnieks novēlēja jaukus šos svētkus, veselību, možu garu, pārticību, saticību un mieru.

Pasākuma ietvaros tika veikta arī Ogres novada pašvaldības policijas darbinieku apbalvošana. Goda zīmi “Par cītību policijā” saņēma vecākais kārtībnieks Juris Začs. Krūšu nozīme par 25 gadu izdienu tika piešķirta Ogres novada pašvaldības policijas darbiniekiem – priekšnieka vietniekam Ērikam Dičam, par 20 gadu izdienu - Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieka vietniecei Mirdzai Streļčai un inspektoram Andrejam Cvigunam. Par 15 gadu izdienu krūšu nozīme piešķirta Ogres novada pašvaldības policijas jaunākajiem inspektoriem – Aigaram Škutānam, Nikolajam Nagornijam, Aivaram Bilderam, kā arī vecākajiem kārtībniekiem – Dzintaram Kukulim un Aigaram Gudļevskim, par 10 gadu izdienu – jaunākajam inspektoram Aivaram Dakulim un par 5 gadu izdienu – kārtībniekam Kristapam Ekkertam.

Ogres novada pašvaldības policija pateicības par labu sadarbību izteica Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšniekam Atim Ratniekam un priekšnieka vietniecei Ingai Špakai.

Pasākuma ietvaros paldies par veikto darbu teica arī Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis: “Priekšsēdētājs mums ir devis uzdevumu rūpēties par to, lai iedzīvotāju skaits pilsētā un novadā palielinātos. Pēdējā gada laikā iedzīvotāju skaits pilsētā un dažos pagastos ir pieaudzis. Jāatzīmē, ka liels ir tieši jūsu nopelns, jo ikvienam svarīgi dzīvot drošā un sakoptā pilsētā.”

P. Špakovskis pasniedza Atzinības rakstus par teicamu dienesta pienākumu pildīšanu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā četriem Ogres novada pašvaldības policijas darbiniekiem - Ogres novada pašvaldības policijas inspektoriem Santim Briedim un Mārtiņam Vīksnam, policijas kārtībniekam Raimondam Zutim un vecākajam kārtībniekam Sergejam Čerņigovam.

Pašvaldības policijas kolektīvam par darbu pateicās arī Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Atis Ratnieks, paužot apbrīnu par policijas darbinieku spēju uzņemties tik grūtu un atbildīgu darbu. Rīgas reģiona pārvaldes vārdā atzinības raksts tika pasniegts pašvaldības policijas priekšniekam Uģim Ulmanim, priekšnieka vietniekam Ērikam Dičam un vairākiem pašvaldības policijas darbiniekiem.

Paldies par labo sadarbību, ko apskauž apkārtējie novadi, teica arī Ogres novada Sociālā dienesta vadītāja Sarmīte Ozoliņa: “Vēlu jums nepazaudēt cilvēcību, darot ne tik vieglo darbu, lai jūsu ģimenei pietiek spēka jūs vienmēr gaidīt mājās, lai eņģeļi ir pār jums, jo jūs paši esat eņģeļi Ogres iedzīvotājiem.”

Pasākuma noslēgumā ar muzikālu priekšnesumu visus klātesošos sveica Ogres Mūzikas skolas audzēkņi.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības