Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2019-07-25  08:00:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

SIA “Ogres Namsaimnieks” turpina konsultācijas ar dzīvokļu īpašniekiem pardzīvojamo māju pārvaldīšanas līgumu nosacījumiem, kā arī informē par pārvaldīšanas līgumu noslēgšanas kārtību, norāda uzņēmuma vadītājs Kaspars Grīnbergs.

Jau ziņots, ka saskaņā ar likumu “Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju”, kas nosaka, ka pašvaldības pienākums ir pārvaldīt dzīvojamo māju līdz tās pārvaldīšanas tiesību nodošanai dzīvokļu īpašnieku sabiedrībai vai ar dzīvokļu īpašnieku savstarpēju līgumu pilnvarotajai personai, ir uzsākts dzīvojamo māju pārvaldīšanas tiesību pārņemšanas process.

Lai izpildītu likuma “Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju” un Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma prasības, SIA “Ogres Namsaimnieks” ir sagatavojusi pārvaldīšanas līguma projektu, kas ir ievietots SIA “Ogres Namsaimnieks” pārvaldīšanā esošo dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku pastkastītēs. Tādējādi, ar pārvaldīšanas līguma projektu dzīvokļu īpašnieki var iepazīties individuāli un detalizēti, kā arī savlaicīgi pirms dzīvokļu īpašnieku kopības lēmuma pieņemšanas par pārvaldīšanas tiesību pārņemšanu un pārvaldīšanas līguma slēgšanas ar pārvaldnieku – SIA “Ogres Namsaimnieks”.

Šobrīd dzīvokļu īpašnieku pastkastītēs ir ievietots pārvaldīšanas līguma projekts, kurā ietverti galvenie līguma noteikumi (saīsināts līguma projekts), bet katrai dzīvojamai mājai individuāli pārvaldīšanas līgumā tiks norādīta tās adrese, kā arī pievienota Obligāti veicamo dzīvojamās mājas uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu plānotā ieņēmumu un izdevumu tāme 2019.gadam, kurā norādīta apsaimniekošanas maksa.

SIA “Ogres Namsaimnieks” ir sagatavojusi informatīvu materiālu, kurā secīgi norādītas darbības pārvaldīšanas līguma noslēgšanai un ar minēto informāciju var iepazīties SIA “Ogres Namsaimnieks” mājas lapā www.ogresnamsaimnieks.lv, kā arī SIA “Ogres Namsaimnieks” Klientu apkalpošanas un attīstības nodaļā (Mālkalnes prospektā 3, Ogrē, 30.kabinetā).

Šobrīd pārvaldīšanas līgumi tiek gatavoti pirmajām dzīvojamām mājām, ar kurām ir saskaņoti līguma nosacījumi, lai tos ar dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu varētu apstiprināt un nodot parakstīšanai dzīvokļu īpašniekiem.. “Pārējās mājās  šobrīd tiek apspriesta pārvaldīšanas līguma redakcija, apkopoti dzīvokļu īpašnieku jautājumi un ieteikumi.. No savas puses aicinām iepazīties ar pārvaldīšanas līgumu, jo pēc tā noslēgšanas tas attieksies uz ikvienu dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku. ” skaidro K.Grīnbergs.

Pārvaldīšanas  līgums pēc tam, kad tas būs apstiprināts ar dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu un to būs parakstījuši vairāk nekā puse no visiem dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašniekiem, būs pieejams klientu portālā https://e.ogresnamsaimnieks.lv sadaļā “Mājas lieta”.. 

Lai pārvaldīšanas līguma noslēgšana būtu sekmīga, nepieciešama dzīvokļu īpašnieku atsaucība un ieinteresētība. SIA “Ogres Namsaimnieks” aicina dzīvokļu īpašniekus iepazīties ar pārvaldīšanas līguma projektu un par neskaidrajiem jautājumiem, kas rodas saistībā ar pārvaldīšanas līguma redakciju un tā noslēgšanu, sazināties ar SIA “Ogres Namsaimnieks”.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

Dagmāra 
2019-07-26  17:35:25
https://www.em.gov.lv/lv/nozares_politika/majokli/informacija_un_skaidrojumi/dzivojamas_majas_parvaldisana/ Kārtība, kādā dzīvokļu īpašnieku kopsapulce pieņem lēmumu pārņemt māju savā pārvaldīšanā. Dzīvokļu īpašnieku kopsapulce pieņem lēmumu pārņemt māju savā pārvaldīšanā ar 50%+1 balss, un noslēdz pārvaldīšanas līgumu ar : 1. Sabiedrību ar ierobežotu atbildību (SIA);pašvaldības uzņēmumu vai privātu uzņēmumu; 2. Dzīvokļu īpašnieku biedrību ((DzĪB); 3. Dzīvokļu īpašnieku kooperatīvo sabiedrību (DzĪKS)

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības