Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresfakti
  Publicēts: 2008-10-02  07:08:00 / Viedokļi
 
 Ziņot redakcijai  

Šodien Ogres novada domes sēdes darba kārtībā iekļauts jautājums "Par Sporta attīstības komisijas darbību un sadarbību".
Izvērtēt sporta komisijas un tās vadītāja Uģa Rengarda darbību domi aicinājis Ogres sporta centra direktors Māris Kurilovičs. "Ogres fakti" piedāvā iepazīties ar viņa 2.septembra vēstuli Ogres novada domei. Deputātiem iesniegtās vēstules teksts kopš tās iesniegšanas brīža vairākkārt mainīts, radot neskaidrību par to, kurš teksts tad ir īstais un apgrūtinot U.Rengardam atbildes sniegšanu. Plānots, ka atbildi domei Sporta attīstības komisija un U.Rengards sniegs nākamās nedēļas domes sēdē. Turpinājumā publicējam šodien deputātiem izskatīšanai piedāvāto M.Kuriloviča vēstules variantu:

"Ogres novada domei

no Ogres novada sporta centra
direktora Māra Kuriloviča

Par sporta attīstības komisijas un vadītāja
Uģa Rengarda darbību.

Ir pagājis noteikts laika posms, kad nepieciešams izvērtēt sporta attīstības komisijas un vadītāja Uģa Rengarda darbību kopumā.
Sākot ar 2005.gadu, kad sporta attīstības komisija tika izveidota, kurā darbojos arī es. Uzrakstīju atteikumu, jo metodes un darbības principi šajā komisijā man nebija pieņemami.
Uzņemoties šo pienākumu, Uģis Rengards neapzinājās to, ka, risinot un lemjot jautājumus par sportu, ir jābūt pieredzei un atbilstošai izglītībai!
Sporta darbinieki, kas darbojās šajā komisijā īsti nesaprata tās darbības pamatprincipus un uzdevumus.
Komisija ir mēģinājusi uztaustīt dažādas ar sportu saistītas problēmas un jautājumus, bet nav radusi risinājumu.
Sanācis ir tā, ka sporta attīstības komisijas darbība aprobežojās ar jautājumu izskatīšanu un dažādu problēmu apspriešanu, bet tālāka darbība nesekoja.
Komisijas vadītājs Uģis Rengards darbojās ar tādām metodēm, ka radīja neizpratni sporta darbiniekos, jo nemitīgi tika kritizēts Ogres novada sporta centrs, kā arī direktora Māra Kuriloviča darbība.
Metodes nav mainījušās, nav izstrādāts konkrēts plāns tālākai sporta virzībai Ogres novadā.
Uģis Rengards ir izveidojis Bērnu un jaunatnes Biedrība "Futbola klubs 33", kurš vairākus gadus darbojas Ogres novada sporta centra apsaimniekotajās sporta zālēs un stadionā.
Darbība ir apsveicama, jo bērni grib trenēties un spēlēt futbolu.
Ogres novada sporta centrs patreiz neņem naudu par nodarbībām, bet "Futbola klubs 33" tā vadība prasa naudu par nodarbībām.
Sporta bāzes, kas atrodas Ogres novadā finansē Ogres novada dome.
Uz doto momentu neviens no Ogres novada domes dokumentiem neatbrīvo no nomas maksas sporta klubus.
Man nav pieņemama situācija, ka sporta klubs iekasējot naudu par nodarbībām, nemaksā noteikto nomas maksu, kas ir ar 50% atlaidi no noteiktās nomas maksas. Ogres novada audits pārbaudot saimniecisko darbību konstatēja šo pārkāpumu.
Ierosinu Ogres novada domei izvērtēt sporta attīstības komisijas un tā vadītāja Uģa Rengarda darbību.

Sporta centra direktors M.Kurilovičs"

Apskatīt U.Rengarda atbildi.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības