Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv/ikskile.lv
  Publicēts: 2018-09-03  21:39:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

3.septembrī Ikšķilē notika svinīgais Ikšķiles vidusskolas piebūves atklāšanas un Zinību dienas pasākums. Pasākumā piedalījās Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, pašvaldībās pārstāvji, kā arī aicinātie viesi, bērni un vecāki.

Tā ieskaņā klātesošos uzrunāja Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš. Viņš uzsvēra: “Pašvaldības galvenā prioritāte  ir izglītība, jo bez bērniem, bez jaunās paaudzes nav Latvijas nākotnes. Tieši tādēļ ir svarīgi, ka Ikšķiles vidusskola top par modernu skolu.” Pašvaldība skolas vadībai pasniedza naudas balvu EUR 1000 vērtībā.

Svētku dienā Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis sacīja: “Šodien šeit atklājot jauno skolas korpusu, domāju, ka ikšķilieši ir pelnījuši kārtīgu un  labu piebūvi savai gaismas pilij, šeit, skolā. Ir svarīgi- moderna, skaista, mūsdienīga mācību vide, mūsdienīgs, moderns  saturs, kas ienāks mūsu izglītības sistēmā jau no nākamā gada. Visam jākalpo tam, lai mūsu bērni, mūsu jaunieši, izauguši būtu laimīgi , darītu darbu, kas patīk, gūtu gandarījumu.  Lai skolotājiem patiess gandarījums  strādāt šajā skolā. Man ir liels prieks, ka šis projekts, kas divu gadu garumā risināts, strādājot veiksmīgai  komandai,  ir iznācis un nonācis pie lieliska rezultāta.”

Klātesošos  uzrunāja arī Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa un Ikšķiles  vidusskolas direktore Ginta Liepiņa.

Pēc uzrunām notika svinīgā lentas pārgriešanas ceremonija, kurā piedalījās Izglītības un zinātnes ministrs, priekšsēdētājs, priekšsēdētāja vietnieks, izpilddirektors, Ikšķiles vidusskolas direktore un skolas jaunākā audzēkne.

Savukārt Ikšķiles ev.lut. Sv.Meinarda draudzes mācītājs Dzintars Laugalis deva svētību jaunajai skolas piebūvei.

2018./2019.mācību gadā savas skolas gaitas uzsāks četras 1.klases- kopā 120 skolēni, bet pavisam skolā mācīsies 1020  izglītojamie.

Jaunizveidotajā sākumskolas korpusā izveidotas 16 mācību telpas ar ietilpību 30 skolēniem katrā, mūzikas un dabas zinību kabinets, skolotāju sagataves telpas, skolotāju istaba, kas  apvienota ar konferenču zāli, tehniskās telpas un pagrabstāvā- plašas garderobes.

Ikšķiles vidusskolas pārbūvei pašvaldība radusi iespēju piesaistīt arī Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļus EUR 1 968 659 apmērā, ievērojami samazinot pašvaldības finansējumu mācību telpu izbūvei un klašu aprīkojumam mācību procesa nodrošināšanai.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības