Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ikskile.lv
  Publicēts: 2018-07-10  23:39:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Aizvadīta prieka pilna un iespaidiem bagāta Dziesmu un deju svētku nedēļa. Par svētkiem domājot allaž pārņem saviļņojums un to varēs apliecināt ikviens, kurš kaut reizi ir bijis svētku dalībnieks. Lai svētki taptu, ieguldīts milzu darbs, tāpēc šodien 10. jūlijā pēcsvētku pozitīvo emociju pilni Ikšķiles novada pašvaldības vadītāji izteica pateicības Ikšķiles novada amatiermākslas kolektīvu vadītājiem un kultūras iestāžu darbiniekiem.

Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Tapiņš ar patiesu pateicību vērsās pie kolektīvu vadītājiem, izprotot to milzīgo darbu un atbildību, kas ieguldīta kolektīvu sagatavošanā un svētku radīšanā: “Paldies visiem kolektīvu vadītājiem par ieguldīto darbu un dalībniekiem par izturību. Pateicoties jums – amatiermākslas kolektīvu vadītājiem – Ikšķiles novadā ir skaitliski bagātīgi kolektīvi. Jūsu ieguldītais darbs ir rezultējies izcili, jo vienkārši vadīt dejotājus vai dziedātājus ir viens, taču spēt izturēt atlasi un tikt uz Dziesmu un deju svētkiem, ir kas gluži cits. Tas prasa papildus darbu, papildus atdevi, jo šādi tiek nests Ikšķiles vārds visas Latvijas kontekstā.

Paldies pašvaldības kolēģiem un deputātiem, kuri izprot kultūras nozīmību novada dzīvē un pastāvēšanā, jo neapšaubāmi finansiālais atbalsts ir vitāli svarīgs, lai būtu iespēja kultūras pasākumiem notikt un attīstīties. Šā brīža novada attīstība izglītības un tās infrastruktūras jomā ir nesaraujami saistīta ar kultūras sfēras ilgtspēju, jo amatierkolektīvus kuplos tie, kuriem tagad top jauns bērnu dārzs un skolas piebūves, nākotne saistās ar jauna kultūras centra celtniecību novadā. Mazie ikšķilieši būs nākamo Dziesmu un deju svētku dalībnieki.

Paldies jums par enerģiju un degsmi, veicot nesavtīgo darbu novada atpazīstamībā!”

Ikšķiles novada Kultūras pārvaldes vadītāja Dace Jansone atzina, ka šo, tik emocionālo kopā būšanas svētku pamatā ir piecu gadu ilgs ikdienas kopdarbs, ko veic ne vien kolektīvu vadītāji un viņu palīgi, bet arī viņu ģimenes locekļi, bez kuru atbalsta nebūtu iespējams tik ražīgs atbildīgo speciālistu darbs. “Mēs visi esam piedzīvojuši saviļņojošu notikumu, kurš balstās uz jūsu padarītā darba augļiem. Tik labi rezultāti darbam var būt tikai, ja tas ir sirds darbs. Jā, jūs esat sava darba patrioti! Esam lepni par jums, par jūsu entuziasmu, par mūsu novadu! Paldies ikvienam, kura gaišās un pozitīvās emocijas pavadīja visu svētku nedēļu, satuvināja kolektīvus un svētku dalībniekus - turējām rūpi viens par otru, lai dejotājiem būtu raits deju solis, dziedātājiem skanīgas balsis un pārējiem svētku dalībniekiem viss nepieciešamais, lai godam pārstāvētu Ikšķili tik vērienīgos svētkos!”, sirsnīgus atzinības vārdus pauda D. Jansone.

Ikšķiles novada pašvaldība pasniedza pateicības par kultūras mantojuma un tradicionālās kultūras popularizēšanu un saglabāšanu Ikšķiles novadā, kā arī personīgo ieguldījumu XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVI Deju svētku dalībniekiem – Ikšķiles novada amatiermākslas kolektīvu vadītājiem, koncertmeistariem un kultūras darbiniekiem:

Gundegai Spūlei JDK “Spole” vadītājai,

Česlavam Batņam jauktā kora “Ikšķile”diriģentam,

Gatim Neimanim VPDK “Godi”vadītājam,

Lindai Ivanovai pūtēju orķestra “Ikšķile” vadītājai,

Normundam Krastiņam pūtēju orķestra “Ikšķile” diriģentam,

Didzim Apsītim VPDK “Upe” vadītājam,

Litai Grāvelei bērnu deju kolektīva “Upīte” vadītājai,

Ingunai Rijniecei jauktā kora “Ikšķile” kormeistarei,

Lindai Pētersonei sieviešu kora “Soare” diriģentei,

Laurai Ozoliņai sieviešu kora “Soare” kormeistarei,

Ilzei Kupčai lietišķās mākslas studijas “Tīna” vadītājai,

Valdai Kuršai Tīnūžu tautas nama vadītājai,

Dacei Mistrei Ikšķiles tautas nama vadītājai,

Signei Lielupei Ikšķiles novada pašvaldības kultūras speciālistei,

Valdai Jermanovai Mūzikas un mākslas skolas direktorei,

Dacei Jansonei Kultūras pārvaldes vadītājai, svētku koordinatorei.

Paldies arī iedzīvotājiem, kas atbalstīja savus novadniekus, bija atsaucīgi un vēroja svētku tiešraides uz lielā ekrāna Ikšķiles estrādē!
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības