Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2018-06-18  19:54:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 30, bet dienas stacionārā 3 pacienti, informē slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Īpaši darbīga un gandarījuma pilna nedēļas nogale bijusi Dzemdību nodaļā, kur pieņemtas 8 dzemdības. Pagājušā mēneša laikā kopumā pieņemtas 44 dzemdības un šobrīd Dzemdību nodaļa ir pilna ar topošajām un jaunajām māmiņām. Būtisku artavu kvalitatīvas aprūpes nodrošināšanā topošajām mammām devis ginekologs Arnis Roziņš, kurš pēc 5 gadus ilgām darba gaitām Vācijām atgriezies dzimtenē un nesen sācis strādāt Ogres slimnīcā.

Darba nav trūcis arī citās Ogres slimnīcas nodaļās. Tajās aizvadītajā nedēļas nogalē novēroti 6, bet ambulatori ar saslimšanām un traumām vērsušies 66 pacienti. Pacientiem ar saslimšanām ambulatori konstatēta vīrusa saslimšana, gastroenteroīts, nātrene, cistīts, bronhīts, strutas ausī, plaušu karsonis.

15.jūnijā pulksten 22:53 vērsies vīrietis, kuram sitot ar āmuru pa dzelzi, kreisās rokas pirmajā pirkstā iedūrusies metāla šķemba. Pulksten 21:31 atvests pusaudzis, kurš ar stiklu sagriezis labo plaukstu.

16.jūnijā pulksten 10:10 vērsusies jauna sieviete, kas dīķī ar asu priekšmetu sagriezusi trešo un ceturto pirkstu. Atvests arī pacients, kuram pēc alkohola lietošanas sākusies epilepsijas lēkme un viņš pārsitis galvu. Pulksten 13:29 atvesta meitene, kas krītot uz rokas salauzusi labo spieķa kaulu. Pulksten 16:32 vērsies vīrietim, kuram uz labās pēdas uzkritis smagums, konstatēta brūce labās kājas pirmajā pirkstā un alkohola reibums. Pulksten 16:32 neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki slimnīcā nogādājuši vīrieti, kurš alkohola reibumā braucot ar motorolleri, sabrāzis pēdu pret asfaltu. Pulksten 16:19 vērsies vīrietis, kurš uzkāpis uz naglas, konstatēta durta brūce kreisajā pēdā. Pulksten 16:59 neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki slimnīcā nogādājuši vīrieti, kurš spēlējot futbolu satiepis kreisās kājas locītavas saites. Pulksten 18:18 vērsusies sieviete, kas dejojot sastiepusi kreisā apakšstilba saites. Pulksten 19:25 atvesta meitene, kas braucot ar velosipēdu, iebraukusi krūmos. Konstatēta brūce apakšstilbā un augšstilbā iedūries zars. Pulksten 19:28 vērsies vīrietis, kurš ar nazi iegriezis labās rokas rešajā pirkstā. Pulksten 19:32 neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki slimnīcā nogādājuši vīrieti, kuram kaimiņš sitis ar nūju pa galv un muguru, konstatēti sasitumi. Pulksten 19:54 atvests zēns, kuram konstatēta plēsta brūce labajā apakšdelmā. Pulksten 21:28 atvests zēns, kuram pēdā iedūrusies nagla. Pulksten 21:33 atvests zēns, kurš sasitis pēdu. Pulksten 21:35 vērsies vīrietis, kurš braucot ar velosipēdu un krītot lauzis kreisās plaukstas divus kaulus. Pulksten 21:29 vērsies vīrietis ar dentālu infekciju, kurs atzinās, ka šajā dienā lietojis marihuānu.

17.jūnijā pulksten 1:49 vērsies vīrietis spēcīgā alkohola reibumā, kurš atteicās komunicēt ar mediķiem, kļuva agresīvs un savaldīts, izmantojot apsardzes darbinieku palīdzību. Konstatēta krītot gūta sista brūce galvā. Pulksten 2:39 vērsies jauneklis, kurš krītot salauzis degunu. Pulksten 9:49 vērsusies sieviete, kurai uzbrucis kaimiņš, konstatēti apakšstilba, augštilba un apakšžokļa sasitumi. Pulksten 9:50 palīdzība sniegta minētās sievietes vīram, kuru tas pats kaimiņš piekāvis, konstatēts krūšu kurvja un apakšžokļa sasitums. Pulksten 10:47 policijas darbinieki atveduši vīrieti, kurš atradies uz ielas, veikta veselības stāvokļa pārbaude. Pulksten 12:15 vērsies vīrietis, kurš ar dūri sitis pa cietu virsmu un sasitis plaukstu. Pulksten 12:25 vērsies vīrietis, kurš sastiepis labā ceļa locītavu. Pulksten 11:12 vērsies vīrietis, kurš salauzis labās pēdas piekto kaulu. Pulksten 13:47 atvesta gadu veca meitene, kas uzlējusi sev uz sejas karstu kafiju, konstatēts 1.pakāpes apdegums. Pulksten 14:56 vērsies vīrietis, kurš braucot ar velosipēdu kritis, konstatēta sista brūce labajā uzacī. Pulksten 15:02 atvests zēns, kurš krītot sasitis krūšu kurvi. Pulksten 16:53 vērsies vīrietis, kuram uz kājas uzkritis bluķis, konstatēts pēdas sasitums. Pulksten 18:13 vērsusies sieviete ar grieztu brūci kreisajā plaukstā. Pulksten 21:36 vērsies vīrietis, kurš sev ar ripzāģi iegriezis pēdā. Pulksten 21:04 vērsusies jauniete, kas braucot ar velosipēdu kritusi, konstatēts galvas ādas nobrāzums.

Slimnīcas darbiniekiem lielu noslodzi aizvadītajās brīvdienās sagādājis ne vien lielais pacientu skaits, bet arī daudzu pacientu atrašanās alkohola reibumā un agresīvā uzvedība. Tās dēļ ne viens vien mediķis līdz šim atteicies strādāt slimnīcas Uzņemšanas nodaļā, norādot, ka šis darbs ir bīstams un saistīts ar daudzām negācijām. Slimnīcas darbiniekiem ikdienā jāsastopas arī ar citām atsevišķu pacientu uzvedības kultūras izpausmēm. Piemēram, pagājušajā mēnesī divas reizes nācies veikt nopietnus slimnīcas kanalizācijas sistēmas tīrīšanas darbus, kuru laikā atrasti kanalizācijas caurulēs nokļuvuši iespaidīgi priekšmeti, piemēram, puspalagi.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības