Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2017-01-26  16:05:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Ogres novadā pirmsskolas izglītību nodrošina 10 pirmsskolas izglītības iestādes, kā arī   pirmsskolas grupas vairākās vispārizglītojošajās skolā.

Ogrē darbojas 7 pirmsskolas izglītības iestādes, tomēr visiem bērniem vietu pašvaldības bērnudārzos pagaidām vēl nav iespējams nodrošināt. Lai šo problēmu risinātu, pašvaldība šogad realizē projektu “Ēkas Parka ielā 1, Ogrē, siltināšana un rekonstrukcija, pielāgojot pirmsskolas izglītības iestādes vajadzībām".

Pēc pārbūves, ja visi darbi ritēs, kā iecerēts, jau 2018.gada janvārī ēkā Parka ielā 1 tiks izvietotas četras pirmsskolas bērnu grupas, kas darbosies otrpus ielas esošā bērnudārza “Strautiņš” sastāvā .

“Būvprojekts minimālajā apmērā jeb skiču stadijā ir izstrādāts un iesniegts izskatīšanai būvvaldē. Parka ielas 1 būvprojekta galīgā varianta izstrādē ir jāpabeidz šī gada aprīlī, lai maijā varētu sākt un līdz šī gada beigām pabeigt būvdarbus,” skaidro Ogres novada pašvaldības Attīstības departamenta Projektu vadības nodaļas projektu vadītājs Edgars Pārpucis. Pārbūvēta tiks ēka (kādreiz tajā jau ir bijis bērnudārzs), kurā pagaidām vēl atrodas Ogres sociālais centrs, kā arī atbilstīgi bērnudārza vajadzībām labiekārtota teritorija – ar nepieciešamo aprīkojumu un nojumēm četrām bērnu grupām. Ir paredzēts arī pārkārtot esošo satiksmes infrastruktūru pieguļošajā teritorijā un ierīkot autostāvvietas.

“Pašvaldības vadība, speciālisti un PII “Strautiņš” vadība vairākkārt ir tikusies ar būvprojekta izstrādātājiem – SIA “Campaign”, lai detalizēti apspriestu visus jautājumus saistībā ar ēkas pārbūvi – gan par ēkas fasādi, gan telpu izkārtojumu bērnu grupām, gan teritorijas labiekārtošanu,” skaidro Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un veselības lietu jautājumos Ineta Tamane.

Domes priekšsēdētāja vietniece informē, ka sākotnēji bijusi iecere ēkā Parka ielā 1 izvietot 50 – 60 bērnus, bet domes vadībai tomēr izdevies panākt, ka ēkas pārbūves projekts tiks izstrādāts tā, lai ēkā varētu izvietot četras grupas - 80 bērniem.

Projekta “Ēkas Parka ielā 1, Ogrē siltināšana un rekonstrukcija, pielāgojot pirmsskolas izglītības iestādes vajadzībām” kopējais finansējums plānots 1 281 000 eiro apmērā, t.sk. Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums 166 000 eiro apmērā, piesaistot valsts mērķdotāciju.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības