Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2017-01-24  09:59:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 19.janvārī, izskatot Ogres 1. vidusskolas iesniegumu, kurā lūgts atļaut pieņemt SIA “Mikrotīkls” dāvinājumu, pieņemts lēmums atļaut mantas dāvinājuma pieņemšanu.

SIA “Mikrotīkls” dāvinājuma mērķis – Ogres 1.vidusskolas bezvadu tīkla ierīkošana un modernizācija mācību procesa nodrošināšanai.

Ogres 1.vidusskolas direktors Igors Grigorjevs norāda: “SIA Mikrotīkls ir liels un ienesīgs uzņēmums, kas daļu no savas peļņas ziedo labdarībai. Aizvadītajā gadā viņi ziedoja 1 miljonu eiro Bērnu slimnīcas fondam, 1 miljonu eiro arī  Latvijas Universitātes dabaszinātņu un medicīnas nozares projektu realizēšanai. Turklāt šis uzņēmums lielai daļai Latvijas skolu, arī mūsu skolai, piedāvā iespēju ierīkot bezvadu internetu, nodrošinot aprīkojumu, kas tam ir nepieciešams. Mūsu skolēniem tas dos iespēju izmantot bezvadu internetu praktiski visā skolā, jo līdz šim tas nebija pieejams 3. korpusā.  ”

I.Grigorjevs atklāj, ka cita projekta ietvaros šajā mācību gadā tiks saņemti arī portatīvie datori un planšetdatori, kurus audzēkņi izmantos mācību procesā. Līdz ar to, pieejamais bezvadu internets visā skolā lieti noderēšot.

Dāvinājuma sastāvs: optiskie kabeļi SFP/SFP+direct attach cable, 1m – 10 gab.; moduļi SFP+module 10G Multi Mode 300m 850nm – 6 gab.; centrālais maršrutētājs Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ (RouterOS L6) with power supply and case (EU) – 1 gab., komutatori Cloud Router Switch 226-24G-2S+RM (RouterOS L5);1U rackmount enclosure (RouterOS L5) (EU) – 13 gab.; bezvadu piekļuves punkti WAP with white enclosure, POE and PSU (routerOS L4) (EU) – 70 gab. Kopējā dāvinājuma vērtība ir 7738,28 eiro.

Ogres 1. vidusskolas direktoram Igoram Grigorjevam uzdots noslēgt līgumu ar SIA “Mikrotīkls” par dāvinājuma (ziedojuma) pieņemšanu.




Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības