Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2017-01-11  12:12:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Elektronisko pieteikumu iesniegšana bērnu uzņemšanai 1. klasē Ogres pilsētas skolās sāksies šī gada 1.februārī.

Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvalde, sadarbojoties ar izglītības iestādēm, 2017. gada 19. janvārī organizē informatīvas sanāksmes vecākiem, kuru bērni 2017./2018. mācību gadā uzsāks mācības 1. klasē Ogres pilsētas skolās.

Informatīvajā sanāksmē katras izglītības iestādes pārstāvji topošo pirmklasnieku vecākiem prezentēs savu skolu, stāstīs par mācību procesa norisi, izglītības programmām, ārpusstundu darbu un interešu izglītības programmu pieejamību.

Pašvaldības speciālisti informēs par pašvaldības bērnu reģistru uzņemšanai 1. klasē. Tiks sniegtas atbildes uz jautājumiem par elektronisko reģistrēšanos pašvaldības mājas lapā.

Vecāki saņems informāciju arī par Ogres Mūzikas skolas, Ogres Mākslas skolas, Ogres novada Sporta centra, Ogres Basketbola skolas un Ogres novada Bērnu un jauniešu centra plānotajām nodarbībām 2017./2018.mācību gadā.

Jaunogres vidusskolas 1. klases pretendentu vecākiem sanāksme notiks šī gada 19. janvārī plkst. 17.00 – sanāksme notiks Jaunogres vidusskolā Mālkalnes prospektā 43, Ogrē.

Ogres sākumskolas un Ogres 1.vidusskolas 1. klases pretendentu vecākiem sanāksme notiks šī gada 19. janvārī plkst. 18.00 Ogres Mūzikas skolā Brīvības ielā 50, Ogrē.

Gatavojoties izglītojamo uzņemšanai 1.klasē Ogres pilsētas skolās 2017./20187.mācību gadā, ļoti būtiski ir atrisināt telpu jautājumu, kas pilsētas skolās ir ļoti aktuāls, jo pirmklasniekus skaits pieaug.

Šobrīd atsevišķos medijos sacelta ažiotāža par divu Ogres sākumskolas 1.klašu izvietošanu Ogres Mūzikas skolas telpām. Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un veselības jautājumos Ineta Tamane: “Visas pirmās klases tiks izvietotas tikai un vienīgi savu skolu ēkās. Pēc bērnu reģistrēšanas mācībām 1.klasēs būs skaidri zināms pirmklasniekus skaits pilsētas skolās un katrā skolā tiks nodrošinātas nepieciešamās klašu telpas mācību procesa nodrošināšanai, ievērojot normatīvajos aktos noteiktās prasības. Nav pamata satraukumam, katru gadu skolēnu skaits ir pieaudzis, taču telpu jautājums līdz šim ir ticis veiksmīgi atrisināts, tā tas būs arī, uzsākot nākamo mācību gadu.”

I.Tamane informē, ka gan ar Ogres sākumskolas direktori Māru Banku, gan Ogres 1.vidusskolas direktoru Igoru Grigorjevu ir pārrunātas telpu izmantošanas iespējas 2017./2018.mācību gadā, un arī abu izglītības iestāžu vadītāji apliecina, ka visām klasēm telpas tiks nodrošinātas.

I.Tamane: “Aicinu vecākus apmeklēt informatīvās sanāksmes un saņemt izsmeļošu skaidrojumu uz visiem jautājumiem!”
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības