Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2016-05-12  09:16:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

   

11.maijā, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības, sporta un tūrisma jautājumos Egils Helmanis un domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un veselības lietu jautājumos Ineta Tamane parakstīja vēl 12 līgumus par finansējuma piešķiršanu projektu konkursa “R.A.D.I.- Ogres novadam” apstiprinātajiem projektiem.

Egils Helmanis un Ineta Tamane pauda prieku par tiem aktīvajiem iedzīvotājiem, kuri uzņēmušies projektu rakstīšanu un īstenošanu. Viņi atzinīgi vērtēja visus projektu, jo ik viens projekta iesniedzējs ir ieguldījis lielu darbu, lai iegūtu pašvaldības finansējumu idejas īstenošanai.

·         1949.gada deportācijas – mūsu nākotnes atmiņām un klusam pagātnes; apceres brīdim

·         Es un mans draugs – suns;

·         Ogres novada skolu pašpārvalžu izglītojošs sadraudzības pasākums;

·         Latviskās dzīvesziņas izzināšana;

·         Lauberes pagasta svētki;

·         “Retroromance” senie automobiļi piestāj Ogrē;

·         Pasākumu cikls “Ogrēnieši stāsta”;

·         Veselības meklētāji;

·         Tehniskās jaunrades nometne “Mēs būsim inženieri!”;

·         Izglītojoša sporta un atpūtas nometne „Krapes ņiprie 2016”;

·         Sporta un atpūtas nometne “Madlienas vasara 2016”;

·         Kopā jautrāk – 2016!

Biedrība “Latvijas politiski represēto apvienība” projekta ietvaros plāno izdot grāmatu par 1949.gada deportāciju notikumiem un ļaužu likteņiem, kā arī izplatīt grāmatu bibliotēkās, skolās, muzejos un represētām personām. 

Biedrība “Sniega suņi” projekta “Es un mans draugs- suns” ietvaros ieplānojusi neformālu izglītības pasākumu, treniņu un sacensību rīkošanu kamanu suņu sporta disciplīnās.

Ogres Valsts ģimnāzijas projekta mērķis ir organizēt neformāli izglītojošu pasākumu Ogres novada skolu skolēnu pašpārvalžu saliedēšanai.

Biedrība “Projektu darbnīca kopienām” ar sava projekta palīdzību,  astoņu nodarbību cikla veidā, ļaus izzināt un apzināties latvisko dzīvesdziņu un senču zināšanas.

Lauberes pagasta pārvalde un Lauberes kultūras nams par piešķirto projekta summu organizēs Lauberes pagasta svētkus.

SIA “Gardēžu klubs” parūpēsies, lai ogrēniešiem un pilsētas viesiem būtu iespēja baudīt retro auto braucienu “Retroromance” un retro auto parādi.

Ogres Centrālā bibliotēka projekta ietvaros ieplānojusi pasākumu ciklu “Ogrēnieši stāsta”, kura laikā plānots papildināt novadpētniecības kolekciju ar audio un video materiālu.

“Radoši- Aktīvi- Darbīgi- Izglītojoši- Ogres novadam!” (“R.A.D.I. – Ogres novadam!”) projektu konkursā finansējums tika piešķirts arī vairāku nometņu organizēšanai.

Ogres novada sporta centrs plāno organizēt dienas nometnes, veicinot bērnos interesi par veselīgu dzīvesveidu. 

Biedrība “Attīstības un inovācijas mācību centrs” organizēs dienas nometni, lai pievērstu bērnus eksaktajām zinātnēm un inženiera profesijai. 

Madlienas vidusskolas Krapes filiāle iecerējusi, diennakts nometne ietvaros,  veicināt bērnos veselīgu, sportiski aktīvu dzīvesveidu. 

Madlienas vidusskola iecerējusi organizēt dienas nometni, kurā tiks attīstītas volejbola un vieglatlētikas prasmes. 

Ogres 1.vidusskola piedāvās bērniem dienas nometni, kas palīdzēs nostiprināt veselību, attīstīs radošo un intelektuālo potenciālu, kā arī individuālās spējas. 

5.maijā tika parakstīts līgums arī ar Ogres Basketbola skolas pārstāvjiem, kuri apņēmušies organizēt dienas nometni ar basketbola tematiku, tādējādi veicinot bērnos izpratni par veselīgu dzīvesveidu un fizisko aktivitāšu nepieciešamību.

Ar plānoto nometņu aprakstu var iepazīties zemāk pievienotajā dokumentā.

Projektu konkurss “R.A.D.I.- Ogres novadam” norisinās jau otro reizi. Ogres novada pašvaldības domes sēdē 21.aprīlī domes deputāti apstiprināja 40 no 63 projektu pieteikumiem.

   
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības