Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2016-04-18  19:56:00 /

Ziņot redakcijai

Pagājušajā nedēļas nogalē FK “Ogre” aizvadīja savu pirmo jaunās sezonas izbraukuma spēli Komanda.lv Pirmās līgās čempionātā futbolā, Rīgā tiekoties ar “RTU FC” futbolistiem. Diemžēl mūsu komanda piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 0:1.

FK “Ogre” komandas sākumsastāvs: R. Cinītis, N. Šķaunacis, J. Skābardis, V. Dudelis, D. Čaks (47. min L. Rudzītis), K. Rītiņš, D. Ostrovskis, E. Muižnieks, A. Kondratjevs, Ģ. Tumans, D. Strazdiņš (65. min M. Zemturis).

Jau ar spēles pirmajām minūtēm “RTU FC” pārliecinoši dominēja laukumā, nedodot ogrēniešiem nemazākās iespējas apdraudēt savus vārtus. Savu dominanci “RTU FC” futbolisti vārtu guvumā pārvērta spēles septītajā minūtē, kad bumbu vārtu tālajā stūrī raidīja Igors Kovaļkovs, panākot 1:0 savas komandas labā.

Arī pirmā puslaika turpinājumā pretinieki pārliecinoši dominēja laukumā, radot vairākus ļoti bīstamus momentus pie ogrēniešu vārtiem. Spēles trīspadsmitajā minūtē no vārtu zaudējuma FK “Ogre” komandu glāba Ritvars Cinītis, ap divdesmit piekto minūti, apspēlējot vairākus pretspēlētājus, rīdzinieku futbolists izgāja viens pret vienu ar Ritvaru Cinīti, taču raidīja bumbu nedaudz gar vārtu stabu. Minūtes desmit līdz pirmā puslaika beigām no vārtu zaudējuma Ogres komandu glāba Niks Niklāvs Šķaunacis, izsitot bumbu no vārtu līnijas.

Puslaika beigu daļā FK “Ogre” komanda arvien vairāk sāka tikt pie bumbas, taču nopietni apdraudēt pretinieku vārtus tā arī neizdevās.

Otrajā puslaikā viss apgriezās kājām gaisā. FK “Ogre” pārņēma spēles iniciatīvu un nopietni sāka apdraudēt pretinieku vārtus.

Lieliska iespēja otrā puslaika sākumā izlīdzināt rezultātu bija Ģirtam Tumanam, taču viņa raidīto bumbu pie vārtu līnijas izsita pretinieku aizsargi. Spēcīgs tālsitiens padevās Emīlam Muižniekam, bet diemžēl pretinieku vārtsargs spēja to atvairīt. Vēl viena iespēja pašā spēles izskaņā vēlreiz radās Ģirtam Tumanam, taču viņa raidīto bumbu vārtu tīklā nobloķēja aizsargi. Lai arī kā ogrēnieši centās, tomēr iekarot pretinieku vārtus tā arī šoreiz neizdevās. Gala rezultātā tika piedzīvots minimāls 0:1 zaudējums pret 1. līgas jaunpienācējiem, “RTU FC” futbolistiem, no Rīgas.

Nākamo spēli mūsu komanda aizvadīs 24. aprīlī, kad izbraukumā tiksies ar ambiciozo SK “Babīte” komandu.