Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2016-04-04  13:20:00 /

Ziņot redakcijai

Pagājušajā nedēļas nogalē startēja 2016.gada sezona Komanda.lv Pirmās līgas čempionātā futbolā, kur arī šosezon piedalās FK “Ogre” komanda.  Apmēram 350 skatītāju klātbūtnē Ogres futbolisti savā laukumā ar rezultātu 0:2 piekāpās titulētajam “Skonto FC”.

Komandu sākumsastāvi:

FK “Ogre”: R. Cinītis, A. Sanatovs, V. Dudelis, J. Skābardis, N. Šķaunacis, K. Rītiņš, A. Kondratjevs(67.min D. Strazdiņš), E. Muižnieks, D. Ostrovskis(64.min M. Zemturis), Ģ. Tumans(71.min L. Rudzītis), J. Rudzītis.

“Skonto FC”: D. Pērkons, S. Pihockis, D. Balodis, V. Golovizins, M. Petuhovs, Ņ. Jankovskis, J. Grīnbergs, A. Perepļotkins(77.min R. Dzelzskalējs), J. Morozs, V. Rimkus(59.min A. Bespalovs), J. Krivošeja.

Spēle Ogres Valsts ģimnāzijas mākslīgajā laukumā pie pārpildītām tribīnēm iesākās abām komandām vairāk saspēlējoties savā starpā, nevis mēģinot uzbrukt, taču pamazām bumbas kontroli sāka pārņemt “Skonto FC” futbolisti, kuri pirmie sāka apdraudēt pretinieku komandas vārtus. Spēles 16.minūtē “Skonto FC” komanda ieguva tiesības izpildīt soda sitienu tuvu stūra karodziņam, pēc kura izpildes, rīdzinieku futbolists bīstami sita bumbu pāri vārtu pārliktnim. 18.minūtē, pēc bumbas centrējuma, soda laukumā neatvairāmu sitienu izpildīja “Skonto FC” futbolists Jurijs Krivošeja, izvirzot savu komandu vadībā ar 1:0. Atlikušajā laikā “Skonto” komanda turpināja veidot uzbrukumus, taču Ogres komanda veiksmīgi aizsargājās. Bīstamākais no tiem radās spēles 40.minūtē, kad “Skonto FC” futbolists no ļoti tuvas distances raidīja bumbu virsū FK “Ogre” vārtsargam Ritvaram Cinītim. Lai gan FK “Ogre” komandai daudz nācās aizsargāties, tomēr arī ogrēniešiem puslaika izskaņā radās lieliska iespēja izlīdzināt rezultātu, kad bumbu nedaudz gar “Skonto FC” vārtu stabu raidīja Ģirts Tumans.

Otrais puslaiks iesākās ar vairākiem rīdzinieku komandas bīstamiem uzbrukumiem, taču no otro vārtu zaudējuma Ogres komandu glāba aizsargi, veiksme un Ritvara Cinīša meistarība. FK “Ogre” komandas izredzes uz vismaz vienu punktu krietni samazinājās spēles 69.minūtē, kad, pēc stūra sitiena izpildes, bumbu vārtos ar galvu raidīja Jegors Morozs, panākot 2:0 “Skonto FC” labā. Turpinājumā skontieši nedaudz samazināja spiedienu uz FK “Ogre” vārtiem un spēle kļuva līdzīgāka. Lieliska iespēja Ogres komandai gūt vārtus radās 90.minūtē, kad rīdzinieku vārtsargs ar bumbu izkāpa ārpus vārtsarga laukuma. Diemžēl Emīla Muižnieka izpildītais soda sitiens izrādījās nesekmīgs, bumba tika raidīta spēlētāju mūrī. Drīz vien sekoja spēles galvenā tiesneša finālsvilpe,

Nākamo spēli mūsu komanda aizvadīs 17.aprīlī, kad izbraukumā tiksies ar “RTU FC” futbolistiem.