Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Video: Fakti.lv/teksts: ogresnovads.lv
  Publicēts: 2016-03-15  20:56:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Ogres novada pašvaldības administrācijas ēkā Ogrē, Brīvības ielā 33, 3.stāva foajē ir aplūkojami Ogres tehnikuma un Ogres Mākslas skolas izstrādātās Ogres pilsētas logo skices un priekšlikumi Ogres pilsētas zīmola izveidei.

Šodien pašvaldībā viesojās Ogres tehnikuma audzēkņi, lai iepazīstinātu pašvaldības vadību un darbiniekus ar izstrādātajiem Ogres pilsētas logo, kas veidoti mācību programmas ietvaros.

Audzēkņi ir izveidojuši 5 planšetes, kurās katrs izveidojis piecus Ogres logo, kurus prezentēja Ogres novada pašvaldības vadībai un darbiniekiem, kuri saistīti ar zīmola izstrādi. Tika skaidroti logo un zīmola galvenie vēstījumi un ieceres.

No Ogres tehnikuma kopumā piedalījās 5 reklāmas dizaina programmas audzēkņi, kas apgūst vizuālās reklāmas noformētāja profesiju. Šī profesija tehnikumā apgūstama Eiropas sociālo fondu programmas ietvaros un programmu var apgūt pēc vidusskolas absolvēšanas.

Ogres novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības, sporta un tūrisma jautājumos Egils Helmanis atzina, ka jauniešiem bijis grūts uzdevums, jo Ogrē atrodamas vairākas identitātes, kas dažādās Ogres vietās ir pavisam atšķirīgas. “Tieši jūs būsiet tie, kas veidos Ogres un Ogres novada nākotni, tāpēc mums ir ļoti svarīgs jūsu redzējums uz Ogres tēlu un attīstību,” uzsvēra E.Helmanis. 

Par paveikto darbu tehnikuma audzēkņiem un viņu pedagogiem pateicās arī pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un veselības lietu jautājumos Ineta Tamane, kura sacīja: “Prieks par daudzveidību un individuālo redzējumu, ko esat ielikuši savos darbos. Šis ir kārtējais piemērs novada pašvaldības un Ogres tehnikuma sadarbībai.”

Ogres tehnikuma direktores vietniece kvalitātes, attīstības un tālākizglītības jomā Baiba Liepiņa uzsvēra, ka sadarbība starp tehnikumu un Ogres novada pašvaldību ir ļoti veiksmīgi sākusies. Jau tika informēts, ka 2015.gada septembrī Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis un Ogres tehnikuma direktore Ilze Brante parakstīja sadarbības līgumu, kura mērķis ir izveidot sadarbību starp tehnikumu un pašvaldību, lai iesaistītu audzēkņus un pedagogus kopīgos projektos, abpusēji padziļinot profesionālo kvalifikāciju un praktiskās iemaņas, sekmējot profesionālās informācijas apmaiņu.

Arī pedagoģe Dace Runča atzina, ka ir ļoti apmierināta ar audzēkņu paveikto un pateicās Ogres novada pašvaldībai par iespēju sadarboties šajā projektā: “Šis bija brīnišķīgs uzdevums, kurā tika gūta tikpat lieliska pieredze ne tikai audzēkņiem, bet arī pedagogiem. Tas ir labākais mācību process, kad notiek mācīšanās dzīvē ar reālu situāciju un izpēti.”

Viena no darbu autorēm Sanita Veinberga stāsta: “Ideju process sākās ar pārdomām par Ogri kā pilsētu. Dodoties pa pilsētu un to atkal un atkal apskatot, pievērsu uzmanību tam, ko vēlos parādīt citiem, kā arī meklēju vietas, ar ko man un citiem asociējas šī pilsēta.”

Arī Ogres Mākslas skola piedāvājusi savus priekšlikumus zīmola izveidei, kuros iekļautas galvenās vīzijas un vērtības, un tos prezentēs tuvākajā laikā.

Ikviens interesents aicināts iepazīties ar Ogres novada pašvaldībā eksponētajiem pilsētas logo priekšlikumiem.

Vairāk - pievienotajā videomateriālā.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības