Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Guna Pūpēde, Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes metodiķe
  Publicēts: 2016-01-26  09:40:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Jau otro gadu pieteikumu reģistrācija bērnu uzņemšanai Ogres vispārizglītojošo skolu 1.klasēs notiks elektroniski.

Pieteikt savu bērnu uzņemšanai 1.klasē 2016./2017.mācību gadā Ogres pilsētas skolās vecāki varēs no 1.februāra līdz 31.martam.

Elektroniskais reģistrs uzņemšanai 1. klasē būs pieejams no 2016.gada 1.februāra plkst.7.00 Ogres novada  pašvaldības mājas lapā www.ogresnovads.lv sadaļas Izglītība apakšsadaļā Uzņemšana 1.klasē Ogres pilsētas skolās.

Vecāki, kuriem nav iespēju veikt reģistrāciju no sava datora mājās, varēs to izdarīt arī Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Ogrē, Brīvības ielā 33 (1.stāvā):

pirmdienās 8.00 – 17.00;

otrdienās 8.00 – 18.00;

trešdienās 8.00 – 17.00;

ceturtdienās 8.00 – 17.00;

piektdienās 8.00 – 16.00.

Iespēja veikt reģistrāciju tiks nodrošināta arī Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē Ogrē, Brīvības ielā 44, 15.kabinetā (2.stāvā) , kas no 1. līdz 5.februārim būs atvērts stundu agrāk – no plkst.7.00.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums zvanīt uz Izglītības, kultūras un sporta pārvaldi, tālrunis 65055397, vai sūtīt jautājumu uz e-pasta adresi guna.pupede@ogresnovads.lv. Tas attiecas arī uz gadījumiem, ja vecāks nav saglabājis pieteikuma reģistrācijas kodu, kā arī, lai informētu par pieteikumā norādītās informācijas izmaiņām.

Pirms ievadīt informāciju elektroniskajā pirmklasnieku reģistrācijas formā pašvaldības mājas lapā, vecāki aicināti rūpīgi iepazīties ar pieteikuma aizpildīšanas kārtību.

Aizpildot pieteikumu pašvaldības mājas lapā, vecāks ievada prasīto informāciju elektroniskajā pirmklasnieku reģistrācijas formā, kur:

1.     izvēlas vienu no Ogres pilsētas skolām, ieraksta bērna vārdu, uzvārdu, personas kodu, bērna deklarēto dzīvesvietas adresi, bērna faktisko dzīvesvietas adresi, ja tā atšķiras no deklarētās;

2.      norāda teritoriālo piederību:

bērns, kuram kopā ar vienu no vecākiem deklarētā dzīvesvieta ir pašvaldības administratīvajā teritorijā,

bērns, kuram  kopā ar vecākiem dzīvesvieta deklarēta citā administratīvajā teritorijā.

3.      papildu uzstādījumos atzīmē atbilstošo:

bērns, kuram kopā ar vecākiem deklarētā dzīvesvieta ir pašvaldības administratīvajā teritorijā un kuram izglītības iestādē mācās brāļi vai māsas,

izglītības iestādes darbinieka bērns (ja viens no vecākiem strādā izglītības iestādē, kurā reģistrē bērnu 1.klasei),

bērns, kura dzīvesvieta deklarēta citā administratīvajā teritorijā un kuram izglītības iestādē mācās brāļi vai māsas;

4.      ja bērnam nepieciešama speciālās izglītības programma, vecāks veic atzīmi attiecīgajā lodziņā.

Svarīgi precīzi norādīt visu prasīto informāciju, arī informāciju par bērna māsu vai brāli, ja kāds no ģimenes jau mācās izvēlētajā mācību iestādē. Pieteikuma iesniedzējs ievada informāciju par sevi, norādot vārdu, uzvārdu, deklarēto adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi.

Lodziņā Piezīmes/papildus informācija vecāks var norādīt vēlmes, kuras izglītības iestādes vadība varētu ievērot (iespēju robežās), komplektējot klases.

Iesniedzot aizpildīto pieteikumu (nospiežot pogu Reģistrēt), parādīsies teksts, ka pieteikums ir veiksmīgi reģistrēts Ogres novada pašvaldības datu bāzē, un pieteikuma reģistrācijas kods.

Svarīgi izdrukāt vai pierakstīt kodu, jo pēc pieteikuma koda vecākiem būs iespēja redzēt rindas kārtas numuru 1.klases pretendentu rindā.

Norādot pieteikuma reģistrācijas kodus, Ogres novada pašvaldības mājas lapā 15., 29.februārī, 15., 30.martā tiks publicēta rinda katrā no trim Ogres pilsētas skolā un 15.aprīlī – arī informācija par vietas piešķiršanu izvēlētajā izglītības iestādē.

Ja nepieciešams iepazīties ar Ogres novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr. 34/2014 “Kārtība bērnu reģistrēšanai un uzņemšanai 1.klasē Ogres novada pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs”, tie ir pieejami www.ogresnovads.lv šīs informācijas sākumā minētājā sadaļā.

Domes sēdē 21.janvārī tika pieņemti grozījumi saistošajos noteikumos “Kārtība bērnu reģistrēšanai un uzņemšanai 1.klasē Ogres novada pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs”, taču tie stāsies spēkā tikai pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas atzinuma saņemšanas.

Saskaņā ar grozījumiem vecākiem netiks nosūtītas izziņas par vietas piešķiršanu izvēlētajā izglītības iestādē, bet 15.aprīlī informācija par vietas piešķiršanu izvēlētajā izglītības iestādē tiks publicēta pašvaldības mājas lapā.

Izmaiņas attiecas arī par dokumentiem, kuri no 1.jūnija iesniedzami izglītības iestādē. Saskaņā ar veiktajiem grozījumiem vecākiem skolā jāiesniedz tikai iesniegums. Pārējos nepieciešamos dokumentus skolas noteiktajā kārtībā vecāki varēs iesniegt vēlāk, tas nesarežģīs situāciju vecākiem, kuru bērni vēl vasarā turpina apmeklēt pirmsskolas izglītības iestādi.

 
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības