Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2016-01-05  18:30:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Šodien, jaunā gada otrajā darba dienā, Ogres novada pašvaldībā tikās Ogres kultūras un tautas namu vadītāji.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un veselības lietu jautājumos Ineta Tamane, vēlot veiksmīgu 2016.gadā, iepazīstināja pagastu kultūras un tautas namu vadītājus ar pagājušā gada pēdējā domes sēdē pieņemtajiem lēmumiem saistībā ar kultūras jomu, t.sk. kultūras darba koordinatora amata likvidēšanu centrālajā administrācijā un šo funkciju nodošanu pašvaldības aģentūrai “Ogres novada kultūras centrs”. I.Tamane informēja, ka Ogres novada kultūras centra pienākumos ietilpst metodiskais darbs ar pagastu kultūras iestādēm, un šo darbu veiks Anita Ausjuka, kas līdz šim centrālajā administrācijā strādāja par kultūras darba koordinatori.

I.Tamane informēja arī par 2015.gada 17.decembrī pieņemto domes lēmumu par Ogres novada kultūras konsultatīvās komisijas izveidošanu un aicināja kultūras darbiniekus ieteikt kandidatūras šīs komisijas sastāvam.

Domes priekšsēdētāja vietniece, atskatoties uz pagājušā gada veikumu, atzinīgi novērtēja pašvaldības rīkotā projektu konkursa “Radoši – Aktīvi – Darbīgi – Izglītojoši – Ogres novadam!” (“R.A.D.I. - Ogres novadam”) ietvaros realizētos projektu kultūras jomā, to skaitā arī Madlienas amatierteātra iestudējumu “Madlienas baznīcas torņa cēlējs”, kas veltīts Raiņa un Aspazijas 150 gadu jubilejai un ir patiešām grandiozs veikums. I.Tamane informēja, ka arī šogad pašvaldības budžetā paredzēts ieplānot finansējumu šāda konkursa organizēšanai. Pēc budžeta apstiprināšanas tiks izsludināta pieteikumu iesniegšana projektu konkursam.

I.Tamane akcentēja gatavošanos Latvijas simtgadei un aicināja kultūras darbiniekus iesniegt priekšlikumus simtgades pasākumu kalendāram, kā arī atgādināja par Ogres pilsētas 90 gadu jubileju 2018.gadā – Latvijas simtgades gadā.

Pašvaldības aģentūras “Ogres novada kultūras centrs” direktora pienākumu izpildītāja Antra Purviņa iepazīstināja pagastu kultūras un tautas namu vadītājus ar Ogres kultūras centra jauno nolikumu, kas apstiprināts domes sēdē 2015.gada 17.decembrī, kultūras centra struktūru, kā arī kultūras centra vidējā termiņa attīstības stratēģiju 2016. – 2018.gadam.

Tika apspriests novada kultūras pasākumu plāns – pēc precizēšanas tas būs publiski pieejams pašvaldības un Ogres kultūras centra vietnē, lai ikviens interesents varētu ar to iepazīties un jau krietnu laiku uz priekšu zinātu, kur kas notiks.

Pagastu kultūras un tautas namu vadītāji izklāstīja savu redzējumu, kā savstarpēji sadarboties, veidot vienotu kultūras darba sistēmu novadā, lai pagasti nezaudētu savus tradicionālos pasākumus un lai lieli pasākumi nenotiktu vienlaikus gan pagastos, gan pilsētā. Pagastu kultūras dzīves vadītāji aicināja pašvaldības vadību biežāk apmeklēt kultūras pasākumus pagastos, uzsvēra nepieciešamību sakārtot kultūras un tautas namus vairākos pagastos, pilnveidot kultūras darbinieku tālākizglītības iespējas, apmeklējot seminārus un kursus.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības