Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2015-12-07  16:05:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

   

4.decembrī Meņģeles tautas namā tika sveikti konkursa “Sakoptākā sēta 2015” laureāti.

Saskaņā ar nolikumu dalībnieki tika vērtēti divās nominācijās – “Sakoptākā ražošanas un pakalpojuma sniegšanas vieta ciemā” un “Sakoptākā ražošanas un pakalpojuma sniegšanas vieta novada lauku teritorijā”.

Laureātus sveica Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis, kurš  uzsvēra, ka Ogres novada iedzīvotājiem tik tiešām ir ar ko lepoties. “Lai jums kopā šīs labās sajūtas, kas šovakar ir šeit, Meņģelē, ir arī katram jūsu pagastā, kur varat lepoties un priecāties par paveikto,” novēlēja A.Mangulis.

Konkursa “Ogres novada sakoptākā sēta 2015” vērtēšanas komisijas priekšsēdētājs Ogres novada pašvaldības izpilddirektora otrais vietnieks Aleksandrs Dementjevs atzina, ka komisijai izvēlēties uzvarētājus bija sarežģīti un vietas šķīra vien niecīga punktu starpība: “Ogres novadā ir brīnišķīgas sētas, kur katrā no tām varēja atrast kaut ko unikālu un interesantu.”

Noslēguma pasākuma dalībniekus sveica arī Meņģeles pagasta pārvaldes vadītāja Ieva Jermacāne: “Man prieks, ka jūs mērojāt šo tālo un vējaino ceļu, lai atbrauktu pie mums uz Meņģeli. Ar ko sākas mans pagasts un jūsu pagasts? Ar manu un jūsu sētu. Cik skaisti būs sakoptas jūsu sētas, tik skaisti būs arī mūsu pagasti un mūsu novads.”

Nominācijā “Sakoptākā ražošanas un pakalpojuma sniegšanas vieta ciemā” 1.vietu, Ogres novada pašvaldības Atzinības rakstu un naudas balvu 140 EUR vērtībā komisija piešķīra Daces Krievānes ārsta praksei Ķeipenes pagastā un īpašniecei Dacei Krievānei, 2.vietu, Ogres novada pašvaldības Atzinības rakstu un naudas balvu 100 EUR vērtībā – SIA “Suntažu aptieka” Suntažu pagastā īpašniecei Dzidrai Laģei, savukārt 3.vietu, Ogres novada pašvaldības Atzinības rakstu un naudas balvu 75 EUR apmērā – SIA “Aptieka” Madlienas pagastā īpašniecei Guntai Brencēnai.

Nominācijā “Sakoptākā ražošanas un pakalpojuma sniegšanas vieta novada lauku teritorijā” komisijas vērtējumā 1.vieta tika piešķirta zemnieku saimniecībai “Ogrēni” Meņģeles pagastā, ar naudas balvu 140 EUR un Ogres novada pašvaldības Atzinības rakstu apbalvojot saimniecības īpašnieci Valentīnu Gailīti, 2. vieta – zemnieku saimniecībai “Bebruciems” Taurupes pagastā, piešķirot naudas balvu 100 EUR un Ogres novada pašvaldības Atzinības rakstu saimniecības īpašniekam Vladimiram Gāgam, un 3.vieta – zemnieku saimniecībai “Ķeiteni” Madlienas pagastā, balva 75 EUR un Ogres novada pašvaldības Atzinības raksts šīs saimniecības īpašniekam Kestutim Klesmanim, kā arī zemnieku saimniecībai “Madaras” Krapes pagastā, naudas balva 75 EUR un Ogres novada pašvaldības Atzinības raksts īpašniecei Iritai Rancānei. Veicināšanas balva tika piešķirta zemnieku saimniecībai “Krasti” Madlienas pagastā, tās īpašniekam Dzintaram Piterniekam – naudas balva 50 EUR un Ogres novada pašvaldības Pateicības raksts .

Muzikālos priekšnesumus sniedza talantīgais trio “Mediante”.

Daces Rukšānes grāmatu “Dārza maģija” saņēma arī pārējie nominētie konkursa dalībnieki.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības