Noderīgas saites:

Edmunds Čirksta
  Publicēts: 2015-08-23  11:06:00 /

Ziņot redakcijai

Šinī nedēļas nogālē norisinājās kārtējās spēles Komanda.lv pirmās līgās čempionātā futbolā, kurā par iepriecinājumu ogrēniešiem FK Ogre izbraukumā izcīnija ļoti svarīgu un smagu uzvaru pār FK Tukums 2000 TSS komandu ar rezultātu 2:0. Vārtus FK Ogre komandas labā guva Andrejs Kondratjevs realizējot tiesneša piešķirto 11m soda sitienu, kā arī brazīliešu leģionārs Jose Luiz Fraga da Silva Junior, kuram šie bija jau trešie vārti pēdējās trījās aizvadītajās komandas spēlēs.

Komandu sākumsastāvi:

FK Tukums 2000 TSS: Adrians Misa, Rinalds Kalnciems, Roberts Balodis, Kristaps Vilmanis, Kristaps Gailis, Artjoms Šatskihs, Yuki Watanabe, Miķelis Reinfelds, Kristers Eduards Švāns(57.min Artis Miškins), Andris Sarva(72.min Rainers Veide).

FK Ogre: Ritvars Cinītis, Juris Skābardis, Aigars Počs(82.min Maksims Saveļjevs), Jānis Latkovskis(73.min Lucas Diniz Medeiros), Matheus Sonaro Rodriques, Staņislavs Kumpiņš, Aleksejs Sanatovs, Alexssandro Leopoldo Junior(64.min Emīls Latkovskis), Raivis Rubīns, Andrejs Kondratjevs(68.min Andris Bērziņš), Jose Luiz Fraga da Silva Junior(85.min Aigars Cibuļskis).

FK Ogre spēli iesāka visai apņēmīgi un jau 2.minūtē izveidoja pirmo ļoti bīstamo momentu pie FK Tukums 2000 TSS vārtiem, kad pēc piespēles no kreisās malas komandas kapteinis Juris Skābardis nonāca aci pret aci ar Tukuma komandas vārtsargu Adrianu Misu, taču diemžēl Jurim sitiens nesanāca un nācās vien samierināties ar stūra sitienu, kuru pārvērst vārtu guvumā FK Ogre komandai tā arī neizdevās, taču drīz vien FK Ogre nopelnīja vēl vienu lielisku izdevību atklāt spēles rezultātu. Spēles 5.minūtē Tukuma spēlētājs cenšoties izsist bumbu ārā no sava soda laukuma trāpija ar to sev pa roku, kā rezultātā spēles galvenais tiesnesis piešķīra 11m soda sitienu uz FK Tukums 2000 TSS vārtiem. Tiesneša pieškirto pendeli devās realizēt Andrejs Kondratjevs, kurš nekļūdijās – 1:0 FK Ogre labā.

Spēles sākumā šķita, ka FK Tukums 2000 TSS komanda nebija pietiekami noskaņojusies mačam, taču pēc ātri ielaistajiem vārtiem komanda manāmi aktivizējās, un pirmais puslaiks turpināja ritēt līdzīgā cīņā.

Nākamais puslīdz bīstamais moments radās 16.minūtē, kad pēc tālas piespēles bumbu Tukuma komandas vārtsarga laukumā saņēma Andrejs Kondratjevs, taču viņa sitiens pa vārtiem izrādijās gaužām neprecīzs.

Vēl viena lieliska izdevība FK Ogre komandai gūt vārtus radās spēles 28.minūtē, kad pēc labas saspēles Tukuma komandas vārtsarga laukuma tuvumā bumbu saņēma FK Ogre brazīlietis, kurš ielauzās vārtsarga laukumā, un tur pret viņu tika rupji pārkāpti noteikumi. Tiesnesis nozīmēja jau otro 11m soda sitienu, kuru atkal devās realizēt Andrejs Kondratjevs. Šoreiz Andreja sitienu atvairīja vārtsargs izsisdams to uz stūra sitienu. Tukuma līdzjutēji līdz ar to pirmo un pēdējo reizi šinī mačā varēja uzgavilēt.

Drīz pēc tam arī Tukuma komandai radās pirmā puslīdz reālā iespēja gūt vārtus, taču šinī epizodē briesmas izdevās novērst FK Ogre aizsargiem. Vēl viena iespēja Ogrei gūt vārtus radās 30.minūtē taču Jura Skābarža sitienu no asa leņķa tvēra Tukuma vārtsargs Adrians Misa.

Spēles 34.minūtē FK Ogre komandai izdevās gūt otros vārtus. Pēc tālas piespēles uz Juri Skabārdi, ar galvu līdz bumbai neaizsniedzās Tukuma aizsargs kā rezultātā Ogres komandas kapteinis nonāca atkal aci pret aci ar Adrianu Misu, sekoja piespēle uz kreiso malu brazīliešu leģionāram  Jose Luiz Fraga da Silva Junior, kurš viegli bumbu raidīja Tukuma komandas vārtos – 2:0 FK Ogre labā. Vēl viena iespēja Ogrei gūt vārtus radās pirmā puslaika izskaņā, taču Raivja Rubina sitienu no kreisās malas viegli izdevās tvert Tukuma vārtsargam.

Tā arī noslēdzās pirmais puslaiks ar rezultātu 2:0 FK Ogre labā. Pirmajā puslaikā ritēja visai līdzīga cīņa, taču jāatzīst, ka atškirībā no Tukuma komandas FK Ogre veidoja daudz vairāk un daudz bīstamākus momentus pie pretinieku vārtiem.

Otro puslaiku FK Tukums 2000 TSS iesāka krietni pārliecinošāk un apņēmīgāk nekā aizvadīja pirmo, savukārt FK Ogre vairāk nācās aizsargāties, domājot par savu vārtu drošību, un cerot uz veiksmi pretuzbrukumos. Nepagāja ilgs laiks kopš otrā puslaika sākuma, kad spēlē pirmo reizi nopietni nācās iesaistīties FK Ogre vārtsargam Ritvaram Cinītim, kurš Tukuma komandas spēlētājā spēcīgi raidīto bumbu pa vārtiem lēcienā atvairīja izsisdams to uz stūra sitienu, kurš vēlāk izrādijās nesekmīgs.

Spēles apmēram 67.minūtē lieliska iespēja panākt 3:0 radās Andrejam Kondratjevam, kurš nonāca aci pret aci ar Tukuma komandas vārtsargu, taču Andrejam neizdevās bumbu pārcelt Adrianam Misam pāri. Rezultāts vēl joprojām palika 2:0 FK Ogre labā.

Drīz pēc šīs lieliskās iespējas arī Tukuma komandai radās iespēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, taču atkal Tukuma spēlētāja spēcīgi raidīto bumbu atsita Ritvars Cinītis. Gala rezultātā stūris, kurš Tukuma komandai atkal izrādijās nesekmīgs. Spēles turpinājumā ne vienai ne otrai komandai patiesi bīstamas vārtu gūšanas iespējas izveidot neizdevās ne pie vieniem, ne pie otriem vārtiem. Spēle otrajā puslaikā turpināja ritēt tā, kā tā arī iesākās – FK Tukums 2000 TSS vairāk kontrolēja bumbu, taču patiesi bīstamus momentus pie Ogres vārtiem izdevās izveidot tikai divus, kamēr FK Ogre komanda ļoti disciplinēti un precīzi turpināja aizsargāties neļaujot pretiniekiem izdarīt daudz sitienu pa vārtiem.

Lai gan Tukuma komanda ar daudz iespējām gūt vārtus šinī spēlē neizcēlās, tomēr tai tiesneša četru minūšu piešķirtajā kompensācijas laikā otrajā puslaikā izdevās ļoti rupji pārkāpt noteikumus pret Ogres komandas kapteini Juri Skābardi. Vaininieks šinī epizodē izrādijās Tukuma komandas spēlētājs Artis Miškins, kurš attiecīgi no tiesneša saņēma bezierunu sarkano kartīti.

Atlikušajā laikā nekādas ievērības cienīgas epizodes vairs neizveidojās, un FK Ogre komanda varēja svinēt savu trešo uzvaru pēc kārtas, izbraukumā pārspējot FK Tukums 2000 TSS komandu ar rezultātu 2:0.

Pēc šīs uzvaras FK Ogre komanda turnīra tabulā ar deviņpadsmit punktiem deviņpadsmit aizvadītajās spēlēs saglabā divpadsmito pozīciju, un vairs tikai par nieka četriem punktiem atpaliek no astotās vietas turnīra tabulā, kuru šobrīd ieņem tiko uzveiktā FK Tukums 2000 TSS komanda. Jāpiemin ir arī tas, ka šobrīd tik pat punktu cik FK Ogre ir arī Salaspils komandai, kura dēļ uzvaras savstarpējā spēlē šobrīd ieņem vienu vietu augstāk nekā FK Ogre.

Nākamo maču FK Ogre aizvadīs sestdien, 29.augustā, kad savā laukumā, Ogres stadionā, plkst 17.00 uzņems šobrīd turnīra tabulā piektajā vietā esošo FK Auda komandu no Ķekavas, ar kuru pirmajā spēlē izbraukumā izdevās nospēlēt 2:2.

Gaidām jūsu atbalstu nākamajā mājas spēlē.