Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Ogres novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
  Publicēts: 2015-07-16  10:43:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

16.jūlija Ogres novada pašvaldības domes sēdes informatīvajā daļā pašvaldības izpilddirektors Pēteris Dimants informēja par saimnieciskajiem darbiem Ogrē.

P.Dimants informēja, ka šonedēļ ir noslēdzies iepirkumu konkurss par šķeldas katlumājas būvniecību, pieteicies viens pretendents, kā arī noslēdzies konkurss par trašu izbūvi Madlienā un Suntažos. Šobrīd notiek konkursu apkopošana un izvērtēšana.

15.jūlijā pašvaldība parakstījusi līgumu ar SIA “TG Construction” par Ogres Mūzikas skolas fasāžu vienkāršoto atjaunošanu. Līguma summa ir EUR 265 992,12 (ar PVN). Būvdarbu izpildes termiņš noteikts šī gada 31. augusts. Uzņēmums jau veic sagatavošanās darbus, plānots, ka darbi tiks uzsākti pirmdien, 20. jūlijā. Paredzēts pārsedžu remonts, ieejas mezgla kolonnu stiprinājuma darbi, mūra darbi, fasādes atjaunošanas un fasādes metāla konstrukciju darbi, apdares darbi ēkas cokolam, ārējie apdares darbi, elektrisko tīklu un zibens aizsardzības izbūve, kā arī LED apgaismojuma ierīkošana skolas ēkas fasādei.

P.Dimants informēja, ka ir pabeigta kāpņu atjaunošanas darbi Zvaigžņu ielā pie Ogres Valsts ģimnāzijas, turpinās labiekārtošanas darbi pie Ogres 1. vidusskolas. 5. maijā tika noslēgts līgums ar SIA "I.K.Būve" (līguma summa 437 945.46 ar PVN). Darbi tika uzsākti 25. maijā un tie ir jāpabeidz līdz šī gada 5. oktobrim. Līguma ietvaros paredzēti Ogres 1. vidusskolas teritorijas labiekārtošanas darbi - kanalizācijas un lietus kanalizācijas izbūve, ceļu daļas darbi un labiekārtošana, būvkonstrukcijas, apgaismojuma un elektrokabeļu pārbūve. Šobrīd paveikti 30 % no plānotā darba apjoma. Līdz 25. augustam plānots pabeigt tos darbus, kas netraucēs uzsākt mācību gadu. 16. jūlija domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu šim projektam piešķirt papildu līdzekļus EUR 12 795 apmērā no pašvaldības budžeta “Izdevumi neparedzētiem gadījumiem”. Papildu izmaksas saistītas ar iepriekš neparedzētiem darbiem – nepieciešams demontēt un atjaunot noliktavas ārsienu trešajā korpusā, demontēt daļu kāpņu un izbūvēt jaunu atbalsta sienu, uzstādot tērauda margu pie sporta halles ieejas, veikt papildu elektrokabeļu ieguldīšanu uz stadionu, padziļināt Lattelecom kabeli, nomainīt ekspluatācijai neatbilstošā stāvoklī esošo čuguna ūdensvadu zem bruģa klājuma un veikt pamatu siltināšanu vietās, kur asfalta segums piekļausies ēku sienām.

P.Dimants informēja, ka turpinās darbi Pārogrē, Lībiešu ielā, kur notiek stadiona atjaunošana.  Pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar SIA “VIA Mežs” (līguma summa EUR 11 700 ar PVN). Līguma ietvaros paredzēts izveidot futbola laukuma pamatni – lai izlīdzinātu zemes virskārtu, ir noraktas liekās smiltis, laukums noplanēts, reljefa veidošanai uzvests grants materiāls, tiks uzbērta augsnes kārta un iesēta zāle. Laukumā paredzēts izbūvēt arī pludmales volejbola laukumu un laukumu vingrošanai, vēlāk uzstādot tam nepieciešamo aprīkojumu. Līguma ietvaros paredzēta arī pievedceļa sakārtošana. Darbi jāpabeidz līdz 15. jūlijam.

Turpinās labiekārtošanas darbi skvērā Brīvības ielā iepretim Ogres novada pašvaldības administrācijas ēkai. Projekta autore ir ainavu arhitekte D. Veinberga. Pirmie labiekārtošanas darbi tika uzsākti 6. jūlijā. Šogad ir plānots labiekārtot daļu skvēra teritorijas - paplašināt granīta bruģa joslu gar strūklaku un izveidot ar laukakmeņiem klātu laukumu Baltās cielavas skulptūras pakājē. Tiks veikti strūklakas izgaismošanas pasākumi un dobē pie skulptūras izveidos ziemciešu stādījumus, kas veidos puķu pļavas rakstu. Līdztekus šiem darbiem, pie strūklakas  paredzēts izveidot dekoratīvo krūmu un kadiķu stādījumu joslu. Skvēra rekonstrukcijas darbus veic SIA “SELVILS BŪVE”, ar kuru novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu. Plānotās darbu izmaksas ir EUR 14984,47 (ar PVN).

Raksturojot minēto darbu virzību, P.Dimants norādīja, ka tie notiek paredzētajā kārtībā. Izpilddirektors skaidroja, ka šonedēļ darbu uzsākusi Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka Egila Helmaņa izveidota darba grupa, kuras darba mērķis ir izvērtēt SIA “Ogres autobuss” pakalpojumu sniegšanas kvalitāti un izskatīt uzņēmuma nākotnes attīstības perspektīvas.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības