Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Ogres novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
  Publicēts: 2015-05-19  11:30:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

18. maijā Ogres novada pašvaldībā tika parakstīti seši līgumi projekta “R.A.D.I. – Ogrei” ietvaros, kas saistīti ar sportisku, aizraujošu aktivitāšu organizēšanu Ogres novadā.

Pēc līguma parakstīšanas biedrību pārstāvji ar Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieku tautsaimniecības, sporta un tūrisma jautājumos Egilu Helmani un pašvaldības izpilddirektoru Pēteri Dimantu pārrunāja turpmākās sporta aktivitātes novadā, plānoto attīstību. E.Helmanis pateicās visiem projektu konkursa “R.A.D.I. – Ogrei” dalībniekiem par aktivitāti un vēlēja veiksmi projektu īstenošanā.

Atgādinām, ka Ogres novada pašvaldības dome 23. aprīlī nolēma apstiprināt projektu konkursa “R.A.D.I. – Ogres novadam” vērtēšanas komisijas izvērtētos un īstenošanai izvirzītos projektu pieteikumus, kopskaitā 30, piešķirot tiem pašvaldības budžeta finansējumu 45 000 EUR apmērā.

Konkursā pašvaldības atbalstu guva arī seši projekti, kas saistīti ar sportisku aktivitāšu organizēšanu:

“Kustība – veselības pamats” (Ogresgala pagasta biedrība “Ogresgalieši”) – pašvaldības atbalsts 1 145 EUR un 121,25 EUR telpu noma;

„Paula Rubīna piemiņas turnīrs futbolā” (biedrība “Ogres Bērnu un Jauniešu sporta atbalsta apvienība”) – pašvaldības atbalsts 840.50 EUR un nomas maksa 853.70 EUR;

“Tenisam Ogrē – jā!” (biedrība “Tenisa klubs “OGRE””) – pašvaldības atbalsts 1 070 EUR un 160 EUR telpu noma;

„Ekstrēmā daudzcīņa “Foresta kauss 2015”” (biedrība “Meža projekti”) – pašvaldības atbalsts 1 600 EUR;

„Ogres novada skolu orientēšanās čempionāts 2015” (biedrība “Orientēšanās klubs “Ogre”) – pašvaldības atbalsts 2 000 EUR;

„Čiekurs, Egles dēls” (biedrība „Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs „Amazones””) – pašvaldības atbalsts 1 220,00 EUR.

Ogresgala pagasta biedrība “Ogresgalieši” projekta “Kustība – veselības pamats” ietvaros no jūnija līdz novembrim plāno organizēt 25 vingrošanas nodarbības 15 – 20 Ogresgala senioriem, iegādāties 20 vingrošanas bumbas un organizēt kopīgu braucienu vasarā uz Jumurdas muižu un meistarklasi “bodyART Best Age” senioriem.

Biedrība “Ogres Bērnu un Jauniešu sporta atbalsta apvienība” jūlijā plāno organizēt Paula Rubīna piemiņas turnīru futbolā. Projekta pieteikumā biedrība raksta: “Pagājušā gada rudenī pēc pēkšņas, smagas slimības mūžībā aizgāja mūsu ilggadējais un cienījamais futbola treneris Pauls Rubīns. Lai godinātu trenera piemiņu, viņam par godu vēlamies sarīkot futbola turnīru, kura veiksmīgas realizācijas gadījumā tā rīkošana turpmāk varētu kļūt par ikgadēju tradīciju.” Turnīru plānots organizēt Ogres novada sporta centra stadionā Ogrē, Skolas ielā 21 kā vienas dienas pasākumu, kurā piedalās 6 uzaicinātas komandas, apmēram 80 sportisti, noskaidrojot spēcīgāko komandu U10/U12 vecuma grupā.

Biedrība “Tenisa klubs “Ogre”” plāno organizēt trīs ar tenisa sportu saistītus pasākumus. 11. jūlijā – tenisa diena Ogrē. Šajā dienā no plkst.10.00 līdz 15.00 ikvienam būs iespēja iemēģināt roku tenisa spēlē uz mini tenisa laukuma uz gājēju ielas Ogres centrā, nofotografēties ar milzu tenisa raketi. 25. jūlijā biedrība plāno organizēt Ogres novada atklātās sacensības tenisā bērniem un jauniešiem stadiona Skolas ielā 21 tenisa kortos, 8. augustā Ogres novada atklātās sacensības tenisā iesācējiem un amatieriem pieaugušajiem dažādās vecuma grupās. Arī šis pasākums plānots stadiona Skolas ielā 21 tenisa kortos. Tenisa klubs “Ogre” darbojas jau kopš 1993. gada un tam ir vairāk kā 100 biedru un tenisa atbalstītāju. Kluba mērķis ir panākt ITF (International Tennis Federation) standartiem atbilstošu kortu izveidi Ogrē.

Lai veicinātu netradicionālās sporta aktivitātes un saliedētu Madlienas pagasta iedzīvotājus, biedrība “Meža projekti” 22. augustā Madlienā plāno organizēt ekstrēmo daudzcīņu “Foresta kauss 2015”. Uz pasākumu aicināti ekstrēmo sporta veidu cienītāji un aktīvās atpūtas piekritēji, Madlienas pagasta iedzīvotāji, ģimenes un citi interesenti, kopskaitā ap 200. Pasākuma laikā plānotas dažādas sportiskas aktivitātes un izbrauciens ar laivu.

Biedrība “Orientēšanās klubs “Ogre” 2015. gada rudenī (septembris, oktobris, novembris) plāno organizēt Ogres novada skolu orientēšanās čempionātu 2015 – 11 sacensības 4., 6. un 8. klašu skolēniem. Orientēšanās sacensībām tiks izveidota skolas apkārtnes orientēšanās karte, ko vēlāk skolotāji varēs izmantot gan sporta stundās, gan citās aktivitātēs.

Biedrības „Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs „Amazones”” Ogres novada aktīvisti 2015. gada rudenī Lauberes pagasta sporta bāzē „Caunes” plāno organizēt loka šaušanas turnīru, tādējādi iepazīstinot vietējos iedzīvotājus ar loka šaušanu un veicinot aktīvu dzīvesveidu brīvā dabā.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības