Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Lielvarde.lv
  Publicēts: 2015-03-25  14:23:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Lielvārdes novadā martā nodibināta jauna sabiedriska organizācija „Lielvārdes novada uzņēmēju biedrība”. Biedrībā ir 12 dibinātāji, un šobrīd tiem pievienojušies vēl trīs biedri.

Ideja veidot biedrību uzņēmējiem radās pašvaldības organizētajās Novada uzņēmēju dienās. Pieņemt šādu lēmumu mudināja arī pozitīvā Ogres uzņēmēju biedrības pieredze.

Biedrībā aicināts iestāties un darboties jebkurš novada uzņēmējs – gan darba devējs, gan pašnodarbināta persona.

Santa Ločmele uzskata, ka uzņēmējiem novadā vienmēr bijis labs kontakts. Arī sadarbība ar pašvaldību veidojas veiksmīgi. Tādēļ biedrībai jau ir labs pamats veiksmīgam startam, kas ļaus efektīvāk atbalstīt gan uzņēmējus, gan biedrības, kā arī uzlabot uzņēmējdarbības vidi mūsu novadā.

Biedrības valdes priekšsēdētāja cer uz sadarbību ar pašvaldību nodokļu jautājumā, jauniešu nodarbinātībā, atbalstā jaunajiem uzņēmējiem.

Lielvārdes novada uzņēmēju biedrība ir kļuvusi par Latvijas Rūpniecības un tirdzniecības kameras biedru. Tas dod biedrībai iespēju iegūt aktuālu informāciju un jaunus kontaktus.

Šobrīd biedrība aicina novadniekus aktīvi piedalīties Uzņēmēju nedēļā, kura notiks no 20. līdz 25. aprīlim.

Biedrības valdes priekšsēdētāja Santa Ločmele uzskata – Uzņēmēju nedēļas gadatirgū notiek burvīgs uzņēmēju un klientu dialogs, kad var uzzināt cilvēku vēlmes, atsauksmes, kad notiek tik ļoti nepieciešamā, dzīvā saskarsme. Tāpat biedrība aicina uzņēmēju nedēļas noslēgumā piedalīties praktiskajos semināros un darbnīcās, kuru laikā katrs varēs gūt jaunas zināšanas un pieredzi.

Ja pagājušajās gadā starp ēdināšanas uzņēmumiem notika sacensības, tad šogad mūsu uzņēmēji apvienosies, gādājot par veselīgu kārumu degustāciju.

Nozīmīga Lielvārdes novada uzņēmēju biedrības iniciatīva Uzņēmēju nedēļā ir doties uz skolām, lai jauniešiem stāstītu par uzņēmējdarbību, kā arī rosinātu domāt par vasaras darbu novada uzņēmumos.

Biedrības valde: Santa Ločmele - valdes priekšsēdētāja, Māris Mālmeisters - valdes priekšsēdētāja vietnieks, Ilgonis Rags, Dzintars Sprīvulis, Ieva Igaune - valdes locekļi. Biedrības valdē ir ievēlēti uzņēmēji, kas pārstāv dažādas uzņēmējdarbības nozares - lauksaimniecību, ražošanu, tirdzniecību, sabiedrisko ēdināšanu, pakalpojumu sniegšanu.

Biedrības mērķi:

Pārstāvēt Lielvārdes novada uzņēmēju intereses un veidot dialogu ar valsts un pašvaldību iestādēm un starptautiskajām organizācijām, iesaistoties lēmumu pieņemšanā, kas sekmētu uzņēmēju un Lielvārdes novada ekonomisko attīstību;

Veicināt uzņēmējdarbības attīstību novadā, izglītojot novada potenciālos uzņēmējus un veicot citas uz uzņēmējdarbības attīstību vērstas darbības;

Izstrādāt un īstenot ar uzņēmējdarbības attīstību saistītus projektus;

Veicināt uzņēmēju savstarpējo sadarbību;

Veicināt informācijas, pieredzes un labās prakses piemēru apmaiņu starp uzņēmējiem;

Sadarboties ar citām biedrībām, organizācijām un apvienībām ar mērķi sekmēt Biedrības atpazīstamību;

Uzlabot uzņēmējdarbības vidi un izglītot uzņēmējus;

Sniegt pašvaldībai skaidrojumus (viedokli), priekšlikumus uzņēmējdarbības vides attīstības jautājumos un aktīvi piedalīties Lielvārdes novada tālākās attīstības jautājumu lemšanā;

Pārstāvēt Lielvārdes novada uzņēmēju – darba devēju intereses un tiesības citās uzņēmēju biedrībās un citās sabiedriskajās organizācijās;

Veicināt Lielvārdes novada uzņēmēju un uzņēmējdarbības atpazīstamību Latvijas Republikā un citur pasaulē;

Veicināt Lielvārdes novada uzņēmēju piedāvāto produktu un pakalpojumu eksportu;

Rīkot dažāda veida pasākumus un aktivitātes, kas sniegtu informāciju par uzņēmējdarbību Lielvārdes novadā.

Šobrīd „Lielvārdes novada uzņēmēju biedrībā” ir iestājušies: Māris Mālmeisters, Ieva Igaune, Andris Gribusts, Santa Ločmele, Dzintars Kalniņš, biedrība „Lielvārdes Kuģotāju atbalsta biedrība”, SIA „IC Birojs”, SIA „Linu māja”, SIA „Garšas Pietura”, SIA „Spīdolas optika”, SIA „Lāčplēša piens”, SIA „Lāčplēša grauds”, Z/S „Kumelītes”, SIA „Lennewarden”, Juris Visockis.

Biedrībā var iestāties jebkura fiziska vai juridiska persona, ja tā ir uzņēmējs un atbalsta Biedrības mērķus, iesniedzot rakstisku pieteikumu.

Lielvārdes novada uzņēmēju biedrības kontaktinformācija:

Santa Ločmele 29266877, santa.locmele@gmail.com

Māris Mālmeisters 29559460. maris@marisco.lv

Lielvarde.lv
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības