Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2014-12-10  09:37:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Šodien domes ārkārtas sēdē lemts reorganizēt pašvalības administrācijas sabiedrisko attiecību funkcijas, izveidojot Komunikāciju nodaļu.

Sēdē piedaloties 13 deputātiem, no kuriem 7 balsoja „par”, bet 6 – „pret”, pēc asām diskusijām lemts likvidēt pašvaldības mājas lapas redaktora un Lielvārdes novada pašvaldības izdevuma „Lielvārdes Novada Ziņas” redaktora amatu un izveidot Komunikācijas nodaļas vadītāja un sabiedrisko attiecību speciālista amatus.

Lēmuma skaidrojošā daļā norādīts, ka 2014.gadā veiktā pētījuma „Lielvārdes iedzīvotāju kultūras patēriņš un līdzdalība” ietvaros veikta apjomīga Lielvārdes novada iedzīvotāju aptauja. Intervijās tika raksturoti trūkumi novada pašvaldības komunikācijā ar sabiedrību. Pētījuma laikā tika vērtēts pašvaldības darbinieku skaidrojošais un informējošais darbs ar sabiedrību kopumā, secinot, ka pašvaldības līmenī atbildība par sabiedriskajām attiecībām ir sadrumstalota. Pienākumi ir sadalīti starp vairākiem cilvēkiem (pašvaldības mājas lapas redaktors, Lielvārdes novada pašvaldības izdevuma „Lielvārdes Novada Ziņas” redaktors, Kultūras darba vadītājs un Attīstības plānošanas un projektu nodaļas vadītājs), nenotiek pietiekama darba koordinācija (darbinieki darbojas patstāvīgi, nav savstarpējās pakļautības). Atsevišķas funkcijas, tādas kā sabiedrisko attiecību stratēģijas un pašvaldības komunikācijas plāna izstrādāšana un īstenošana, attiecību veidošana ar plašsaziņas līdzekļiem, sabiedrības informēšanas kampaņu organizēšana, vispār nav iekļautas neviena darbinieka pienākumos, kā rezultātā nenotiek pietiekama iedzīvotāju informēšana, kā arī nenotiek saskaņota novada tēla veidošana.

Pētījumā ieteikts precizēt pienākumu sadali pašvaldības darbiniekiem un uzlabot komunikācijas un sabiedrisko attiecību funkcijas vadību un koordināciju, nodrošinot sabiedrisko attiecību veidošanu visam novadam un administrācijai kopumā (tēla veidošana, iedzīvotāju informēšana u.tml.). Pašvaldības izpildvaras līmenī būtu jāprecizē un jānošķir pienākumi, kas skar sabiedriskās attiecības un kultūru. Pētījuma autori ir pauduši viedokli, ka kultūras darba organizatoram nebūtu jāatbild par pašvaldības sabiedriskajām attiecībām un sabiedriskajām attiecībām jābūt saistītām nevis šauri ar kultūras nozari, bet atsevišķai nodaļai, kas pārrauga visas novada un pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un tēla veidošanas jomas.

 Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

Kazis 
2015-01-05  16:11:51
Kominikācijas nav un nebūs. Ir tikai cenzūra - kas domes domātājiem ir pa prātam - to dara, kas nav - nereaģē un neatbild. Dziļi pie kājas viņiem novada iedzīvotāji 4 gadus, un tad mēnesi pirms vēlēšanām sākās jautrība un cirks. Ļoti ceru, ka uz vēlēšanām liela daļa atcerēsies šīs domes pirmos darbus : vietnieku amati + algas pielikšana pašiem sev + jaunas (ļoti NEVAJADZĪGAS) jaunas štata vietas domē.

Kapecis 
2014-12-10  15:13:36
Interesanti, kā ir veikta apjomīgā iedzīvotāju aptauja, jo ne es , ne mani kaimiņi un paziņas nav aptaujāti? Ka komunikācija jāuzlabo, tas ir labi, bet tomēr nevajadzētu aizrauties ar jaunu,skaļu amatu radīšanu, no kuriem pienesums būs minimāls. Ir jau līdzīgi precedenti domē, kā domes pr.vietniece. Izskatās, ka viņa sev meklē ar ko sevi nodarbināt, jo vajadzība pēc tāda amata novadam nebija nekāda.Beidziet domē radīt amatus, imotēt darbību un radīt skaļus saukļus bet domājat par reālām lietām un sava novada cilvēkiem!

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības