Noderīgas saites:

HK "Ogre Juniors" preses dienests
  Publicēts: 2014-11-02  16:39:00 /

Ziņot redakcijai

Vakar, 1.novembrī, Latvijas Hokeja čempionāta Virslīgas komanda "Ogre/Sāga 97" viesojās Jelgavā, kur, tiekoties ar HK "Zemgale/LLU", spēja atspēlēt triju vārtu deficītu un piekāpās vien pēcspēles metienos – 4:5.

Jaunie ogrēnieši uz spēli Jelgavā bija devušies bez vairākiem saviem vadošajiem spēlētājiem. Arī mača sākums ar "Zemgali/LLU" mūsējiem izvērtās ne tas veiksmīgākais – jau 13.minūtē "Ogre/Sāga 97" hokejisti bija nonākuši zaudētājos ar 0:3. Tikai pirmā perioda izskaņā Ogres komanda vienus vārtus izdevās atgūt – Juliāna Misjus un Ērika Žohova piespēles ar rezultatīvu metienu noslēdza Erlends Kļaviņš – 1:3.

Otrās trešdaļas sākumā vēl vienus vārtus guva laukuma saimnieki – 1:4, bet mača turpinājumā uzbrukumā veiksmīgāk darbojās jaunie ogrēnieši. 27.minūtē pretinieku piespēli pārtvēra Ēriks Žohovs, kurš nekavējās pārspēt jelgavnieku vārtsargu – 2:4. 36.minūtē pēc Mikus Potāpova piespēles ar precīzu metienu izcēlās Pauls Austris Akmentiņš – 3:4. Pēdējais periods bija raksturīgs ar daudziem noraidījumiem abu komandu sastāvā, bet vārti tika gūti tikai vieni – 58.minūtē izlīdzinājumu panāca Mikus Potāpovs – 4:4. Pēcspēles metienos tika gūti tikai vieni vārti – to izdarīja mājinieki, kuri varēja svinēt uzvaru ar 5:4, bet ogrēnieši turnīra tabulā sev ierakstīja ceturto punktu un ieņem 6.vietu.

Spēles protokols:

Nākamo spēli "Ogre/Sāga 97" aizvadīs 12.novembrī, kad viesosies pie turnīra līderiem – HK "Liepāja" hokejistiem.