Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Valdis Jalinskis, Latvijas Mobilais Telefons, sabiedrisko attiecību daļas vadītājs
  Publicēts: 2014-10-30  18:30:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Šodien Ogres novada pašvaldībā tika paziņoti "Latvijas Mobilā Telefona" (LMT) projekta "LMT Latvijai" konkursa uzvarētāji.

Pateicoties LMT piešķirtajam finansējumam, Ogrē tiks izveidots fusbola korts, bērnudārzā „Sprīdītis” uzstādīta slēgta tipa nojume, Ogresgala pamatskolas ekoklase tiks papildināta ar jaunu materiālo bāzi un Mazozolu skolas audzēkņi varēs lietot jaunu skaņas aparatūru. Savukārt Ogres novada pašvaldība piešķīra īpašu specbalvu, kas sniegs iespēju labiekārtot peldvietu pie Ogres upes.
 
Apbalvošanas ceremonijā piedalījās LMT prezidents Juris Binde, Ogres novada domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis, LMT klientu centra „Ogre” vadītājs Raivo Zils un projekta finālisti.
 
"Jau trešo gadu pēc kārtas atbalstot dažādu sociāli nozīmīgu projektu realizāciju Latvijas pilsētās, ir gandarījums, ka arī Ogres novada iedzīvotājiem rūp vide sev apkārt. LMT mērķis ir vienmērīga un veiksmīga attīstība visos Latvijas reģionos un tas nav iespējams bez aktīviem un darboties gribošiem iedzīvotājiem, tādēļ LMT arī turpmāk iesaistīsies dažādos projektos un iniciatīvās, kas vērstas uz Latvijas pilsētu attīstības veicināšanu un valsts kopīgo izaugsmi,” sacīja LMT prezidents Juris Binde.
 
Projektā "LMT Latvijai" varēja piedalīties ikviens Ogres novada iedzīvotājs, iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija vai juridiska persona un tā mērķis ir sniegt iedzīvotājiem iespēju īstenot svarīgas un nozīmīgas ieceres, padarot sakoptāku vidi, dažādojot sabiedriskās dzīves aktivitātes un veicinot savas pilsētas izaugsmi.
 
"Paldies LMT par realizēto iniciatīvu, kurai ir ne tikai noderīga, bet arī sabiedrību saliedējoša funkcija. Novēlu ikvienam būt aktīvam, jo tie, kuri strādā agri vai vēlu panāk visu, ko vēlas,” sacīja Ogres novada domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis.
 
Pirmajā konkursa kārtā projektus vērtēja LMT un pašvaldības žūrija, otrajā kārtā uzvarētājus un finansējuma saņēmējus noteica paši iedzīvotāji, balsojot elektroniski portāla Delfi.lv speciāli izveidotajā sadaļā, aizpildot balsošanas anketas Ogres pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā uz vietas un LMT klientiem tika sniegta iespēja balsot arī portālā m.lmt.lv un ar īsziņas palīdzību.
No saņemtajiem 19 pieteikumiem iedzīvotāju balsojumam tika nodoti visi projekti. Apkopojot elektronisko un klātienes balsojumu, noteikti četri konkursa uzvarētāji, par kuriem kopumā nodotas vairāk nekā 4000 balsu.
 
"LMT Latvijai" uzvarējušie četri projekti Ogrē:
 
1. Fusbola korta izveide
„Human foosball’’ jeb Fusbols ir visiem labi zināmais galda futbols, kas ir pārveidots tā, lai plastmasas figūriņu vietā varētu būt tu pats. Tā ir spēle, kuru var spēlēt jebkurš, nav nepieciešama īpaša sportiskā sagatavotība, bet tajā pašā laikā tā ir ļoti aizraujoša komandas spēle. Pateicoties piešķirtajam finansējumam, tiks izveidots jauns fusbola korts.
Projekta iesniedzējs: Jānis Lēnais, SIA „JLK.S.S.”
Piešķirtais finansējums: 2000 eiro
 
2. Mazo Sprīdīšu priekam
Ar projekta palīdzību tiks vairots Ogres pirmsskolas izglītības iestādes „Sprīdītis” mazo audzēkņu prieks, uzstādot slēgta tipa nojumi izglītības iestādes teritorijā. Slēgta tipa nojumē bērniem būs iespēja turpināt izziņas procesu, rotaļas un aktīvi atpūsties arī nokrišņu laikā.
Projekta iesniedzējs: Iveta Šteinberga
Piešķirtais finansējums: 2000 eiro
 
3. Ogresgala pamatskolas ekoklases materiālās bāzes papildināšana
Ogresgala pamatskola var lepoties ar to, ka Ekoskolas statusu tā saņem jau astoto reizi. Taču, lai spētu nodrošināt augstas kvalitātes mācību stundas ir nepieciešami arī specifiskāki mācību materiāli, kuri šobrīd skolai trūkst. Pateicoties piešķirtajam finansējumam, tiks papildināta skolas ekoklases materiālā bāze, lai skauti un gaidas varētu aktīvāk darboties.
Projekta iesniedzējs: Jānis Iklāvs, Ogresgala pamatskola
Piešķirtais finansējums: 1999.50 eiro
 
4. Radoša vide Mazozolos
Mazozolu skolā notiek ļoti daudz dažādi ārpus nodarbību pasākumi, kuru organizēšanā nepietiek tikai ar skolotāju radošo izdomu un skolēnu dalību. Skolai nepieciešama skaņas aparatūra – skaļruņi, skaņas pastiprinātājs, mikrofoni un sintezators. Pateicoties piešķirtajam finansējumam, skola varēs iegādāties jaunu apskaņošanas tehniku.

Projekta iesniedzējs: Liene Millere, Taurupes pamatskolas Mazozolu filiāle

Piešķirtais finansējums: 1500 eiro
 
Ogres novada pašvaldība piešķīra īpašu specbalvu un finansējumu, kas ogrēniešiem ļaus realizēt vēl vienu projektu – “Peldvietai „Lašupēs” būt!".

Ērtai un drošai piekļuvei Ogres upei paredzēts labiekārtot peldvietu bijušās d/s Lašupes I apkārtnē (50m no zīmes). Tiks uzbērts un noblietēts grants slānis, uzstādīta pārģērbšanās kabīne, iebetonēts soliņš, pāri novadgrāvim izbūvēts koka tiltiņš, iztīrīts krasts un izbūvētas stabilas koka kāpnes.
Projekta iesniedzēja: Maija Kolberga
Piešķirtais finansējums: 2000 eiro
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības