Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2014-09-26  19:28:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Šodien Ogres novada domes ārkārtas sēdē lemts veikt pašvaldības aģentūru „Mālkalne” un „Dziednīca” reorganizāciju, tās apvienojot jaunā Ogres novada pašvaldības aģentūrā „Ogres Namsaimnieks”.

Lēmuma pieņemšanas gaitu var noskatīties pievienotajā tiešraides video ierakstā:

Sākotnēji jauno aģentūru iecerēts nodēvēt par "Mālkalne+", taču pēc deputāta Egila Dzelzīša ierosinājuma izvēlēts nosaukums "Ogres Namsaimnieks". Lēmums pieņemts, iepazīstoties ar Ogres novada pašvaldības domes 28.augustā izveidotās komisijas ziņojumu un priekšlikumiem, „lai nodrošinātu pašvaldības darbības pilnveidošanu un iedzīvotājiem sniedzamo pakalpojumu efektīvāku organizēšanu, balstoties uz labas pārvaldības principu, ar mērķi veikt Ogres novada pašvaldības aģentūru „Mālkalne” un „Dziednīca” administrāciju darba optimizāciju, nodrošināt efektīvu resursu izmantošanu, uzlabot un pilnveidot iedzīvotājiem sniegto pakalpojumu kvalitāti.”

Ar komisijas ziņojumu var iepazīties ŠEIT un interneta tiešraides video ierakstā:

Reorganizācijas procesu iecerēts uzsākt 29.septembrī. Šodien deputātu vairākuma atbalstītais lēmums paredz, ka aģentūra „Ogres Namsaimnieks” apvienos līdzšinējās PA „Dziednīca” un PA „Mālkalne” funkcijas. Turpinot sniegt līdz šim „Dziednīcas” sniegtos pakalpojumus, jaunā aģentūra nodrošinās baseina un saunas pakalpojumus, medicīnisku, rehabilitācijas un atpūtas organizēšanas jautājumu risināšanu, sniegs maksas pakalpojumus ārstu praksēm un citus pakalpojumus. Savukārt pārņemot PA „Mālkalne” funkcijas, „Ogres Namsaimnieks” nodrošinās labiekārtošanas un uzturēšanas darbus (tuneļi, peldvietas, skvēri, laukumi), nepieciešamo ceļa zīmju un aizsargbarjeru uzstādīšanu, to uzturēšanu un nomaiņu, pašvaldības mežu, parku un apstādījumu apsaimniekošanu, namu apsaimniekošanu un citas funkcijas.

Jaunās aģentūras darbību pārraudzīs pašvaldības izpilddirektors un tā pārņems arī „Dziednīcas” un „Mālkalnes” lietvedību, finanšu līdzekļus, arhīvu un mantu. Par reorganizāciju plānots brīdināt visus „Dziednīcas” un „Mālkalnes” darbiniekus, tiks veikta abu iestāžu materiālo un finanšu līdzekļu inventerizācija, sastādīta slēguam bilance, noteikta mantas vērtība un saistību apjoms. Līdz 30.novembrim paredzēts iesniegt tālākai virzībai Ogres novada pašvaldības priekšsēdētājam aģentūras amatpersonu (darbinieku) amatu klasificēšanas rezultātu apkopojumu ar amatpersonu (darbinieku) amatiem atbilstošajām amatu saimēm  (apakšsaimēm), līmeņiem, amatiem atbilstošajām mēnešalgu grupām un mēnešalgu maksimālajiem apmēriem. Līdz 30.novembrim paredzēts iesniegt tālākai virzībai Ogres novada pašvaldības priekšsēdētājam aktualizētu, jaunākajām tiesību normām un prasībām atbilstošu aģentūras nolikumu, struktūrvienību nolikumus (ja tādi nepieciešami) un darbinieku amatu aprakstus.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

Andris 
2014-09-27  09:38:15
Jauna PA - konkursi uz amatiem, arī Mālkalnes darbiniekiem būs jāpiesakās un jāparada ka viņi ir stiprāki par citiem pretendentiem, es ta domāju

diez vai 
2014-09-26  21:11:38
vinam nespiiiid!

skepse 
2014-09-26  20:01:36
Un kas būs jaunveidotās struktūras vadītājs? Atkal Roze?

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības