Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Ogres novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
  Publicēts: 2014-04-15  16:28:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Kopš pagājušā gada decembra Ogres novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks – Ogresgala pagasta vadītājs ir Pēteris Špakovskis, kura pārziņā ir Ogresgals un Ciemupe.

Lai Ogresgala un Ciemupes iedzīvotājus iepazīstinātu ar sevi un uzklausītu iedzīvotāju vajadzības, sūdzības un ierosinājumus, P.Špakovskis martā rīkoja divas tikšanās.
 
“Galvenās problēmas abos pagastos ir nekvalitatīvie grants ceļi. Šogad ir izdevies ietaupīt uz sniega tīrīšanas rēķina, līdz ar to šajā pavasarī varēsim pievērsties grants ceļu sakārtošanai,” skaidro P.Špakovskis.
 
Tikšanās laikā Ogresgala iedzīvotāji pauduši vēlmi, ka pagastā nepieciešams izbūvēt gājēju celiņus un centrā “guļošo policistu”, lai gājējiem, īpaši skolēniem, būtu drošāk pārvietoties, abos pagastos daudzviet jāuzlabo ielu apgaismojums. Savukārt ciemupieši norādījuši, ka gājēju celiņu nepieciešams izbūvēt no tautas nama līdz autoceļam.
 
Sarunā ar iedzīvotājiem noskaidrots, ka gan Ciemupē, gan Ogresgalā būtu nepieciešama lielāka pašvaldības policijas klātbūtne. “Plānoju tikties ar Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieku Uģi Ulmani, lai pārrunātu, ko var darīt, lai situāciju uzlabotu. Pašvaldības policijai ir ierobežoti resursi un tā ir noslogota, bet domāju, ka abos pagastos ir iespējams veikt vairāk reidus,” uzskata izpilddirektora vietnieks.
 
Iedzīvotāji norādījuši, ka jāsakārto atkritumu savākšanas jautājums – atkritumi tiekot izmesti gan mežos, gan pagastos uzstādītajos atkritumu konteineros un pagastu teritorijā. “Arī šī jautājuma sakārtošanā aktīvāk jāiesaistās pašvaldības policijai – jākontrolē, vai iedzīvotājiem ir noslēgti atkritumu izvešanas līgumi. Tas ir laikietilpīgs darbs un jāveic metodiski. Iespēju robežās plānojam uzstādīt papildu atkritumu konteinerus,” saka P.Špakovskis. Runājot par vidi, iedzīvotāji norādījuši, ka to degradē nesakoptie īpašumi un ir jāpanāk, lai tie tiktu sakārtoti. Jāsakārto Ciemupes tautas nams – gan pati ēka, gan apkārtne.
 
Ogresgalā jaunieši interesējušies par iespēju izmantot kādas pašvaldības telpas, kur varētu ierīkot sporta zāli un nodarboties ar sportu. Līdzīgs jautājums ir aktuāls arī Ciemupē, kur centrā esošajam sporta laukumam nolietojies segums.
 
Tikšanās laikā Ciemupē iedzīvotāji pauduši sašutumu par ūdens kvalitāti, jo ūdensvadi ir savu laiku nokalpojuši un būtu jāmaina. Ciemupieši pagastā vēlas saņemt ģimenes ārsta pakalpojumus, kas šobrīd nav pieejami, kā arī vēlas, lai darbotos aptieka.
 
P.Špakovskis ir gandarīts, ka tikšanās laikā ar iedzīvotājiem notikusi konstruktīva saruna, ir piefiksēti un analizēti iedzīvotāju ierosinājumi un, plānojot pašvaldības nākamā gada budžetu, tie prioritārā secībā tiks ņemti vērā, lai pamazām iedzīvotājiem aktuālie jautājumi tiktu sakārtoti. “Jāatzīst, ka šobrīd budžetā ir tik daudz līdzekļu, lai mēs varētu uzturēt esošo infrastruktūru. Steidzamības kārtā bija jārisina jautājums par tilta pār Rankas upi Ogresgalā sakārtošanu. Šobrīd notiek projektēšanas darbi, līgums ir noslēgts ar SIA “A-Vide”,” skaidro P.Špakovskis. Kad projektēšana un tilta būvniecības darbi tiks pabeigti, plānots atjaunot grants ceļu “Gāršas” – “Stuģi”.
 
 Darba kārtībā šobrīd ir jautājums par sabiedriskā transporta nodrošināšanu Ciemupes bērniem, kuri netiek uz Ogresgala skolu un bērnudārzu.  “Šobrīd tiek apzināts maršruts, esmu jau runājis ar SIA “Ogres autobuss” vadību, kas apstiprināja, ka šādu pakalpojumu var nodrošināt. Ir apzināta situācija un noskaidrots, ka uz Ogresgala skolu un bērnudārzu no Ciemupes dotos vismaz desmit bērni,” situāciju raksturo izpilddirektora vietnieks.
 
Ja Ogresgala vai Ciemupes iedzīvotājiem ir kādi neskaidri jautājumi var nepieciešama palīdzība, P.Špakovskis pieņem iedzīvotājus pirmdienās no plkst.15.00 līdz 18.00 Ogresgala tautas namā un katra mēneša pirmajā un trešajā trešdienā no plkst. 9.00 līdz 12.00 Ciemupes tautas namā. Ogres novada pašvaldībā P.Špakovskis pieņem darba laikā 2. stāvā 216. kabinetā. Pirms vizītes lūgums pieteikties pa tālruni 29115441.Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

es 
2014-04-15  17:23:21
Malacis izpilddirektora vietnieks,viss notiekās!

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības