Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Lilija Paegle
  Publicēts: 2014-04-14  11:52:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

   

Divu dienu Glēbējpaku akcija aprīlī pagājusi. Divu dienu emociju pilns pasākums, kas fiksēts ar foto palīdzību. Protams, ne katrs vēlas fotografēties, ne katram tas ir vajadzīgs, bet tiem vēlējās un tiem, kas svārstījās, teicām, ka fotografēšanās, bilžu ievietošana internetā, ir lielisks paraugs citiem- labiem darbiem. Ar bilžu palīdzību passtāstīt, ka dodot citiem, mēs paši kļūstam laimīgāki. Bildēs redzēt, kāds paraugs vecāki ir saviem bērniem. Redzēt dažāda vecuma cilvēkus, redzēt viņu sejas, kad nodod ziedojumu. Tās ir labestības pilnas.

Iepriekšējā reizē, martā nebiju ievietojusi vienas dienas bildes un izrādījās, kādu meitenīti ar to ļoti sāpinājām. Viņa bija krājusi naudiņu, lai ziedotu un tante, kas pieņēma ziedojumu, bija solījusi bildi ielikt internetā un bildes nebija. Toreiz ievietoju no divām akcijas dienām vienas dienas bildes un tādēļviņas bilde izpalika. 

Tagad izmantoju situāciju sāpinātajam bērnam un viņas mammītei atvainoties, tas bija netīšām, neuzmanības dēļ neievietots.(Šo informāciju uzzinājām nejauši, kad viena no mūsu brīvprātīgajām uzrunāja, kādu sievieti un viņa passtāstīja par iepriekšējā mēnesī piedzīvoto). 

Šis atgadījums liecina, ka bildei ir liels spēks-tās esamība var sagādāt lielu prieku, bet neesamība-lielu vilšanos. Tai meitenītei jāsaka, viņas ziedotais aizgāja kā palīdzība citai ģimenītei ar bērniem un tie bija ļoti pateicīgi par viņas atbalstu, kaut arī viņas bildi neredzēja.

No šī gadījuma arī var mācīties - pildīt solījumus, būt vērīgākiem, uzmanīgākiem citam pret citu.

Ne vien reiz vien akcijās izskan jautājums-vai patiešām ziedotais aiziet tām ģimenēm, kam tas visvairāk vajadzīgs?  Produkti tiek tām ģimenēm, kas ir par sevi atgādinājuši, nākuši uz biedrību, rakstījuši iesniegumus, zvanījuši un jautājuši, vai arī tādi, kas paši nesaņemas iet lūgt palīdzību, bet ir viņiem draugi, kaimiņi, kas redz reālo situāciju un atved konkrētos cilvēkus palīdzības saņemšanai. 

Mēs- brīvprātīgie un Jūs-ziedotāji, mēs kopīgi esam veikuši svētu darbu-devuši kādiem pārvarēt īslaicīgākas vai ilglaicīgākas grūtības. Visbiežāk, tās ir ģimenes ar bērniem, pa vidu ir arī kāds pensionārs, invalīds. Mēs esam centušies savu iespēju robežās un vēlam, lai šiem cilvēkiem , kas ar Jūsu un mūsu gādību saņem epizodisko palīdzību, lai viņiem izdodas tikt pāri grūtībām.

Šajās divās dienās mēs saņēmām ziedojumus gan pārtikas, gan naudas veidā. Ziedoti dažāda veida produkti. Produktus biedrībā ilgi neglabājam, cenšamies drīz izdalīt.

Par ziedoto naudu pirksim tos produktus, kas visvairāk pieprasīti un tie ir: cukurs un eļļa.

Sīkāku uzskaiti par saņemto un izdalīto mēs iesniedzam saviem partneriem-Latvijas Samariešu apvienībai (no viņiem nāk mūsu formas krekliņi un nozīmītes, no viņiem nāk arī saskaņojums ar Maxima veikalu tīkla vadību par akcijas norises vietām).

Pateicībā par kopīgi padarīto darbu, biedrības Otrās Mājas vadītāja Lilija Paegle

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

pateicība no Ilzes K. 
2014-04-17  10:33:58
Esmu atnākusi uz biedrību Otrās Mājas pēc pakas.No viņu datora arī ielieku pateicību ziedotājiem, jo pašai datora nav. Tas ir liels, liels atbalsts un paldies tiem, kas mūs ir atbalstījuši-paldies ziedotājiem, paldies brīvprātīgajiem no Otrām mājām Madlienā.

" atkal jau" 
2014-04-14  19:43:15
atbilde" atkal jau" Ja nav ko ziedot un negribas atbildēt, ir arī mīmika. Pakratīt vai papurināt galvu, pasmaidīt un paiet garām-vai tas ir grūti? un nebūs ne runāts, ne darīts.

Viviāna 
2014-04-14  19:22:28
vai kādu vispār ir ietekmējusi Zolitūdes traģēdija. Vai arī maksima mūsu mutes var aizbāst ar lētam labadrības kampaņām izpsiežot naudu no klientiem, kamēr neviens joprojām nav sodīts par cilvēku masu slepkavību

atkal jau 
2014-04-14  17:54:33
nu re, atkal jau augstprātība un uzbrauciens. Ja man netīk jūsu uzbāzība un pārmetumi, jo dotā brīdī tiešām nav ko ziedot , bet es varbūt negribu to paskaidrot jums, taisnoties man svešiem cilvēkiem, tātad es domāju tikai par sevi :)

dzirdēju 
2014-04-14  15:30:06
Labi, ka ir dažādi domājoši cilvēki. Zinu, ka akcijas dalībnieki saņēma arī daudz uzmundrinošu un atbalstošu vārdu. Ziedojuma kastītē pie kases neviens nesaka, lai tu ko darītu-brīva izvēle , bet cilvēciskā uzruna atbaidoša ir tikai tiem, kas domā tikai par sevi.Kāpēc daudzi citi, ja neziedoja, spēja laipni atbildēt, ka viņi to dara, bet savādāk palīdz, vai arī citreiz to izdarīs

organizētājai 
2014-04-14  14:38:13
es arī redzēju ka pārmet, burtiski brauc virsū ja kāds negrib ziedot. Un tikpat kā neiespējami ieiet veikalā lai tev nemēģina iespiest rokās tukšo paku. Ļoti uzbāzīgs un nekaunīgs pasākums. Labāk ziedot caur Ziedot.lv, bet Maximai glābējpakas dienās mest līkumu

rūgtumam 
2014-04-14  13:37:09
Katram brīvprātīgajam ir piespraude ar viņa vārdu. Iesaku, turpmāk par tiem brīvprātīgajiem, ksa it kā uzbāzīgi, pārmetoši aicina ziedot, informēt pasākuma vadītāju, kas arī tur vienmēr ir klāt, jo atbildīga ir viņa par katru brīvprātīgo.

Lilija Paegle 
2014-04-14  13:29:52
Paldies www.ogresfakti, ka dod iespēju cilvēkiem iepazīties ar bildēm no akcijas, par to, ka iespēja diskutēt par un pret. Paldies tiem, kas ziedoja, atbalstīja, kā arī tiem, kas atbalsta citādā veidā tos, kam iet grūti.

organizētāja 
2014-04-14  13:26:54
Lai nu ko, bet, nevienam netika pārmests, ka neziedo.Visi tika mīļi aicināti, bet izvēle ziedot jāizdara katram pašam un par bildēm-publicētsa tikai to cilvēku bildes, kas piekrita, ka viņus fotografē un , ka viņu bildes ievieto internetā.

drīskt 
2014-04-14  13:01:57
Tiešām jāpublicē visas bildes - arī tās, kurās cilvēkus pat nevar atpazīt???

rūgtums 
2014-04-14  12:20:33
ļoti nepatīkama pieredze. arī man uzmācās ar to paku, bet kad neņēmu nācās klausīties pārmetumus par to kad es negribu ziedot. tā taču izspiešana, Kā veikals to pieļauj

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības