Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2014-03-17  14:37:00 /

Ziņot redakcijai

Sestdien, 15.martā, Ogrē vietējie HK Ogre handbolisti aizvadīja Latvijas handbola virslīgas regulārās sezonas pēdējo spēli, tiekoties ar ASK/LU komandu, un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 31:20(15:7).

Jau no pašas spēles sākuma ogrēnieši izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0. Pretinieki spēles 6.minūtē vēl spēja izlīdzināt rezultātu pēc Kaspara Nagļa gūtajiem vārtiem - 3:3, kas arī bija pēdējā reize šajā mačā, kad rezultāts bija neizšķirts. Puslaika turpinājumā HK Ogre izvirzījās vadībā un pirmo puslaiku noslēdza jau pārliecinošā vadībā 15:7.

Otrajā puslaikā spēles gaitā nekas būtiski nemainījās un visu puslaiku Ogres handbolisti turējās drošā vadībā, noslēdzot spēli ar pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 31:20. Ogres komandā rezultatīvākais ar 8 vārtiem bija Arnolds Straume, bet 7 vārtus pievienoja Arvis Laganovskis. Pretiniekiem 7 vārti Kaspara Nagļa kontā.

Pateicoties šai izcīnītajai uzvarai, HK Ogre handbolisti ir pakāpušies uz trešo vietu pēc regularā turnīra beigām. Simtsprocentīgi nodrošinājuši trešā vieta vēl nav, jo Dobeles Tenax spēle pret Jūrmalas Sports tika pārtraukta tehnisku iemeslu dēļ spēles 50.minūtē pie rezultāta 21:17 Dobeles komandas labā. Lai saglabātu 3.vietu pēc regulārās sezonas Ogres komandai ir nepieciešama Tenax komandas uzvara šajā spēlē. Lēmums par šīs spēles galarezultātu tiks pieņemts pirmdien, 17.martā. Visdrīzāk ir iespējami 2 varianti - tiks aizvadītas spēles atlikušās 10 minūtes vai arī spēles rezultāts 21:17 tiks apstiprināts kā gala rezultāts.

Gadījumā, ja Jūrmalas komandai neizdosies izcīnīt vismaz neizšķirtu šajā spēlē, tad HK Ogre pretinieki izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā būs HK Vaiņode handbolisti, bet ja tomēr jūrmalnieki pratīs izcīnīt punktus šajā spēlē, tad pirmajā kārtā HK Ogre tiksies ar pēdējo divu gadu Latvijas čempioniem Latgols komandu.