Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Jevgenijs Ivanovs
  Publicēts: 2009-04-16  16:06:00 / Sports
 
 Ziņot redakcijai  

Mērojoties spēkiem dažādās karatē cīņas mākslas disciplīnās, aizvadīts „OGRES KAUSS 2009”. Izcīnīti šādi rezultāti:

KATEGORIJAS, ZĒNI

8 – 9. g.; – 30 kg

1. Daņila Gruzdņevs   GODZJU-RJU (Rīga)
2. Dans Kravčenko  Fudzi SK (Rīga)
3. Romans Torfimovičs Baltijas Karatē Klubs

8 – 9. g.; + 30 kg

1. Dans Kravčenko  Fudzi SK (Rīga)
2. Mairis Vigulis   Ogres “KARATĒ SEN-E”
3. Mārtiņš Gailis   Ogres “KARATĒ SEN-E”

10 – 11. g.; – 34 kg

1. Daniil Meteljov  EDU-DO (Estonia, Tallinn)
2. Danila Rudenko  Baltijas Karatē Klubs (Tukums, Rīga)
3. Antons Remezs  Baltijas Karatē Klubs (Tukums, Rīga)

10 – 11. g.; – 40 kg

1. Martiņš Dambis  Baltijas Karatē Klubs (Tukums, Rīga)
2. Sergejs Kostjaks   Ogres “KARATĒ SEN-E”
3. Mairis Vigulis   Ogres “KARATĒ SEN-E”

10 – 11. g.; + 40 kg

1. Daniil Marševskis  Baltijas Karatē Klubs (Tukums, Rīga)
2. Reinis Jankovskis   Ogres “KARATĒ SEN-E”
3. Mārtiņš Gailis   Ogres “KARATĒ SEN-E”

12 – 13. g.; – 44 kg

1. Arturs Keiselis  Baltijas Karatē Klubs (Tukums, Rīga)
2. Radijs Kostilevs  Olimpiks (Rīga)
3. Vents Štronbergs  SAMURAJI (Madona)

12 – 13. g.; – 50 kg

1. Arturs Keiselis  Baltijas Karatē Klubs (Tukums, Rīga)
2. Pavels Cigemans  Fudzi SK (Rīga)
3. Dāvis Lejnieks  SAMURAJI (Madona)

12 – 13. g.; + 50 kg

1. Toms Logins   Baltijas Karatē Klubs (Tukums, Rīga)
2. Pavels Cigemans  Fudzi SK (Rīga)
3. Linards Žukovskis   Ogres “KARATĒ SEN-E”

14 – 15. g.; – 57 kg

1. Ocherednuk Sergej  TAN (Rīga)
2. Shvecov Nikita  TAN (Rīga)
3. Armands Rožkalns  Baltijas Karatē Klubs (Tukums, Rīga)

14 – 15. g.; – 63 kg

1. Linards Žukovskis   Ogres “KARATĒ SEN-E”
2. Ēriks Leja    Ogres “KARATĒ SEN-E”
3. Jānis Kļava   Rīgas Karatē Klubs

14 – 15. g.; + 63 kg

1. Nemchenko Jurij  TAN (Rīga)
2. Davis Spriņģis  Baltijas Karatē Klubs (Tukums, Rīga)
3. JĀNIS KRUSTIŅŠ  „TĪĢERI” (Valmiera)

+ 16. g.; open

1. Jānis Mūrmanis  SAMURAJI (Madona)
2. Arturs Liepa  Olimpiks (Rīga)
3. Pukitis Artis   TAN (Rīga)

KATEGORIJAS, MEITENES

14 – 15. g.; 47 – 54 kg

1. KITIJA JUROVA  „TĪĢERI” (Valmiera)
2. Vita Kalnkambere  Neguss (Jūrmala)
3. Avotiņa Lāsma  Fudzi SK (Rīga)

+ 16. g.; open

1. Sanita Mūrmane  SAMURAJI (Madona)
2. MAIRA KRUSTIŅA „TĪĢERI” (Valmiera)
3. SIGNIJA KOPEIKA „TĪĢERI” (Valmiera)

 

Balvas un apbalvojumi.

„Baltijas karatē klubs” –
- Komanda, kura saņem visvairāk medaļas, bija apbalvota ar Čempionāta Kausu.

Arturs Keiselis („Baltijas karatē klubs”) –
- Čempionāta vislabākais sportists. Balva par cīņas garu.

         

       

     

       

     




Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        





© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības