Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Antra Boitmane, “Ikšķiles Vēstu” redaktore
  Publicēts: 2013-09-03  14:11:00 / Izglītība
 
 Ziņot redakcijai  

   

Ikšķile iemirdzējusies jaunās krāsās un ieskanējusies jaunās skaņās... Ar šiem vārdiem 1. septembrī klātesot jaunajiem skolniekiem, viņu vecākiem, pedagogiem un pašvaldības pārstāvjiem, tika ieskandināta Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas vēsturē pirmā – Zinību diena. Bērnu čalas un satraukuma pilnas gaidas vecāku sejās, kāda maza asara pedagogu acīs, kopīgi izdziedot Latvijas valsts himnu, – šādi varētu raksturot pirmo oficiālo šīs skolas dienu.

Pasākuma laikā apsveikuma vārdus teica Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, Mūzikas un mākslas skolai dāvinot Ls 500 lielu finansiālu atbalstu no Ikšķiles novada pašvaldības. Pasākuma viesus ar īpašu koncertu iepriecināja skolas pedagogu komanda, un, ar patiesu gandarījumu Ikšķiles novada domes priekšsēdētājam Indulim Trapiņam un Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktorei Valdai Jermanovai pārgriežot sarkano lenti un iezvanot pirmo zvanu, – skola ir atklāta!

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktorei Valdai Jermanovai šī svētku diena ir jo īpaša: “Atceroties mūsu skolas 1. septembri, aizvien pārņem neaprakstāmas sajūtas – reizē prieks un gribas gavilēt skaņi jo skaņi, un nobirst kāda prieka asara.... Mīļš pārdzīvojums – kāds puisītis, tērpies baltā kreklā un melnās biksēs, pasniedz man apelsīnkrāsas rozi un apskauj cieši, jo cieši... Tikai šādu mirkļu dēļ vien ir vērts dzīvot un strādāt ar bērniem, šīs neviltotās un patiesās mīlestības vārdā...

Esmu lepna un gandarīta, ka varu palīdzēt īstenot brīnišķīgu, skaistu un ļoti viedu Ikšķiles novada iedzīvotāju sapni, reizē pasaulē “laižot” savu ceturto bērnu. Tam ir jāaug, jāpilnveidojas radoši, profesionāli. Jānodod nākamajām paaudzēm.”

Izglītojamo skaits Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā 2013. gada 1. septembrī: profesionālās ievirzes programmās – 104 izglītojamie, interešu izglītības programmās – 110.

Skolas komanda:

Direktora vietnieki izglītības jomā – Natālija Čurilina (mūzikas nodaļa), Kristīne Krastiņa-Indāne (mākslas nodaļa)

Mākslas pedagogi – Lauma Palmbaha, Kristīne Krastiņa-Indāne, Kristīne Zobena-Zālīte;

Klavierspēles pedagogi – Alīna Lielmeža, Rimma Pudāne, Maira Līduma;

Vokālā klase – Zane Tāluma;

Flautas spēle – Arta Asare;

Trompetes spēle – Gunārs Freidenfelds;

Saksofona spēle – Emīls Avotiņš;

Klarnetes un saksofona spēle – Linda Ivanova;

Vijoles spēle – Karlīna Īvāne;

Čella spēle – Irēna Šponberga;

Mūzikas teorija – Iveta Sproģe;

Akordeona spēle – Natālija Čurilina

Saimnieciskais personāls:
Ausma Pamata, Singa Vanaga

Vislielākie pateicības vārdi atbalstītājiem:

Mecenātiem – Jurim Kļaviņam, Jānim Rudzītim, Valdai Kuršai, Valdai Sproģei, Marikai Lipovskai, Lūcijai Medveckai, Evijai Vizbulei, Renātei Začai, Ingai Šulcai, skolas pedagogiem, kuri ziedojuši grāmatas, ierakstus, inventāru.

Paldies par sadarbību: “Ikšķiles mājas” darbiniekiem, Ikšķiles Tautas namam un Tīnūžu Tautas namam, PII “Urdaviņa”, Ikšķiles vidusskolai un Tīnūžu pamatskolai.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības