Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Ogres novada domes preses dienests
  Publicēts: 2013-08-30  10:57:00 / Pašvaldība
 
 Ziņot redakcijai  

   

Augusta beigās uz novada pirmsskolas un vispārējās izglītības iestādēm dodas Ogres novada pašvaldības, Izglītības un sporta pārvaldes vadība un speciālisti, lai iepazītos ar iestādēs paveikto vasarā un izvērtētu to gatavību jaunajam mācību gadam.

Ogres sākumskola
Ogres sākumskolas telpas kļuvušas par šauru visiem skolas audzēkņiem, tādēļ, sadarbojoties ar Ogres Valsts ģimnāziju, šajā skolas korpusā vasarā no jauna izveidots un iekārtots jauns mājturības un vizuālās mākslas kabinets, kā arī skolas 3. stāvā ierīkots jauns kabinets, kurā angļu valodu apgūs 3. līdz 6. klašu skolēni. Kabinets iekārtots arī logopēdei.

Skolā iegādāti četri jauni projektori un mūzikas apskaņošanas iekārta. Skolēnu drošībai pie ģērbtuvēm un visos skolas gaiteņos uzstādītas novērošanas kameras. Trīs klasēs iegādāti jauni soli un trīs klasēs – jaunas kabineta mēbeles.

Ogres sākumskolas direktore Māra Banka informē, ka skolā jaunajā mācību gadā darbu uzsāks divi jauni pedagogi - angļu valodu pasniegs Ina Fazilova, par sociālo pedagogu strādās Artūrs Pērle.

Šogad skolā īstenoto izglītības programmu klāstā nav izmaiņu – skolēniem tiek piedāvāta vispārējā pamatizglītības pirmā posma (1. - 6. klase) programma, pedagoģiskās korekcijas programma un speciālā pamatizglītības programma izglītojamajiem ar mācīšanās traucējumiem.

Ogres sākumskolu šajā mācību gadā apmeklēs 570 skolēni, 1. klasē uzņemti 124 bērni, atvērtas piecas pirmās klases, kuras audzinās Ilze Ušpele, Larisa Bite, Elita Geca, Daila Živuļina, Nadežda Pavlova.

Jaunogres vidusskola
Jaunogres vidusskolas direktore Ludmila Sokolova lepojas ar skolas sporta zāli, kurā veikti pamatīgi remontdarbi – kosmētiskais remonts, rekonstruēta stikla siena, ieklāta jauna parketa grīda, izbūvētas jaunas tribīnes, uzstādītas sporta nodarbībām nepieciešamās iekārtas, projekta ietvaros jaunajā mācību gadā skolā vēl tiks saņemts sporta aprīkojums. Vēl notiek remontdarbi sporta skolotāju kabinetā, dušu un tualešu telpās.

Jauns bruģis ieklāts skolas otrās ieejas pagalmā.
 
Tā kā Jaunogres vidusskolas sākumskolas ēkā tiek veikti darbi, lai tur ierīkotu PII „Saulīte” bērnu grupas, uz skolas ēku pārceltas divas trešās klases, kurām arī ierīkoti kabineti. Kosmētiskais remonts veikts divās krievu valodas klasēs un matemātikas klasē. Vairākām klasēm iegādātas jaunas mēbeles, sešās klasēs nomainītas galdu virsmas. Gandrīz visi skolas mācību kabineti ir aprīkoti ar modernajām tehnoloģijām – datoru un projektoru, vairākos kabinetos uzstādītas interaktīvās tāfeles.

Skolā būs arī jauni pedagogi. Latviešu valodu mācīs Laura Lārmane, sākumskolas pagarinātajā dienas grupā strādās Larisa Razova un sniegs arī atbalstu bērniem ar mācīšanās traucējumiem, savukārt pamatskolas pagarinātajā dienas grupā un ar bērniem ar mācīšanās traucējumiem strādās Natālija Stepanova. Darbu uzsāks logopēde Rita Silicka.

Šogad skolā būs par 64 skolēniem vairāk kā pagājušajā mācību gadā – 562, 1. klasē uzņemts 81 pirmklasnieks. Vidusskolas posmā mācīsies 65 jaunieši. L.Sokolova piebilst, ka pēdējos gados no ārzemēm atgriežas līdz pat 12 ģimenēm gadā un vēlas, lai viņu bērni turpina mācības Jaunogres vidusskolā.

   

   

   

   

   

   

 
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības