Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2013-07-09  21:49:00 / Izglītība
 
 Ziņot redakcijai  

   

Suntažu vidusskolas direktores vietnieks Armands Andževs informē, ka skolā notiek pils korpusa koplietošanas telpu remontdarbi, iepirkumu konkursā uzvarējusi SIA “Iesi”.

 

Darbus plānots pabeigt līdz augusta beigām. Direktores vietnieks skaidro, ka gaiteņos uz griesti tiks apdarināti ar reģipsis un īpašiem dekoriem, arī sienas pēc to apdares rotās īpaši dekoratīvi elementi, uz grīdām ieklāts linolejs.

Skolas direktore Astrīda Ārmane piebilst, ka Suntažu vidusskolas pils korpuss ir Valsts aizsargājamais kultūras piemineklis, tāpēc visi darbi, kas tajā plānoti, ir jāsaskaņo ar Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekciju un to veikšanai drīkst izmantot tikai noteiktus materiālus. “Pils gaiteņi remontu nav pieredzējuši ļoti sen. Prieks, ka bērniem būs gaišāka un estētiskāka vide. Pils korpusā mācās pirmsskolas un sākumskoliņas bērni, šeit bērni nodarbojas ar mūziku un mākslu,” skaidro A. Ārmane.

Suntažu vidusskolā šovasar plānots ierīkot jaunu kabinetu ārpusklases nodarbībām. Datorklasē tiks veikts kosmētiskais remonts, uzstādītas jaunas mēbeles un izglītības iestāžu informatizācijas projekta ietvaros saņemtā datortehnika.

Suntažu vidusskolas pirmsskolas grupās “Suntiņi”, kas atrodas Suntažu internātpamatskolā-rehabilitācijas centrā, maijā tika uzstādīti boileri, lai bērnu aprūpē ievērotu visas higiēnas prasības.

Direktore atklāj vēl kādu priecīgu notikumu. Mācību gada beigās Valsts prezidents Andris Bērziņš skolai ziedojis Ls 1500, ko plānots izlietot, lai 5. – 9. klašu kora dalībniekiem uzšūtu jaunus tērpu, ar kuriem viņi uzstāsies XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos 2015. gadā. A. Bērziņš Suntažu skolu apmeklēja 2012. gada 7. decembrī.

Skolā konkursa kārtībā šobrīd uzņemti 12 audzēkņi 10. klasē, mācībām 1. klasē pieteikti 17 bērni. Direktore ir lepna, ka skolas trīs skolotāji (bioloģijas, informātikas, fizikas) pagājušajā mācību gadā ir papildinājuši savas zināšanas un ieguvuši augstāku kvalifikāciju.

Suntažu internātpamatskola-rehabilitācijas centrs
Direktore Vineta Āboliņa informē, ka skolas mācību korpusā šobrīd notiek logu nomaiņa, mācību telpās tiek krāsotas sienas. Direktore cer, ka vasarā izdosies sakārtot skolas pagalmu (pagalma seguma nomaiņa – bruģēšana), kas elektroinstalācijas trases izbūves laikā ir pamatīgi sabojāts.

Direktore priecājas par iniciatoru grupu, kas brīvajā laikā ir apņēmības pilna bērniem skolā iekārtot atpūtas telpu, kurā bērni varēs pavadīt brīvo laiku, aizvadīt klases vakarus un citus pasākumus. “Bērniem ir apnicīgi visu laiku uzturēties vienā un tajā pašā telpā, tāpēc atpūtas telpa būs ļoti noderīga. Jaunajā telpā plānots izvietot Holandes sadarbības partneru sūtītos retro krēslus un citas mēbeles,” norāda V. Āboliņa. Jau pavasarī skolā tika ierīkota spēļu telpa, kur skolēni var spēlēt galda un citas spēles. Šī mācību gada beigās skolā ierīkots arī kabinets psiholoģei.

Prieks par īpašo ziedu upi, kas aizvadītajā mācību gadā ierīkota pie skolas: “Pavasarī visi skolēni puķu kastēs savās klasēs dēstīja puķu sēklas, lai mācību gada beigās sadīgušos stādiņus lielākie skolēni izstādītu puķu dobēs pie skolas.” 9. klases absolventi pat izveidojuši jaunu dobi, kas papildina ziedu upi. Tagad skolu rotā jau paaugušās samtenes, atraitnītes un lobēlijas.

Šogad skolā iegādāta jauna interaktīvā tāfele, līdz ar to skolā kopumā ir trīs šādas tāfeles. A. Āboliņa piebilst, ka sākumskolas klasēm būtu nepieciešams iegādāties projektoru un skolas ēdnīcā veikt ventilācijas sistēmas sakārtošanu.

Direktore prognozē, ka šajā mācību gadā Suntažu internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā 1. klasē tiks uzņemti trīs līdz četri bērni, savukārt 9. klasē mācīsies astoņi.

Madlienas vidusskola
Direktores vietnieks Valdis Kušnirs informē, ka pašlaik skolā virtuves blokā tiek izbūvēta ventilācija, notiek direktores un sekretāres kabineta renovācija. Vasarā plānots veikt jaunās skolas fasādes daļas ieejas mezgla kāpņu pārbūvi un jumta izbūves darbus. Gatavojoties jaunajam mācību gadam, kabinetos jāsakārto elektroinstalācija un jāveic gaismas ķermeņu nomaiņa. Jūlijā Madlienas vidusskolā darbosies velonometne no Salaspils, bērni dzīvos skolas internāta telpās.

Madlienas vidusskolā šogad plānots liels pirmklasnieku skaits – ap 25, savukārt 10. klasē šobrīd uzņemti 14 jaunieši, 12. klasē mācīsies 10.

Madlienas vidusskolas Krapes filiāle
Krapes pagasta pārvaldes vadītāja Inese Sandore informē, ka šovasar Krapes skolas virtuves blokā plānota ventilācijas sistēmas renovācija un skolas 3. stāva siltināšana, darbus plānots pabeigt līdz 20. augustam. Augustā skolas sporta zālē tiks uzņemta Ogres basketbola skolas audzēkņu nometne.

1.klasē skolā šobrīd pieteikti 7 bērni.

Taurupes vidusskola
Direktores vietnieks Ilmārs Bule informē, ka lielākie darbi Taurupes vidusskolā veikti pavasara pusē, gatavojoties skolas 75. jubilejai un salidojumam 8. jūnijā. Pirms svētkiem skolā notikuši nopietni remontdarbi skolotāju istabā un multimediju kabinetā, kosmētiskais remonts veikts sporta zālē, tajā uzstādīti jauni apgaismes ķermeņi. Vasarā skolas ēdnīcā plānots veikt nelielus kosmētiskos darbus, vairākās klasēs tiks uzstādīta siltumregulēšana, sporta zālē apgaismes ķermeņus aprīkos ar aizsargiem.

Taurupes vidusskolas Mazozolu filiālē un Meņģeles filiālē šovasar plānoti nelieli kosmētiskie remontdarbi klašu telpās.

Ķeipenes pamatskola
Skolas direktors Māris Siliņš informē, ka pašlaik kosmētiskie remontdarbi notiek vienā gaitenī un foajē, kā arī ēdamzālē. Sporta zālē un atsevišķos kabinetos notiek novecojušo gaismas ķermeņu nomaiņa. Skolā plānots uzņemt 9 pirmklasniekus.

Lauberes pamatskola un bērnunams
Pagasta pārvaldes vadītājs Andris Misters skaidro, ka Lauberes pamatskolā vasarā tiks veikti kosmētiskie remontdarbi, kur nepieciešams. Savukārt Lauberes bērnunamā, ja būs pieejami līdzekļi, plānots veikt siltumtrases rekonstrukcijas darbus, lai bērnunama ēku pieslēgtu centralizētajai siltumapgādes sistēmai.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības