Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Ilze Linkuma, „Ogres novada uzņēmēju biedrības” izpildsekretāre
  Publicēts: 2013-05-03  15:03:00 / Ekonomika
 
 Ziņot redakcijai  

Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra biedrību un nodibinājumu reģistrā 2013. gada 15. aprīlī izdarīts ieraksts par „Ogres novada uzņēmēju biedrības”  nodibināšanu. Biedrības dibinātāji ir Ogres novada uzņēmēji, biedrības mērķis ir Ogres novada ekonomiskās attīstības un labklājības veicināšana.

Ogres novada uzņēmēji ir nodibinājuši „Ogres novada uzņēmēju biedrību”. Kā galveno biedrības darbības mērķi tās dibinātāji ir izvirzījuši Ogres novada ekonomisko attīstības un labklājības veicināšanu, tostarp, dialoga veidošanu ar valsts un pašvaldību iestādēm un starptautiskajām organizācijām, iesaistoties lēmumu pieņemšanā, kas sekmētu tautsaimniecības uzplaukumu novadā un valstī.

„Ogres novads ir nozīmīgs spēlētājs Latvijas tautsaimniecībā, te ir labvēlīgi dabas un biznesa attīstības apstākļi. Tas rada labas priekšnoteikumus esošā biznesa attīstībai”, uzsver biedrības valdes loceklis, SIA «TMMetal Baltic» īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Māris Kapusts. Viņš piebilst, ka „uzņēmēju savstarpējā sadarbība, veicinot informācijas, pieredzes un labās prakses piemēru apmaiņu nodrošinās vēl labākus apstākļus uzņēmējdarbībai novadā. Tāpēc mēs noteikti gribēsim cieši sadarboties ar pašvaldību, sniegsim savus priekšlikumus uzņēmējdarbības vides attīstības būtiskos jautājumos, skaidrosim savu viedokli. Vārdu sakot, aktīvi piedalīsimies Ogres novada tālākās attīstības jautājumu lemšanā”.

Biedrības valdes locekle, zemnieku kooperatīva “Mūsmāju dārzeņi” valdes priekšsēdētāja Edīte Strazdiņa uzsver: „mana pieredze ir cieši saistīta ar zemnieku kooperatīva “Mūsmāju dārzeņi” vadīšanu, kas apvieno vairākas saimniecības un kurām savu mērķu sasniegšanā ir jāspēj vienoties. Tāpat uzskatu, ka Ogres novada uzņēmēji, tikai vienojoties par kopīgo redzējumu, var sniegt savu pienesumu novada uzplaukumā. Ar to pieredzi, kas ir man darbā ar valdību un uzņēmēju biedrībām, labprāt dalīšos”.

„Tikai tad, ja mēs jau savlaicīgi izglītosim jauno paaudzi – stāstīsim un rādīsim, kas ir un kā darbojas privātais bizness, mēs nostiprināsim uzņēmēju reputāciju valstī un novadā. Tas ir svarīgi. Es saredzu, ka viens no būtiskiem biedrības darbības laukiem ir tieši izglītošana, aktīva vasaras prakses vietu nodrošināšana jauniešiem, sadarbība ar novada skolām, programmas izveidošana jauniešu izglītošanai sadarbībā ar Ogres novada domi”, uzsver valdes loceklis, dambriežu audzētavas „Danga” īpašnieks Pēteris Dimants.

Pirmajā biedrības valdes sēdē tika apstiprināts biedrības darba plāns. Tuvākie plāni saistās ar bērnu vasaras nometni, kuras ietvaros jaunieši viesosies lielākajos un interesantākajos Ogres novada uzņēmumos. Biedrība aicina katru Ogres novada uzņēmēju, kurš vēlētos iesaistīties jauniešu izglītošanā, pievienoties šim projektam. Tāpat uzņēmēji nolēma vēl maijā organizēt tikšanās ar to politisko partiju pārstāvjiem, kas apstiprinājuši savu līdzdalību Ogres novada pašvaldības vēlēšanās. 

Visi biedrības ievēlētie valdes locekļi ir uzņēmēji, kas biedrībā strādās bez atlīdzības. Ogres novada uzņēmēju biedrība aicina pievienoties biedrības darbā arī citus aktīvos sava novada un valsts ekonomiskās attīstības un labklājības celšanā ieinteresētus uzņēmējus. 
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības