Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Mobire.lv
  Publicēts: 2023-10-31  09:53:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

EURIBOR likmju pieaugums ir licis daļai Latvijas iedzīvotāju, kas vēlējās nopirkt auto kredītā vai līzingā paņemt nelielu pauzi vai vērtēt arī citas alternatīvas. Ilgtermiņa autonoma ir viena no šādām alternatīvām par kuras izdevīgumu ikviens var pārliecināties bez liekām pūlēm. 

Autonoma Mobire izīrē automašīnas uz laiku no 1 līdz 5 gadiem. Piedāvājumā ir gan jauni, gan mazlietoti dažādu marku un modeļu auto. Uzņēmuma mājaslapā varat apskatīt daudzus modeļus un aizpildīt pieteikumu, taču tie nebūt nav visi pieejamie. Ja neatrodat meklēto, sazinieties ar SIA “Mobire Latvija” konsultantiem, rakstot uz auto@mobire.lv vai pa tālruni 29407722. 

Kādēļ izvēlēties auto nomāt, nevis pirkt? 

Mobire piedāvā pilna servisa autonomas pakalpojumus. Tas nozīmē, ka tiklīdz noslēgsiet līgumu un saņemsiet lietošanā savu jauno auto, turpmāk maksāsiet tikai ikmēneša rēķinu un par degvielu. 

Visas pārējās rūpes – par auto tehnisko stāvokli, remontiem, apdrošināšanu (OCTA, KASKO), riepu maiņu, nodokļiem, tehniskajām apskatēm u.t.t. uzņemsies Mobire speciālisti. 

Ikmēneša maksājums par auto īri ir salīdzināms ar auto līzingu. Samērā bieži nomas auto izmaksas ir ļoti līdzīgas vai zemākas nekā līzingam (detalizēts salīdzinājums šeit), taču ir kāda būtiska atšķirība. 

Auto līzings praktiski vienmēr mūsdienās paredz nepieciešamību pēc pirmās iemaksas. Izvēloties auto īrēt ilgtermiņā, to daudzos gadījumos var noformēt arī bez klienta līdzfinansējuma. Individuāli sadarbības nosacījumi katrā konkrētā gadījumā var atšķirties. 

Kas notiek, ja nomas auto salūzt? 

Automašīnas tāpat kā jebkura tehnika var sabojāties. Tas nozīmē, ka jebkuram auto agri vai vēlu vār nākties atrasties autoservisā. Parastos apstākļos automašīnas īpašniekam tas nozīmētu jaunus tēriņus un stresu, kur atrast rezerves auto. 

Pilna servisa ilgtermiņa autonoma šādās reizēs nāk palīgā bez papildus maksas un 24 stundu laikā nodrošina rezerves auto. Savu iepriekš lietoto transportlīdzekli saņemsiet atpakaļ pēc tā savešanas kārtībā. 

Vēl vairāk, ja vēlaties varat savu iznomāto auto līguma darbības laikā arī samainīt pret citu transportlīdzekli. Cik bieži un kādos apstākļos var notikt auto maiņa precīzāk atrunā līgumā, bet pats svarīgākais ir zināt, ka šāda iespēja pastāv. 

Vai nomas auto var atpirkt? 

Katram latvietim gribas savu zemes kaktiņu un arī savu autiņu. Auto īres uzņēmumi to zina. Mobire piedāvā saviem klientiem līgumā paredzēt iespēju automašīnas nomas perioda beigās atpirkt to par atlikušo vērtību. 

Auto atpirkšana nav obligāts pasākums. 

Daudzi klienti izvēlās autonomas perioda beigās izīrēt citu automašīnu, kas ir jaunāka, ar labākiem tehniskajiem parametriem vai gluži vienkārši atbilst konkrētā brīža vajadzībām. 

Autonomas cenas

Pieejamo auto modeļu klāsts regulāri tiek atjaunināts, taču tieši šobrīd ilgtermiņa auto īres cenas sākas no 349 EUR/mēn par Toyota Yaris Cross SUV un 369 EUR/mēn par Hyandai I20 1.0 T-GDI. 

Visdārgāk būtu jāmaksā par elektroauto Tesla nomu. Šīs markas transportlīdzekļi ir pieprasīti visā pasaulē, taču to cena ir salīdzinoši augsta. 

Lētākais Teslas modelis - Model 3 izmaksās jums no 919 EUR/mēn, Tesla Model Y no 999 EUR/mēn, Tesla Model S no 1799 EUR/mēn, bet Tesla Model X no 2269 EUR/mēn. Salīdzinoši krietni lētāki elektro auto modeļi ir Dacia Spring Comfort Plus Elec (no 389 EUR/mēn) un Nissan LEAF (no 569 EUR/mēn).

Ja vēlaties aplūkot pieejamos auto modeļus vai uzzināt detalizētāk sadarbības nosacījumus, ienāciet Mobire.lv.

 


Šim rakstam komentēšana atspējota.

Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības