Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv/kegumanovads.lv
  Publicēts: 2021-03-22  17:44:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības, 19.martā Ķeguma novada pašvaldība sveica konkursa “Veidosim skaistu un sakoptu savu novadu” laureātus, Ķeguma novada sporta laureāta apbalvojumu saņēmējus, kā arī Ķeguma novada pašvaldības atzinības rakstu un goda titula “Ķeguma novada lepnums 2020” ieguvējus.

Ķeguma novada pašvaldības dome 2020.gada 30.jūnijā pieņēma lēmumu, izsludināt konkursu „Veidosim skaistu un sakoptu savu novadu”. Konkursā varēja pieteikties no 15.jūlija līdz 7. augustam. Kopumā tika pieteikti 9 objekti. Šī gada tēma bija “Krāsas manā sētā”.

Kategorijā “Tūrisma mītne” 

1. vietu ieguva viesu nams “Jaunsvelmes” saimniece Vivita Atare. Klusā un pasakainā vietā Rembates pagastā atrodas viesu nams. Šīs vietas pērle ir senie akmeņi, kas nes savu vēsturi, kā arī piemājas dīķis, kurā zied pasakaini skaistas ūdensrozes. Viesu nama šarmu rada tā saimnieki, kuri pieliek roku pie katras puķu dobītes un savus apmeklētājus sagaida ar smaidu un atvērtu sirdi.

2. vietu ieguva viesu nams “Saules”. Īpašnieces – Ieva Leimane un Solvita Pētersone. Vieta, kur Ķeguma novadā gūt iedvesmu. Saules zīmē izveidots lavandu lauks. Viesu nama teritorijā atrodas arī bērnu laukums. Paši saimnieki ir idejām bagāti kā savus sapņus un idejas realizēt turpmāk. Viesu nama teritorija ir ļoti plaša, tāpēc var tikai apbrīnot saimnieču čaklās rokas apčubinot katru zemes pleķīti. Viss dārzs veidots kā individuāli atpūtas stūrīši, kuros katrs svar gūt iedvesmu, smelties sauli un būt harmonijā.

2.2.  Kategorijā “Lauku sēta” godalgotās vietas ieguva: 

1. vieta – mājas “Gudiņi”, Tomes pagasts, saimnieces Skaidrīte Jonikāne un Sandra Cakule. Pērle Daugavas krastā ar draudzības tiltiņu starp kaimiņiem. Saimniecībai ir skaisti, pārdomāti apstādījumi, neizpaliek arī atpūtas stūrītis, sporta laukums un šūpoles. Šī saimniecība 2017. gadā ieguva 3. vietu, bet 2020.gadā ir laureāts savā kategorijā. Šis dārzs spilgti paliek atmiņā ar tikai tam raksturīgo zaļo nokrāsu – te koki sūnu apklāti, te vītols, kas cildeni vējā šūpo savus zaru, radīdams personīgo miera ostu, un pāri visam zaļajam villaines deķim, puķu dobēs krāšņi mirdz visi varavīksnes krāsas ziedi. 

2. vieta  - mājas “Grantslejas” Tomes pagasts. Šeit saimnieko jauns, enerģisks saimnieks Artūrs Kovaļevskis un Inta Voskāne. Saimnieki kam patīk attīstīties. Ir prieks noraudzīties bagāto ideju  realizācijas. Tik skaists īpašums atrodas turpat pie ceļa, un to ikdienas var ieraudzīt ikviens garāmbraucējs. Šajā sētā ienākot pārņem neparasta iedvesma. Saimnieki savu dārzu pārvērtuši gluži par pasaku valstību – katrā stūrī atmirdz ziedu košās krāsas, taciņas veidotas no smalkiem akmentiņiem, pašā dārza vidū novietots Latvijas karogs, kas cildeni plīvo vējā. Savukārt aiz pagalma redzamās puses – saimnieku miera osta – atpūtas stūrītis tropiskās noskaņās.

3. vieta  - mājas “Vecsudrabi” Rembates pagasts, saimnieki – Kaija Bildere un meita Dace Helmane, ir pavisam nesen uzsākuši šīs saimniecības atjaunošanu. Sakopts īpašums, tiek atjaunota māja. Mājas saimniekiem visa pamatā ir ideja atjaunot visu seno. Viss, kas ir saimniecībās, viss tiek atjaunots un nekas netiek atstāts novārtā. Pati jaunā saimniece lepojās ar skaisto rožu dobi.  Ienākot sētā pārņem senas sajūtas – prieks un lepnums, gluži kā ienākot vecmāmiņas lauku mājā. Sirds siltums, smaids un mājīgums ir  īpašības, kas vislabāk raksturo šo sētu.

Kategorijā “Lauku saimniecība” 1. vieta tika piešķirta mājai “Kalna druvas” Birzgales pagastā, saimnieki Dace un Vladimirs Soboļevi. Mājas saimnieki nodarbojās ar dažādu dārzeņu audzēšanu, kā arī no iegūtās ražās tiek meistaroti ļoti garšīgi pagraba krājumi, kurus, protams, var arī iegādāties, tāpat kā pašu audzētos ķiplokus un sīpolus. Lauku saimniecībā harmonijā ar apkārtējo vidi dzīvo dažādi dzīvnieki, tur mājvietu rod arī skaistas puķu dobes un antikvariāti, kas papildina kopējo noskaņu. Šīs vietas pērle ir Manteļskurstens.

2.4.  Kategorijā “Darba vieta” godalgotās vietas ieguva:

1. vieta – uzņēmums SIA “Silver Standart Houses”, īpašnieki Egita un Mareks Bašeni. Patiess prieks par šādu uzņēmumu Ķeguma novadā. Sakopta teritorija, izvietoti dažādi, pašu ražoti objekti - puķu kastes, malkas nojumes, suņu voljēri. Atbraucot uz šo uzņēmumu, cilvēkam uzreiz top skaidrs, kas tiek ražots un ko uzņēmums piedāvā. Arī darbinieki ir atsaucīgi un gatavi prezentēt visu ar ko uzņēmums nodarbojās. 

2. vieta – Birzgales pagasta pārvalde. Iestāde var lepoties ar saviem apstādījumiem un dārznieci Diānu Arāju. Birzgalieši novērtē dārznieces veikumu. Lai gan tika pieteikta tikai viena vieta – ģerbonis pie Birzgales pagasta pārvaldes, komisija apskatīja arī Rūķu parka skaistos un pārdomātos apstādījumus. Birzgales pagasta sirdī – paša pagasta ģerbonis – rotāts skaistākajiem ziediem! Braucot garām šim skaistajam apstādījumu veidojumam, pārņem lepnums un gods!

3. vieta - Rembates Tautas nams. Lielās talkas dienā pašas Rembates Tautas nama dāmas izveidoja un sastādīja apstādījumus ap Rembates Tautas namu, kas rembatiešus un viesus priecēja visas vasaras garumā. Darba vieta, kas veidotu pašu rokām! No smalkākā ziediņa līdz cēli nokarenajām vīnstīgām, kas teju ietin pašā Rembates pagasta centrā, aicinot apskatīt  un aplūkot rembatiešu čaklos veikumus vēl un vēl.

Ik gadu Ķeguma Tautas namā pulcējās labākie novada sportisti pasākumā “Ķeguma novada sporta laureāts”. Ķeguma novada sporta laureāts ir pasākums, kurā godinām labākos novada sportistus, pasakāmies par viņu sasniegumiem, ieguldījumu un Ķeguma novada atpazīstamības veidošanu. 19.martā, drošības apsvērumu dēļ, tika sveiki komandu pārstāvji un titulu saņēmēji. 2020.gada “Ķeguma novada sporta laureāti”:

Pauerliftings (svaru stieņa spiešana guļus):

Ilze Katrīne Gailīte – 2.vieta junioru grupā Latvijas čempionātā Jelgavā (bez ekipējuma); 

Annija Roga – 1. vieta junioru grupā Jelgavā;

Mariana Maļinovska – 2. vieta Latvijas čempionātā uz reižu skaitu Pļaviņās;

Baiba Krauze – 1. vieta Pļaviņās un Jelgavā, 2. vieta Latvijas sporta veterānu savienības spēlēs Valmierā, 3.vieta Latvijas čempionātā spiešanā guļus ar ekipējumu Gulbenē, 1.vieta svaru bumbu celšanā Rīgā;

Vija Dzērve – 3.vieta Jelgavā, 1.vieta Valmierā;

Sergejs Cviguns – 2.vieta Jelgavā;

Jānis Putniņš – 3.vieta Jelgavā, 2.vieta Pļaviņās un Madonā;

Dzintars Roga – 2.vieta Jelgavā;

Ilmārs Laksa – 2.vieta Jelgavā, Gulbenē, Valmierā, 3.vieta Pļaviņās;

Pēteris Līcis – 1.vieta Gulbenē un Valmierā;

Uldis Veliks – 1.vieta Jelgavā, Pļaviņās, Valmierā, 2.vieta svaru bumbu celšanā Rīgā;

Mārtiņš Broks – 3.vieta Valmierā;

Jānis Pūga – 3.vieta Valmierā;

Voldemārs Madalāns – 3.vieta Jelgavā, Valmierā, 2. vieta Gulbenē;

Jānis Babris-  1.vieta Gulbenē, 2.vieta Jelgavā un Pļaviņās;

Valdis Brinks – 1.vieta Jelgavā, 2.vieta Gulbenē un Valmierā;

Zigfrīds Hermanis – 1. vieta Jelgavā, Gulbenē, Valmierā;

Jānis Dzērve – 1.vieta Jelgavā, Gulbenē, Valmierā, 2.vieta Pļaviņās;

Jānis Belsons – 1.vieta Gulbenē, Valmierā, 2.vieta Jelgavā, 3.vieta svaru bumbu celšanā;

Staņislavs Gailums – 2.vieta Jelgavā;

Alberts Trops – 1.vieta Jelgavā;

Andrejs Krastiņš – 2.vieta Jelgavā, 3.vieta svaru bumbu celšanā Rīgā.

LSVS 57. Sporta spēlēs:

Mirdza Aizsilniece – 2. vieta lodes grūšanā vieglatlētikā telpās Rīgā, 2.vieta diska un šķēpa mešanā, lodes grūšanā vieglatlētikā Rojā, 1.vieta galda tenisā Iecavā, 2.vieta svaru bumbu celšanā Rīgā;

Anita Bērsone – 1.vieta diska mešanā un lodes grūšanā Rojā;

Viktors Mūrnieks –  2.vieta 60m skrējienā, 3.vieta 200m skrējienā un tāllēkšanā Rīgā, 1.vieta 100m un 800m skrējienā, 2. vieta tāllēkšanā Rojā, 1.vieta 2km krosā Jēkabpilī;

Agita Kaļva – 1. vieta tāllēkšanā, 2.vieta trīsoļlēkšanā, 3.vieta 800m skrējienā Rīgā, 1.vieta tāllēkšanā, 2.vieta trīssoļlēkšanā un 400m skrējienā Rojā, 1.vieta 5km skrējienā Jēkabpilī, 1.vieta svaru bumbu celšanā Rīgā;

Harijs Jaunzems – 1.vieta šķēpa mešanā, 2.vieta diska un lodes grūšanā Rojā, 1.vieta galda tenisā Iecavā;

Uldis Ābelis – 1.vieta lodes grūšanā, 60m skrējienā Rīgā, 1.vieta diska un šķēpa mešanā, 3.vieta lodes grūšanā Rojā, 1.vieta svaru bumbu celšanā Rīgā;

Gunita Aizstrauta – 1. vieta augstlēkšanā, 3.vieta trīssoļlēkšanā Rīgā, 1. vieta augstlēkšanā Rojā, 2.vieta svaru bumbu celšanā Rīgā;

Sniedze Žvagina – 1.vieta 3 km soļošanā Rojā;

Liene Seržante – 2.vieta 3 km soļošana Rīgā un Rojā;

Maija Aruma – 3.vieta, 1.vieta 60m un 200m skrējienā, 3.vieta tāllēkšanā Rīgā;

Jānis Kantoris –  3.vieta lodes grūšanā Rīgā;

Linda Putāne – 2.vieta 5km skrējienā Jēkabpilī;

Elga Babre – 3.vieta krosā Jēkabpilī;

Marija Sprukule – 1.vieta jūdzes skrējienā Rīgā, 3.vieta 2km skrējienā Jēkabpilī;

Vizma Grigorjeva – 2.vieta lodes grūšanā, 60m skrējienā Rīgā, 3.vieta diska un šķēpa mešanā Rojā;

Vaclavs Griņevičs – 3.vieta 3km soļošana Rojā, 3.vieta 2km skrējienā Jēkabpilī, 1.vieta svaru bumbu celšanā, 3.vieta dambretē Bauskā;

Normunds Ermičs – 2. vieta šķēpa mešanā Latvijas sporta veterānu čempionātā Gulbenē;

Guntars Stepiņš – LSVS 57.sporta spēlēs 1.vieta novusā Ķekavā.

Svaru bumbu celšanā Rīgā

Vija Ūdresala – 1.vieta; 

Olga Ozoliņa – 1.vieta;

Anna Krastiņa – 1.vieta;

Hilda Ābele – 1.vieta;

Armands Dumpis – 1.vieta;

Andris Pivars – 1.vieta;

Ainis Veļiks – 1.vieta;

Juris Pivors – 2.vieta;

Eduards Lunis – 2.vieta;

Gaida Labuce – 3.vieta;

Dambrete un šahs

Ruta Auziņa – 1.vieta šahā Baložos;

Nadežda Grigorjeva – 3.vieta šahā;

Antra Velnere 2.vieta Latvijas čempionātā 64 lauciņu dambretē;

Guntis Valneris – 1.vieta Latvijas čempionātā 64 un 100 lauciņu dambretē;

Alis Bālbārzdis – 2.vieta dambretē Bauskā;

Gunārs Gribuška – 3.vieta Latvijas čempionātā 64 lauciņu dambretē.

Orientēšanās

Lūkass Siliņš – 3.v. Latvijas čempionātā U14 gupā orientēšanās sportā vidējā distancē; 

Nauris Neimanis – orientēšanās treneris Lūkasam Siliņam un Renāram Grasim;

Par ieguldījumu sportā

Oskars Dūdens – Latvijas Čempionātā motokrosā blakus vāģu klasē iegūta 12.vieta un pārstāvēts Ķeguma novads.

Kaspars Lubgans – Latvijas Čempionātā motokrosā blakus vāģu klasē iegūta 12.vieta un pārstāvēts Ķeguma novads.

Santa Veinberga un Jevgenijs Gavrilovs – jau vairāk kā desmit gadus vindsērfings, SUP un aktīvs dzīvesveids ir Santas un Jevgēnija sirdslieta, kas ir kļuvusi par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. 2019.gada vasarā tika izveidota bāzes vieta Ķeguma pludmalē, kur tiek vadīti gan SUP treniņi un izbraucieni, gan vindsērfinga apmācības. 2020.gada 7.augustā Ķegumā tika rīkots pirmais “Surf party”, kas pulcināja SUP entuziastus no visas Latvijas.

Kristers Serģis – Popularizē Ķeguma novadu, rīkojot pasaules čempionāta posmus motokrosā. 2020.gadā “Zelta Zirga mototrasē” aizvadīti trīs Pasaules Čempionāta posmi motokrosā, tādejādi popularizējot gan Latvijas vārdu pasaulē, gan veicinot Ķeguma atpazīstamību.

Edijs Veidemanis – darbojas Ķegumā kopš 2018.gada rudens. Ir izveidojis „EV Boxing school - Kegums”. Boksā trenē ne tikai skolēnus, bet arī pieaugušos. Piedalās boksa turnīros un arī pats 2020.gada 1.augustā Ķeguma pilsētā noorganizēja boksa turnīru.

Liene Lazdiņa – jau vairākus gadus ir aktīva sporta entuziaste, kas atbalsta dažādu sporta pasākumu norisi. Līdzdarbojoties katru gadu tiek organizēts populārais skrējiens “Rembates aplis”, vasarās notiek veselības skrējiens “Rembates veselības apļi”, jau otro gadu tiek rīkotas “Rembates ielu sporta spēles” u.c. sacensības.

Gada sportists  Aivars Gailītis – 1.vieta pauerliftingā Pļaviņās, Gulbenē, Valmierā, 2.vieta pauerliftingā Jelgavā. Aivars Gailītis ir sporta kluba “Rembate” dibinātājs un vadītājs. Viņa trenētie atlēti regulāri gūst uzvaras pauerliftingā Latvijas čempionātos un LSVS sporta spēļu sacensībās. Viņa vadībā Rembates pagastā ir ierīkota trenažieru zāle ar visu nepieciešamo inventāru sporta nodarbībām, katru gadu iespēju robežās inventārs tiek papildināts.  

Jaunā cerība  Renārs Grasis 2020 – orientēšanas sportā 2.vieta LČ U14 grupā sprintā Valmierā, 3.v.garajā distancē Pļaviņās

Ķeguma novada sporta laureāts Aigars Apinis 2020 - Latvijas paralimpiskais sportists Aigars Apinis 2019.gada novembrī Dubaijā uzvarēja diska mešanā pasaules čempionātā paravieglatlētikā. Pastāvīgi popularizē Ķeguma novada vārdu, rīko izstādes, izglīto jauniešus par sportu, veicina aktīvu dzīvesveidu.  

Ķeguma novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Raivim Ūzulam tika pasniegts LSVS kauss par Ķeguma novada komandas izcīnīto 1.vietu 57. sporta spēļu kopvērtējumā! LSVS goda zīme tika pasniegta Jānim Kantorim un Aivaram Gailītim, savukārt LSVS goda raksts tika piešķirts Jānim Avenam un Uldim Ābelim. 

2020.gadā Ķeguma novada pašvaldības domes deputāti nolēma piešķirt piecus Ķeguma novada pašvaldības atzinības rakstus un vienu – augstāko novada apbalvojumu – titulu “Ķeguma novada lepnums 2020”.

Atzinības raksts piešķirts Uldim Vītolam. Pieteikuma vēstulē rakstīts: “Uldis Vītols ir ilggadējs Ķeguma volejbola spēles tradīciju uzturētājs, kurš sabiedriskā kārtā organizē volejbola treniņus Ķeguma vīriešu un sieviešu komandām, arī pats spēlē kā saspēles vadītājs daudzos čempionātos un turnīros ārpus novada. Aktīvi piedalās volejbola sacensību organizēšanā Ķeguma novadā.”

Atzinības rakstu saņēma Edijs Veidemanis, kura pieteikumā rakstīts: “Edija boksa klubs „EV Boxing school - Kegums” aktīvi darbojas kopš 2018.gada rudens. Skola tika atvērta ar Edija iniciatīvu. Edijs ir treneris „ar lielo burtu”, jo viņš trenē ne tikai fizisko sagatavotību, bet pirms sacensībām katru dalībnieku noskaņo arī morāli un daudz laika iegulda ar viņiem runājot. Puišiem Edijs arī ir kā uzticības persona, kuram var izstāstīt savu sāpi. Edijs Veidemanis ne tikai trenē jauniešus un pieaugušos, bet arī pats piedalās cīņās. Šā gada 1.augustā Ķegumā notika nebijis pasākums „Atvērtās boksa sacensības”, ko organizēja pats treneris Edijs Veidemanis un viņa palīgi.”

Atzinības raksts piešķirts Lienei Lazdiņai, kuras pieteikuma vēstulē rakstīts: “Liene ir cilvēks, kurš velta savu dzīvi, lai palīdzētu citiem, veidotu labāku sabiedrību, iedvesmojot līdzcilvēkus padarīt savu dzīvi interesantāku, piepildītāku. Lienes mūžs saistīts ar Rembati – dzimtas mājas, profesionālā izaugsme, ģimene. Pateicoties viņas iniciatīvai Ķeguma novads var lepoties ar kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu. Liene aktīvi atbalsta un sniedz savu artavu Rembates aktīvajā sporta dzīvē. Ja nepieciešams sakārtot kādu Glāzšķūņa stūrīti, Liene ar ģimeni dodas talkā! Un tā Rembatē top skaistas vietas, kurās atpūsties. Var apgalvot, ka bez Lienes Rembate būtu mazs pelēks plankumiņš Latvijas kartē, bet tagad mēs esam atpazīstami un jūtamies ar to lepni.”

Atzinības rakstu saņēma arī Diāna Arāja. Par Diānu Arāju rakstīts: “Ikviens, iebraucot Birzgalē, noteikti būs pamanījis sakopto pagasta centru. Interesanti, ļoti savdabīgi un atšķirīgi no citur redzētā. Birzgales pagasts var lepoties ar savu “seju”. Pagasta skaistuma un labiekārtošanas karaliene – tā Diānu Arāju sauc vietējie iedzīvotāji. Vienmēr kustībā, kā skudriņa lielajiem pagasta strādniekiem pa vidu, Diāna katrai, pat vismazākajai lietiņai, atradīs savu īsto vietu. Meitene ar “zelta rokām”, kas ne tikai pazīst katras puķes dvēseli, bet arī lieliski dejo, nodarbojas ar aušanu un gatavo dažādus rokdarbus, Jā, un dzied! Diāna ir cilvēks, kuras darbs un dzīvesprieks var būt par piemēru gan vecam, gan jaunam. Mūsu pagasts ir tik neatkārtojami skaists, pateicoties tādiem cilvēkiem kā Diāna Arāja.”

Atzinības raksts piešķirts Mairai Līdumai, kuras pieteikumā rakstīts: “Jau vairāk kā 8 gadus Maira Līduma, paralēli aktīvam skolotājas darbam Ikšķilē, savu laiku un enerģiju iegulda Ķegumā un Ķeguma jauktajā korī. Maira Līduma ir viens no redzamākiem un dzirdamākiem cilvēkiem Ķegumā. Viņa neapšaubāmi ir iznesusi Ķeguma vārdu visā Latvijā. Maira savus dziedātājus spēj dvēseliski izglītot, iedvesmot nodziedāt tā, lai spalvas uz rokām saceļas! Koris “Lins” ir kā ģimene, reizēm paši koristi brīnās kā tik dažādi cilvēki spēj atrast kopīgu valodu un kļūt par lieliskiem draugiem, kas krīt un ceļas viens par otru. Mēģinājumi nekad nav garlaicīgi, jo var dzirdēt skaļus smieklus. Taču jāatzīst, ka šiem smiekliem nebūtu nekāda pamata vai jēgas, ja tam pamatā nebūtu liels un neatlaidīgs ieguldītais darbs.”

Ķeguma novada pašvaldības apbalvojums “Ķeguma novada lepnums 2020” piešķirts Intai Brokānei – Vilcānei. Par Intu Brokāni – Vilcāni saņemti trīs pieteikumi, kuros rakstīts: “Inta ir īstena ķegumiete – dzimusi, augusti Ķegumā, vienmēr ir lepojusies ar savu pilsētu un lielākā dāvana, ko viņa ķegumiešiem un ikvienam ir uzdāvinājusi, ir Ķeguma krusta kalns. Tā ir vieta, kur satiekas debesis ar zemi, tā ir vieta, kas apveltīta ar īpašu enerģiju un dieva pieskārienu. Tā ir vieta, kur notiek brīnumi. Baznīca bez sienām – tā ļaudis dēvē Krusta kalnu – Intas lolojumu.  Inta Ķeguma vārdu ir nesusi Latvijā un pasaulē caur viņas veidoto Krusta Kalnu, kurā jau vairāk kā 20 gadu laikā ir bijuši tūkstošiem cilvēki. Viņa neskaita laiku un netaupa enerģiju, viņa sagaida dienā vai naktī, nogurusi vai aizņemta. Inta ir pašaizliedzīgi veltījusi ļoti lielu daļu savas dzīves, lai palīdzētu cilvēkiem – runātu, iedvesmotu, palīdzētu atrast īsto ceļu šajā dzīvē. Inta ir cilvēks ar lielo burtu, ar lielu, plašu sirdi un neizsīkstošu pozitīvismu. Krusta kalna sargātājai ir stipras rokas, mīlestības pilna sirds, vieda dvēsele un pārpārēm plūstoša enerģija. Pateicoties Intai Brokānei – Vilcānei, Ķeguma Krusta kalns iekļauts Latvijas tūrisma ceļvežos, un  Ķegums ir kļuvis atpazīstams pasaulē. Kaut kādā neizskaidrojamā veidā cilvēki atrod Intu – ģimenes ar slimiem bērniem, ar lielām problēmām un grūtībām. Inta ir kā otrā mamma jau daudziem bērniem. Viņa palīdz ģimenēm saglabāt veselīgas attiecības un dod cerību, ka var labāk. Inta ir psihologs bez grāda, viņa ir dzīves psihologs. Viņas telefons zvana vienā laidā, ik dienas cilvēki no visām Latvijas malām viņai zvana, grib parunāties, dalīties, lūgt padomu. Viņas enerģija, spēks un mīlestība ir apbrīnojami liela! Tajā pašā laikā viņa ir absolūti vienkārša sieviete, bez jebkādām ārišķībām un nominācijām. Inta ir cilvēks no kura mācīties un iedvesmoties! Cilvēks, kuram gribas līdzināties un būt kopā!”

Ķeguma novads var lepoties ar tik diženiem cilvēkiem!
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības