Noderīgas saites:

Ģirts Betmanis, Ogres Frisbija Kluba pārstāvis
  Publicēts: 2012-03-07  18:39:00 / Sports

Ziņot redakcijai

4.martā Ogrē tika noslēgta Latvijas Frisbija čempionāta telpās regulārā sezona. Par tās uzvarētājiem kļuva „Salaspils WT” vīriešu un „Moments” (Ogrē) sieviešu komandu konkurencē, nodrošinot vietu čempionu kausa pusinālā, kā arī izdevīgāku pretinieku zaru izslēgšanas spēlēs. Savukārt Ogres puišu komanda “Outlawz” sarūpēja sev divas uzvaras un piedzīvoja vienu sāpīgu zaudējumu, nodrošinot sev 5. vietu regulārajā sezonā.

“Outlawz” – “Via Valmiera” (13:4) Ogres puiši spēli iesāka pārliecinoši audzējot savu rezultātu ļoti ātri, puslaika pārtraukumā ejot ar rezultātu 7:2. Pateicoties pacietīgajam uzbrukumam un sīvajai aizsardzībai, pretinieki otrajā puslaikā paspēja vien gūt 2 punktus. Ogrēnieši burtiski sagrāva viesu komandu un svinēja uzvaru visā mačā, atstājot Valmieras pārstāvjus čempionāta regulārās sezonas pēdējā vietā.

”Outlawz” – „Hardcore Ultimate”(11:8) Dienas otrajā spēlē pret pērnā gada čempioniem „Hardcore Ultimate” vairs nebija tik viegla kā pret „ViA Valmiera”. Spēlei noritot punkts punktā, ogrēnieši tomēr spēja izvirzīties vadībā ar minimālu pārsvaru (7:6) pirms došanās puslaikā. Lai arī pretinieku komanda nebija savā labākajā sastāvā, tā tomēr spēja sagādāt galvas sāpes līdz par spēles beigām, spēlējot aizsardzībā tā saukto „zonas aizsardzību” un mazinot spēles ātro tempu. Ātri pielāgojoties šai aizsardzībai Ogres „Outlawz” uzvarēja mačā ar 3 punktu pārsvaru (11:8). Īpaši jāizceļ Kristapa Veckāgana pārliecinošā spēle aizsardzībā un zonā.

„Outlawz” – „Salaspils WT” (12:13) Pēdējā spēle Ogres puišiem visā čempionātā. Šajā spēlē nebija ko zaudēt un tika spēlēts, kā tautā saka „uz pilnu banku”. Risks atmaksājās un spēle noritēja ātrā tempā punkts punktā, izvirzoties vadībā ar minimālu pārsvaru te vienai, te otrai komandai. Pirmo puslaiku veiksmīgāk noslēdza Salaspils pārstāvji uzvarot ar minimālu pārsvaru 7:6. Otrais puslaiks iesākās krietni nervozāk, vairākas reizes kļūdījās gan viena, gan otra komanda, kas spēlei piešķīra papildus asumu un intrigu. Galotnē, ar minimālu pārsvaru, tomēr, uzvarēja salaspilieši (13:12), tādējādi nodrošinot sev pirmo vietu regulārajā sezonā. Īpaši jāatzīmē Igora Minova centieni aizsardzībā, kā arī Kristapa Veckāgana teicamā spēle zonā.

Vairāki spēles skatītāji atzina, ka tieši šī spēle bija viena no interesantākajām un skatāmākajām spēlēm visā čempionātā.

Savukārt sieviešu grupā, par lielu pārsteigumu parūpējās Salaspils vienība „Deja Vu”, piekāpjoties čempionāta līdervienībai "Moments" ar rezultātu 9:11. Lai arī spēli veiksmīgāk uzsāka salaspilietes, pirmo puslaiku noslēdzot ar 3 punktu pārsvaru (7:4), tomēr pieredzējušās ogrēnietes spēja atrast spēles pavedienu un pārņemt vadību.

Pārējās dienas spēlēs Ogres „Moments” apliecināja līdervienības statusu un uzvarēja čempionāta pastarītes „Tieto Bees” ar rezultātu 13:3 un „ViA Valmiera” komandu ar rezultātu 13:4.

Ogres puišu komandā „Outlawz” spēlēja: Artūrs Endželis, Ģirts Betmanis, Igors Minovs, Kristaps Veckāgans, Reinis Ignatāns, Renārs Čeredņičenko un Viesturs Kļaviņš.

Savukārt sieviešu komandā „Moments” spēlēja: Alīna Kiškurno, Anna Žillinska, Dace Cīrule, Džeina Lapuzo, Inga Bleidele, Inese Auziņa, Maiga Žubule, Sandra Minova un Zane Kalniņa.

31. martā un 1. aprīlī Ogrē. Izslēgšanas spēlēs pretinieki tiek noteikti pēc regulārās sezonas rezultātiem, kur pirmo divu vietu ieguvējiem nodrošināta vieta pusfinālā.