Noderīgas saites:

Ģirts Betmanis, Ogres Frisbija kluba pārstāvis
  Publicēts: 2012-01-25  07:57:00 / Sports

Ziņot redakcijai

Svētdien, 22. janvārī, Ogres 1. vidusskolas sporta hallē norisinājās Latvijas frisbija čempionāta telpās 3. posms sievietēm. Šajā posmā piedalījās visas 8 sieviešu komandas, kopā izspēlējot 8 spēles.

Pie divām uzvarām tika čempionāta līdervienības „Moments” (Ogre) un „Salaspils FK”, nostiprinot savas līderpozīcijas kopvērtējuma augšgalī.

Kā jau iepriekš tika prognozēts – sīvākā un interesantākā dienas spēle norisinājās starp „KCN Rīga” un „Salaspils FK”. Jau pašā spēles sākumā Salaspils vienība ieguva 4 punktu pārsvaru, kas līdz puslaika pārtraukumam būtiski nemainījās – 7:4. Šķiet, puslaika pārtraukumā „KCN Rīga” komanda bija atradusi īstos vārdus, jo ātri vien deficīts tika samazināts līdz minimumam (6:7). Sīva spēkošanās ilga līdz rezultātam (8:9), kad „Salaspils FK” parādīja raksturu un guva 4 bezatbildes punktus pēc kārtas, atstājot „KCN Rīga” zaudētāju lomā.
”KCN Rīga”- „Salaspils FK” 8:13 (4:7)
”KCN Rīga” – Samanta Dušele (4 piesp, 1 punkts), Līva Kapteine (2 piesp., 2 punkti)
”Salaspils FK” – Lāsma Kublicka (7piesp., 1 punkts, 2 aizs.), Ieva Grabe (3 piesp., 3 punkti, 1 aizs.)

Pārējās dienas spēlēs favorītes apliecināja savu statusu un guva samērā vieglas uzvaras. Turpinājumā ieskats Ogres frisbija kluba sieviešu komandas „Moments” spēļu rezultātos, kā arī izceltas manāmākās spēles zvaigznes no komandas.

„Moments” – „Ultimate Decision”: 13:6 (7:3)
”Moments” – Agita Paškeviča ( 4 piesp., 1 aizs.), Dace Cīrule (1 piesp., 5 punkti, 1 aizs)
”Ultimate Decision” – Linda Balalaiko (4 piesp., 1 punkts), Elīna Krastiņa (3 punkti)

„Moments” – „ViA Valmiera”: 13:2 (7:0)
”Moments”- Dace Cīrule (4 punkti, 4 aizs.), Inga Bleidele (5 piesp., 2 aizs.)
”ViA Valmiera” – Sabīne Šmite (2 piesp., 1 aizs.), Santa Kazaka (2 punkti)

Nākamās spēles Ogres frisbija kluba komandām paredzētas 19.februārī, Rīgā. Vairāk informācijas par rezultātiem un sacensību kalendāru var rast Latvijas Frisbija federācijas mājas lapā www.frisbee.lv.