Noderīgas saites:

Ogres novada domes preses dienests
  Publicēts: 2011-07-19  06:47:00 / Sports

Ziņot redakcijai

Pagājušajā nedēļā Čehijas pilsētā Ostravā notika Eiropas U-23 čempionāts vieglatlētikā, kurā Latvijas izlases sastāvā piedalījās arī ogrēniete Kristīne Platace. Vakar mūsu sportiste startēja 20 km soļojumā, ierindojoties 15.vietā.

Kristīne finišēja pēc vienas stundas 48 minūtēm un 48 sekundēm. Ogrēnietes personiskais rekords šajā distancē ir viena stunda 44 minūtes un 37 sekundes, tas tika uzstādīts pagājušajā mēnesī Lietuvā. Pavisam šajās sacensībās piedalījās 20 sportistes, divas no kurām tika diskvalificētas, bet viena izstājās. Par uzvarētāju kļuva krieviete Tatjana Minejeva (1:31:42), bet 6. vietu izcīnīja latviete Anita Kažemāka (1:38:59).