Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

SEO Media Team
  Publicēts: 2023-12-27  13:48:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Vai jums gadās tā, ka pietrūkst iecienītākās picērijas atmosfēras, kur jūtama neatvairāmā, svaigi ceptas, ar ķiplokiem piesūcinātas mīklas smarža, fonā dzirdamas nostalģiski skanošās "Mi Amor" melodijas un vēsais metāla bistro krēslu piesitiens?

Ja jūs ilgojaties pēc šiem skaistajiem vakariem, kas pavadīti picērijā, vai nu nostalģisku iemeslu, vai arī vienkārši izsalkuma dēļ, jūs varat radīt šos neaizmirstamos mirkļus arī savās mājās. Ar dažiem dekoriem un lielisku āra telpas iekārtojumu, jūs varat pārvērst savu vasaru par pašmāju picu vakariem. 

Lai mājās sarīkotu tradicionālu picērijas tematikas pasākumu, pārliecinieties, ka jums ir šajā rakstā pieminētie pamatelementi. 

1. Maza, pārnēsājama picas krāsniņa

Pirmkārt un galvenokārt, jums ir jāatrod uzticams picas pagatavošanas rīks, kas atbilstu jūsu āra ēdiena gatavošanas prasībām. Meklējiet izcilas kvalitātes portatīvo krāsni, kas nepieciešamajā laikā spēs efektīvi pagatavot gardas, restorāna kvalitātes picas.

2. Apaļš bistro galdiņš

Lai piešķirtu klasiskajam picērijas stilam odziņu, apsveriet iespēju iegādaties apaļu, saliekamu galdu, kas ir izgatavots no izturīga koka. Pilnveidojiet šo koka saliekamo galdiņu ar laikmetīgu, rūtainu, sarkanbaltsarkanu galdautu, kas atgādinās klasiskās picērijas interjeru. Vizuālais iespaids vien uzlabos picas šķēles baudīšanas pieredzi.

3. Led virtenes āra lietošanai

Radiet pasākumā siltu un mājīgu gaisotni, izmantojot Led virtenes āra lietošanai.  Šīs sfēriskās virtenes izstaro mājīgu gaismu, kas pagarinās īpašās atmosfēras baudīšanu līdz pat vēlam vakaram. Tās ne tikai uzlabos jebkuras telpas vizuālo pievilcību, bet ar savu gaismu pārvērtīs jebkuru picu par mākslas darbu. 

4. “Vintage” stila skaļrunis

Neviens pasākums nav pilnvērtīgs bez piemērotas mūzikas. Lai pilnīgi pieskaņotos picērijas nostalģiskajai atmosfērai, apsveriet iespēju iegādāties “vintage” stila Bluetooth skaļruni, ar kura palīdzību skanēs tik iemīļotās dziesmas.

5. Specializēts picas nazis

Pārdošanā ir pieejami picas naži/asmeņi, kas ar vienu vienmērīgu kustību sagriež visu picas gabalu (ne kā tradicionālie riteņveida picas nazīši). Bez šaubām katru reizi, kad tos lietosiet, jūs izskatīsieties kā īsts picu meistars. 

Kā papildus elementus specializētajā āra telpas preču veikalā tonro.lv, jūs varat iegādāties ērtus āra krēslus, sildelementus un pat nojumes. Kļūstiet par īstu pasākumu rīkotāju un sniedziet saviem mīļajiem pārdomātu kopā būšanu ar tonro.lv āra mēbelēm!


Šim rakstam komentēšana atspējota.

Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības